Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asilamanin 12 gunumu? Bence 14 gunu beklemeliydin iki gun gecsin tekrar ver :)
Asilamadan sonraki 12.gun asilama gunuyle 13.gun yapiyor .Devlette oldugum icin tarihleri onlar yaziyor canim su tarihte progesteron testi su tarihte beta hcg gecen ayda 0.100cikmisti asilamada

Devlette oldugum icin tarihleri onlar yaziyor canim su tarihte progesteron testi su tarihte beta hcg gecen ayda 0.100cikmisti asilamada
Tamam ozaman unut vardirya bende her zaman 0.1 cikiyordu son iki ay 0.501 falan cikti doktorum bunun bile pozitive gece gileceyini beklemem getektigini soyledi fakat ayni gun adet okuyordum :)

Reactions: Cac
Evt cnm ertesi gün iliski olabilir demisti doktorum. Ama bende dus almadim neredeyse 4 gün kadar.sadece sacimi yikadim,hersey evlat icin.
canim merhaba nasilsin. Bende bugun asilama oldum doktor 2 gun sonra iliski olabilir demisti ama bizim icin onemli degil dedi baxi yerlerdede olabilir

Bende catlamtmayi bu sefer gece 2 de vurmuştum taa aksam 6 gibi bi agrim oldu ertesi sabah bide ilk catlatmamda agrim vardi ama ikimcide cok olmadi hayirlisi
Ya canım ben catlatma iğnesi yapıldığı gün felç oldum sandim.bacaklarima öyle bi ağrı girdiki hissetmiyorum bacağımı o derece gece boyu agridi

Kızlar benimde 12.gunum adetin klomen kullanmıştım ama büyümemiş çarşamba tekrar cagirdj

Kızlar benimde 12.gunum adetin klomen kullanmıştım ama büyümemiş çarşamba tekrar cagirdj
Varsa havuc ve incir ye gunde 2 tane yumurtaya yardimci olur benim adet başlangıcından sonra 15.gun catlatma oldum bazen birden büyüyende oluyo döngü uzunsa uzunda sürebilir benim 28 gunde bir adet baslangicinden 14 ve 17 .gun arasi catliyo

6 cm de kalmış canım adetin 12.gunu normal mi ya catlatma iğnesi verecekti eğer buyuseydi

6 cm de kalmış canım adetin 12.gunu normal mi ya catlatma iğnesi verecekti eğer buyuseydi
Küçük kalmis normalde adetin 3 ginu bile 5 ile 10 arasi cikiyo mlm olarak. ama bi akradasin yok yok dediler yazmistim daha öncede sonradan oldu birden buyudu havuc ve incir ye artik hayirlisi herseyin ama küçük mlmde kalmis

Küçük kalmis normalde adetin 3 ginu bile 5 ile 10 arasi cikiyo mlm olarak. ama bi akradasin yok yok dediler yazmistim daha öncede sonradan oldu birden buyudu havuc ve incir ye artik hayirlisi herseyin ama küçük mlmde kalmis
Adetin 7.gunu hiç bişey göremedim nokta kadar demisti

Ben uzandim bi wc ye gittim bi yemek icin kalktim kimisi yuru rahme kan akisi gitsin diyen var sana kalmis

Iyi aksamlar kizlar asılama yaptirip gün sayanlar buralardami. Bugün aşı gününden sonraki 5.gün hiç belirtim yok...gecen kimyasalimda batmalarim olmustu.beklemek cok zor günler gecmiyor.
Rabbim güldürsün yüzümüzü

Kizlar asilamanin oldugu gun surekli uzanmakmi lazim

Canim ben 2gün her firsatta uzandim.tabi yemek bulasik falan mecburen yapiliyor.bugün 5.gün mecbur bütün evi süpürdüm agir kaldirmadan temizlik yaptim

Sorun ne canim sizde

Valla canim ben kendimi bildim bileli pko luyum. Doktorlar 6 yil once infertilite teshisi koydu.asla cocugum olmaz derken evlendigimay hamile kaldim .8 haftalik farkettim. simdi 4 yasinda 1 oglum var .şukürler olsun.simdi 2 yildir 2.icin ugrasiyoruz.3 tane kimyasal gebeligim oldu. 5 ay klomen catlama ignesi oldum gecen ay asilamayla tam oldu derken yine kimyasal oldu. doktor kilo ver dedi.96kg dan 77kg ya indim ,hormonlar rahim filmi eşimin degerleri iyi cikti.son kimyasaldan sonra bana genetik test yapildi.kan pirtilasmasi cikti.coraspin kullaniyorum eger gebelik olursa hergün igne olucam. Cok uzun oldu. :)

canim merhaba nasilsin. Bende bugun asilama oldum doktor 2 gun sonra iliski olabilir demisti ama bizim icin onemli degil dedi baxi yerlerdede olabilir
Merhaba canim iyim,Sen nasilsin?hadi Hayirli olsun cnm,Dikkat et kendine.insallah allahin izNiyle tutar,dus fln alma,hurma yeme canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…