Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim takilma benim kimyasaldada batmalar olmustu,bunda hic belirtisiz oldu.allahin izniyle Seninde olacak mutlaka haber ver.

Hakkinda Hayirlisi olsun arkadasim,insallah asilaman tutar.evt bende cok sasirmistim doktorum bakmamisti bile yumurtalarim catladimi diye Ama catliyor,5 bin ünite Sonucta diye bakmiyorlarmis genelde. Yani söylemek istedigim su kafana takma bunlari. Ve asilamalari üst üste yaptirirsan tutma sansi artiyormus.bilgin olsun.rabbim en kisa zamanda nasip etsin ins gebelik duygusunu.bende cok bekledim Rabbim nasip etti cok sükür

Oo canım Allah bağışlasın oğlunu inşallah kardeşide olur yalnız kalmaz ama gerçekten mucize olmuş ilk gebeliğin şimdide olur

peki canim ben bugun hic kalkmadim nolur nolmaz diye ama yarin kalkayim demi senin masallah tuttuya senin yaptiklarini yapalim:)
Iyi yapiyorsun canim mümkünse dinlenmeye calis,tabi kahvalti yap,yemek yapmaktanda birsey olacagini düsünmüyorum.ama ev isleri yapma,agir kaldirma,yüksek yere uzanma,cok kaynar dus alma.asilamadan sonra Hatta 3 gün fln dus alma sadece sacimi yika Cnm.ananas ye tutunmaya yardimci oluyormus,Birde avakado Ama Ben pek sevmem o meyveyi.aklima gelen bunlar,rabbimin izniyle tutar insallah.aminn!

Canim ben 2gün her firsatta uzandim.tabi yemek bulasik falan mecburen yapiliyor.bugün 5.gün mecbur bütün evi süpürdüm agir kaldirmadan temizlik yaptim
canim benimde oglan var zor oturtur beni bakalim yarin napicam sen ne yapican asilaman bu ay tutmamisti demi canim

Son düzenleme:
canim peki kacgun yattin sen

Canim yilbasi günü yapildi benim asilamam. 1 ocakta dinlendim.2 ocakta ise basladim evde oldukca dinlenmeye calistim,hic is yapmadim desem yeri.evi bile cekmedim yani esim yapti saolsun
anladim canim 2 gun dinlendin asilama gunu ve ertesi 3. Gunu ise yavastan ayaklandin bende oyle yapayim o zaman canim

Aynen canim yapiversinler mücadele iki tarafli oluyor Sonucta Bizde o kadar seye katlaniyoruz.rabbim yardimcimiz olsun ins
oylede canim esim calisiyor oglumda evde canim sikildi diyip durmuyor 7 yasinda habire oyun falan istiyor bakalim yarin yatamam bugun gibi yemek kahvalti tek yaptiririm artik napayim

oylede canim esim calisiyor oglumda evde canim sikildi diyip durmuyor 7 yasinda habire oyun falan istiyor bakalim yarin yatamam bugun gibi yemek kahvalti tek yaptiririm artik napayim
Masallah canim Allah bagilasin ins ogluna kardes gelsin bu Ay.icini ferah tut rabbimin izniyle olacaktir.bol dua et kuzum

canim benimde oglan var zor oturtur beni bakalim yarin napicam sen ne yapican asilaman bu ay tutmamisti demi canim

Ben 2. Asilamami yaptirdim canim bugün aşılamanin 6.günü rabbim nasip eder tekrardan bu mutlulugu insallah

Reactions: Cac
Tesekkurler canim sende kacinci tutdu? Bu arada bende de her zaman batmalar olrdu testler hafif cizgi gosterirdi fakat kanda hicbizaman cikmadi acaba bendemi kimyasal gecirdim bilemiyorum bzide genetik testler daha yapilmadi ama suanda hicbir farklilik hiss etmiyorum insallah tutar rabbim isteyen herkese nasib eder :)

Benim 2.asilamam tuttu kimyasal gebelik yasamistkm malesef cnm.simdi 3.asilamamdan hamileyim.insallah seninkiside tutar cnm.

Masallah canim Allah bagilasin ins ogluna kardes gelsin bu Ay.icini ferah tut rabbimin izniyle olacaktir.bol dua et kuzum
Canim cok saol sende dua edermisin bana hamilelerin duasi kabul olurmus
Ben 2. Asilamami yaptirdim canim bugün aşılamanin 6.günü rabbim nasip eder tekrardan bu mutlulugu insallah
insallah canim 2.de tutma ihtimali daha cok olurmus rabbim hayirlisini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…