Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim ozelemi gidiyorsun genelde 6 ay klomen ve catlatma ignesi denedikten sonra asilama yapiyorlar devlette ondan sordum hakkinda hayirlisi olsun.
S silam30 canim kac yumurtan olusmustu ikiz olabilir gercektende
Canım ben Anlaradayım Gazi Üniversite'si hastanesinde bölüm başkanı hoca var onur Karabacak ona muayne oldum. 130 tl Ücret verdim. Muayne ederken anında pkolu bu hasta dedi orda birşeylere baktı ekrandan bir iki üç diye saydı anlamadım. Sonra ilaç verdi canım klomen , prednol , estrofem, glifor , ayrıca menogon iğne üç kere birer gün arayla. Belki yaşımdan dolayı mı aşılama yaparız belki dedi bilmiyorum canım 33 yaşındayım. Bide düşük yaptığımı da söyledim. Bilmiyorum artık, ama ilaçlarım fazla geldi :/

Moralini bozma cnm bende 2 Ay önce düsük yasadim.insallah sende yine hamile kalirsin.ben fostimon igne kulmanmistim 75 ünite. Birde progestan kullaniyorum o kadar.

Moralini bozma cnm bende 2 Ay önce düsük yasadim.insallah sende yine hamile kalirsin.ben fostimon igne kulmanmistim 75 ünite. Birde progestan kullaniyorum o kadar.
Amin canım inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlarımız olsun.

neden fazla geldi canim iyi doktorsa insallah tutar asilaman doktor cok onemli

neden fazla geldi canim iyi doktorsa insallah tutar asilaman doktor cok onemli
Amin canım hayırlısıyla inşallah, yani 4 ilaç ve iğne de olunca bu kadar ilaç vericeğimiz bilmiyordum, klomen ve iğne sanıyordum hep. Demek Pko tedavisi için veriliyor

Yok canım şimdilik doktor doğal yollarla deneyin birkaç ay dedi. Eğer olmazsa aşılama yaparız dedi ama ben biraz tırsıyorum doğrusu aşılamadan. :)
Direk tüp bebek mi yaptırsam diyorum
Neden korkuyorsun cnm?korkulacak birsey yok acisiz bir islem.insallah hic gerek kalmadan hamile kalirsin arkadasim:)

Korkma canım bnde tüp bebeğe bşladım hergün kendime iğne vuruyorum bnde korkuyodum yapamam edemem diyodum. Rabbim yaptırtıyo genede bin şükür. İnşaallah hayırlı sonuçlar alır buraya yazarım aşılama en kolay tedavi emin ol

Neden korkuyorsun cnm?korkulacak birsey yok acisiz bir islem.insallah hic gerek kalmadan hamile kalirsin arkadasim:)
Biraz muayene korkum var canım. Ultrason aletinde sorun yokta spekulumla yıldızımız barışmadı :)
Bekarkende evlendikten sonrada tüp bebek yaptıran insanları farklı karşılardım. Yani nasıl yaptırıyor canlarıda acıyordur ilaçlar kullanıyorlar yazık insanlara derdim Allah belki de banada yaşatacak. Bazı düşündüğüm şeyler başıma geliyor. Hayırlısı artık..

Tedavin Hayirli olsun arkadasim ins güzel sonuclar alir bizimle paylasirsin!aminnn

Öyle düsünme arkadasim inan bende muayne ve spekulumdan cok korkuyordum Ama sonucu güzel olacak ve baska carem olmadigi icin asilamada Rabbim onun sabrini veriyor,gözlerimi kapatip bol bol dua ettim, bir baktim doktor Tmm islem bitti dedi.insallah sendede öyle cabucak gelir gecer ve güzel haberler verirsin bize!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…