Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala idrar negatif asilama 19 aralik da oldu pazrtss kan vercem ama regl olcam gibi agri var

Selam kızlar :anneadayı: yeni sayfanız hayırlı olsun. İnşallah güzel haberlerle dolar burası. Görmeyenler için haber vereyim geçen hafta gittik bebişi gördük kalp atışlarını da tekrar dinledik. 1 ay sonra kontrol var. Darısı sizlere inşallah   :anneadayı::KK200::dua:gebeliğim de sağlıkla ilerler inşallah :dua:

Selam kızlar :anneadayı: yeni sayfanız hayırlı olsun. İnşallah güzel haberlerle dolar burası. Görmeyenler için haber vereyim geçen hafta gittik bebişi gördük kalp atışlarını da tekrar dinledik. 1 ay sonra kontrol var. Darısı sizlere inşallah   :anneadayı::KK200::dua:gebeliğim de sağlıkla ilerler inşallah :dua:
Amin canım inşallah hayırlısı olsun Allah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin

Ben devlette yaptırıyorum ilaç masrafi var bitek
Canım ya bana bilgi ver ne olur ben devlette klomen kullanıyorum doktor altı ay kullanıcaksın dedi ama ben okadar beklemek istemiyorum fsh 11 36 biraz yüksek senin sürecin nasıl ilerledi anlatırmısın

DEVlette aşılama için süre durumu varmı acaba
1 yillik evlilik istiyo birde hic cocuk olmicak sonra tahliller esinde sorun varsa esini ürolog goruyo sende sorun varsa seni goruyo düzeltmeye bakiyo hormon vs vs troid 3 ay uğraştık biz hatta iki ayda esimide urolog istiyince elimzde tahlilde vardi illa urologda gorsun dedi ordan da regl zmn denk geldigi icin gun kaybim oldu 4.ayda oldu

Canım ya bana bilgi ver ne olur ben devlette klomen kullanıyorum doktor altı ay kullanıcaksın dedi ama ben okadar beklemek istemiyorum fsh 11 36 biraz yüksek senin sürecin nasıl ilerledi anlatırmısın
Vala klomen ozelde ben 3 kere kullandim pahali ozelde zaten surecler isten cikincada ist da arastirma hastanesine gittim 1 yilldir cocuk olmuyo bzde. infertilite bolumu var ozelden yazi aldim 3 kere klomen kullandim diye benim tahliller hepsi temiz cikti hormonlar vs rahim filmini disarda cekilmistim onu aldi smearda disarda cekilmistim onuda kabul ettiler kani kendileri yapti ama bizde erkk faktiru var esimde morfoloji ve hareket azligi var urologda asilama olabilir yazisi verince olduk asilamayi ben arada hayit tohumu cayi ictim birde testere disli aslan pencesi cayi hormonlara cok iyi geliyor prolaktin yuksekse incir ve soda icme sut hormonu yuksek olursa cocukda olmuyo

Selam kızlar yeni yerimiz hayırlı olsun güzel haberlere inşaallah. Ya size bişey söyliycem ama burda sayfa ismi vermk falan yasak mı bilmiyorum. Herkesin çok kulladığı sosyal medya in. Da bi syfa keşfettim çok güzel şeylerden bahsesiyo herkes ve gerçkten işe yaradığını düşünüyoeum bnde sipariş ettim ama bna geç ulaşıcak yurtdışında olduğum için ama sizlerde deneyebilirsiniz. Suiyfanın ismş mucize doğada bi bakın isterseniz

X