Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar :anneadayı: yeni sayfanız hayırlı olsun. İnşallah güzel haberlerle dolar burası. Görmeyenler için haber vereyim geçen hafta gittik bebişi gördük kalp atışlarını da tekrar dinledik. 1 ay sonra kontrol var. Darısı sizlere inşallah   :anneadayı::KK200::dua:gebeliğim de sağlıkla ilerler inşallah :dua:
Inşallah canim ya Çok güzel haber :) bizede nasip olsunnnn

Anladım canım benimde soldaki kıstım ağrımıştı ilk aşılamasa bay inşallah hayırla sonuçlanır bu sefer
Yaa inşallah güzel haberler aliirz sende ne kisti varrr :KK43: çok ağrı yapıyor bu arada evet ve dokununca bile coook acıyor yA

Vala klomen ozelde ben 3 kere kullandim pahali ozelde zaten surecler isten cikincada ist da arastirma hastanesine gittim 1 yilldir cocuk olmuyo bzde. infertilite bolumu var ozelden yazi aldim 3 kere klomen kullandim diye benim tahliller hepsi temiz cikti hormonlar vs rahim filmini disarda cekilmistim onu aldi smearda disarda cekilmistim onuda kabul ettiler kani kendileri yapti ama bizde erkk faktiru var esimde morfoloji ve hareket azligi var urologda asilama olabilir yazisi verince olduk asilamayi ben arada hayit tohumu cayi ictim birde testere disli aslan pencesi cayi hormonlara cok iyi geliyor prolaktin yuksekse incir ve soda icme sut hormonu yuksek olursa cocukda olmuyo
Benim çocuğum var yapmaz mı devlet

Canım adını bilmediğim bi kist sol tarafta bir tane ama bir türlü bırakmıyor beni kendini yeniliyor sürekli bazen hiç ağrımaz bazen agrir
Yaa inşallah güzel haberler aliirz sende ne kisti varrr :KK43: çok ağrı yapıyor bu arada evet ve dokununca bile coook acıyor yA

Benim çocuğum var yapmaz mı devlet
Parali yapiyor ozeldeki gibi benim gittigim araştırma hast senin gibi bi cocugu olan denk gelmişti devlet karsilamiyo dedi özeldeki gibi parali demislerdi ona muayene guni al sor istersen size yakin yerlere ama ben öyle biliyorum

kızlar merhaba, aranızda aşılaması tutan varmı? ben ilaçlara başladım 10 gün sonra yumurta yümüşse aşılama yapılacak. tecrübeleriniz anlatırmısını?

kızlar merhaba, aranızda aşılaması tutan varmı? ben ilaçlara başladım 10 gün sonra yumurta yümüşse aşılama yapılacak. tecrübeleriniz anlatırmısını?
Vala bende gecen haftalarda asilama oldum daha bugun beta hcg verdim bakalim ne çıkcak ama asilana olumca 15 20 dk yat olduğun yerde kalkma eve geldim 2 gun yattim baska yerdede avakado ve ananas bebegin tutunmasi icin iyimis yazmislardi ben ananas yemistim arada ve folic asit duzenli icmeye devam duş da almamistim doktor al dedi ama ben 24saat dus almadim

Vala bende gecen haftalarda asilama oldum daha bugun beta hcg verdim bakalim ne çıkcak ama asilana olumca 15 20 dk yat olduğun yerde kalkma eve geldim 2 gun yattim baska yerdede avakado ve ananas bebegin tutunmasi icin iyimis yazmislardi ben ananas yemistim arada ve folic asit duzenli icmeye devam duş da almamistim doktor al dedi ama ben 24saat dus almadim
Hangi ilaçları kullanmıştın? Ben 5 gün yarım klomen içiyorum, aspirin, glikofen ve gynositol diye bi ilaçta içiyorum. 8 ocakta da yumurtalara büyüdümü diye bakacak sonra aşılama gününü ayarlacak

Hangi ilaçları kullanmıştın? Ben 5 gün yarım klomen içiyorum, aspirin, glikofen ve gynositol diye bi ilaçta içiyorum. 8 ocakta da yumurtalara büyüdümü diye bakacak sonra aşılama gününü ayarlacak
Ben bitek merional diye gobekten igne vurdum sonra ovitrelle catlatma ignesi vurdum

Merhaba Arkadaslar,
Ben bugün 3.asilamami oldum ve beklemedeyiz gectim.
1.asilamamda 2 yumurtam olusmustu,bunlari letu isimli ilacla büyütmüstük,Ama negatif olmustu,hicbir yan etki yasamamistim.
2.asilamamda 1 yumurtam olustu,igne tedavisi gördüm. 1.günü,2.ve 3.günü kahverengi lekelenmelerim olmustu,kasiklarda agri,ve 8.ve 9.günü bicak saplanir gibi agrilar.12.günü hamile oldugumu ögrenmistim degerim 38 lerdeydi.malesef düsükle sonuclandi.kismet degilmis demekki.
Bugün 3.asilamami oldm,2 yumurtam olusmustu,yine igneli tedavi gördüm.rabbim ins bizlerede annelik duygusunu yasatir.hayirlisi hepimiz icin

Merhaba canim asagida acikladim.benim 2.asilamam tutmustu,malesef düsük yasadim. 3..asilama yapildi bugün.hayirlisi insallah

Rüyamda bebeğim olmuş sütüm yoktu böyle bi keder yok ya o kadar uzgundumki bebek ac kaldı haladir üzgünüm o derece
Hayirlisi olsun arkadasim.aralarinda uzun süre bekleme yapmazsan eger 2asilamada sansin daha yüksek oluyor diye biliyorum bende. Ztn yumurtalarin daha önce uyarildigi icin daha Kolay tutunuormus sanirim.benim 2.asilamam tuttu Ama malesef düsük yaptim. Cok beklemeden Simdi 3.asilamayi yaptirdik

X