Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana vermediler kuzum ya
canim kac yumurta ile asilama oldun?
2.asilamamda tutundugundada doktorum bir yumurta oldugu icin vermemisti, ama kahverengi lekelenmem olmustu, kullan demisti. 2. günü baslamistim.
yani 1 yumurta ile asilama yapildiysa, ve lekelenmelerin yoksa, doktorlar vermeyebiliyorlar canim.

kacinci günündesin?

Kaçıncı gün yaptırdın canim tahlili
12.gun verdim.ve regl oldum dün bugun doktira gittim igne j
Kullamcam yine gobekten ama evde 4 tane vardi 8 gun kullan dediler heyet icinde ayin 10 bekle dedi ilacda alamiyorum vala doktorda yarim yarim igne vur dedi bakak bu ay nolcak

Ya kızlar ben kist ağrısı artınca acele gittim kan aldılar beta hcg 18 cıktı ama aşılamadan sonraki 5.gündü daha iğnenin etkisidir diye düşünüyorum sizce hamile olab8lir miyim
Ignenin etkisi olabilir. 7 ile 9 gunde atiliyormus bol su icersen daha cabuk gidiyormuş ama erken canim bekle biraz

Ben de dün aşilamami oldum. 3. Asilamam. Ilk ikisi klomenle olmustu. Bu igneyle oldu. Bakalim hayirlisi. Asilamadan sonra cok agrilarim oluyor benim. Sizde de oluyor mu? Nelere dikkat etmemiz lazim?

Ben de dün aşilamami oldum. 3. Asilamam. Ilk ikisi klomenle olmustu. Bu igneyle oldu. Bakalim hayirlisi. Asilamadan sonra cok agrilarim oluyor benim. Sizde de oluyor mu? Nelere dikkat etmemiz lazim?
Ağrı oluyor aynen benim 1.aşılama da çok agrım olmuştu belim kasiklarim. Ayakta kalınca da agrım artıyordu. Göğüste şişme iştah ta artma. Vs vs çok belirti gördüm ama olmadi malesef..

Kizlar test yapaniniz oldumu ben bu ay hasta olunca asilama yapicaktim gecen carsamba yumurtam catladi oylesine gebelik testi yaptim ikisindede silik cikti ama faranjit olmusum antibiyotik iciyordum dunden beride icmedim sizce icmelimiyim

Kizlar test yapaniniz oldumu ben bu ay hasta olunca asilama yapicaktim gecen carsamba yumurtam catladi oylesine gebelik testi yaptim ikisindede silik cikti ama faranjit olmusum antibiyotik iciyordum dunden beride icmedim sizce icmelimiyim
Ilaç alımını yasakliyorlar gebelik ihtimali olursa diye canim bide antibiyotik diyosun kesinlikle içme derim.agri kesici bile icemiyoruz çünkü

Benim bugün sarı akintim basladi yaa hamile olabilir miyim :halay: ay sevinmeyeyim kendi kendime gelin güvey olmayayim diyorum ama işte umut :)

Ilaç alımını yasakliyorlar gebelik ihtimali olursa diye canim bide antibiyotik diyosun kesinlikle içme derim.agri kesici bile icemiyoruz çünkü
canim klomenle takip ettirmistim o zaman doktora sordum dediki gebelik olusana kadar ilac icebilirsim diye zaten 15 gundur hastayim ictigim ilaclarin hatti hesabi yok dunden beri icmedim simdi surekli oksuruk istegim var yinede icmeyeym o zaman balli zencefil iceyim o zaman saol canim

canim klomenle takip ettirmistim o zaman doktora sordum dediki gebelik olusana kadar ilac icebilirsim diye zaten 15 gundur hastayim ictigim ilaclarin hatti hesabi yok dunden beri icmedim simdi surekli oksuruk istegim var yinede icmeyeym o zaman balli zencefil iceyim o zaman saol canim
Doktorun öyle dediyse sen onu dinle o zaman ben doktor değilim sonuçta :) ay keşke olsaymisim doktor ya bak simdi sigara yaktırır bu meseleler :)

Doktorun öyle dediyse sen onu dinle o zaman ben doktor değilim sonuçta :) ay keşke olsaymisim doktor ya bak simdi sigara yaktırır bu meseleler :)
evet canim o yuzden bol ilac ictim ama hani bebek olana kadar demisti simdi suphe olmadigi icin bekleyeyim.a ama en kotusude canim boyle cile cekiyoz sonunda bebekte olmayinca ben 2 senedir boyleyim

evet canim o yuzden bol ilac ictim ama hani bebek olana kadar demisti simdi suphe olmadigi icin bekleyeyim.a ama en kotusude canim boyle cile cekiyoz sonunda bebekte olmayinca ben 2 senedir boyleyim
Her turlu ugras cok her turlu hastalik cok zor malesef . Allah hayirlisi ile herkese müjdeler versin bu yeni yılda inşallah

X