Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli olsun canim cok sevindim adina.hayirla kucagina alirsin insallah!bende progestan igne basladim ve kan sulandirici hap kullaniyorum günde bir tane. Insallah Hayirli kucaginiza aliriz yavrularimizi.aminnn!

canim ama iliski olup nasil dus almadin doktormu dedi 4 gun dus alma diye canim
Bende 3 gun dus almadim ilişkide oldu sicak su kaslari gevşetiyormis tutunma icin iyi degilmis doktor rutin dus al dedi ama almadim bende suan bile ilik suyla duş aliyorim avakado yiyorim yarim hergun

Bende 3 gun dus almadim ilişkide oldu sicak su kaslari gevşetiyormis tutunma icin iyi degilmis doktor rutin dus al dedi ama almadim bende suan bile ilik suyla duş aliyorim avakado yiyorim yarim hergun
canim ben dini acidan soyluyorum doktor iliski onerdimi sanada bende ilik bile almam kaynar kaynar alirim

Normalinde adetin 2.veya 3.günü baslaniyor ilaca veya igneye canim.doktoruna ulasmaya calissan,veya tekrar git Sor ne yapman gerektigini.sonucta önemli bir tedaviyi ve seni yönlendirmesi gereken doktor.yerinde olsam isimi saglama alirdim
Canım eşim 5 defa aradı ilk ikisinde durumu anlamadı sonra açtı yarim saat sonra ara dedi sonrada doğuma gitmiş oy

Sorun surda cnn genelinde kıstım vardı estradiol çok yüksek çıktığı için klomene başlayamadım bi türlü sonra bekledim falan hergün gidip geldim kalb verdim bide ultrason bu seferde kendi doktorumu hiç göremeden hafta sonuna denk geldi adetim dün işte gittim acilin doktoru 7 gün sonra kontrole gel demiş şaşırdım klomen kullanmam gerkiyor anlattık aşılama için die ya yoğundu kafasına girmedi ya da benim sansim://sonra dedimi kendi doktoru bilir ben bilemem ne zaman baslicagini dedi nasıl doktor olmuş anlamdım yani

Arkadaşlar millet hopluyor zıplıyor. Ev taşıyor. Adeti gecikiyor bir bakıyor hamile. Duşta alın, ilişkiye de girin. Saçma bence.

Mesuliyet almak istememis ama klomende 5.gun cok gec olmamasi lazim ins yarin tam zamani olur basladin mi olaca hic

Arkadaşlar millet hopluyor zıplıyor. Ev taşıyor. Adeti gecikiyor bir bakıyor hamile. Duşta alın, ilişkiye de girin. Saçma bence.
Rahat olursan tabiki olacagi varsa olur engel olmaz .ama o kdr ilac uğraş stres zaman kaybı insan evhamlı oluyo dusu vala gecen 2 gun sonra almistim simdu 3 gun sinra aldim sade ilik aldim.agir kaldirmamaya biryerlere uzanip gerinmemeye ozen gösteriyorum artik gerisi Allahtan bekliyip iyi haberler vercez sirayla ins

Mesuliyet almak istememis ama klomende 5.gun cok gec olmamasi lazim ins yarin tam zamani olur basladin mi olaca hic
Valla ben kafama gore aksam saat 7 gibi içtim bugünde 7 'de icicem saat önemlimi acaba cnn ben diğerinde öğlen icmistim bunda akşam aldım karar verilemieyince

Valla ben kafama gore aksam saat 7 gibi içtim bugünde 7 'de icicem saat önemlimi acaba cnn ben diğerinde öğlen icmistim bunda akşam aldım karar verilemieyince
Benim doktorum ilactan 10 tane vardi demi sabah 1 tanr aksam 1 tane sabah aksam ictigimi hatirliyorim çünkü isyerindekilere sabah basim donuyo oyle guzel diyordum ilactan sonra ama aksamlari rahatim diyordum 5 gun icicen dedi ya tam ictim ya yarim onu hatırlamıyorum her doktorun farklimi oluyo ne

canim ve o ucgun boyunca dus almadinmi ben yapamam o kadar canim
Ben almadim aslinda ilik suyla alinir bise olmazda almadim ne bilim psikolojik infertilite deki kadinlarlar doktoru beklerken de konusuyoruz alan var almayan var sana kalmis cunku iliskiden hemen sonra bile dus almayin wc ye gitmeyin derler ben tabi abarttim 3 gun almadim cunku asilama artik bundan sonrasi tüp yolu sansimi boyle deneyeyim dedim herkesin gunahi kendine

tabiki canim herkesin gunahi kendine benim seni elestirmek haddime degil bende cok istiyorum ya ondan dedim yapamam herhalde diye takintiliyim cunku ben biraz insallah senin bu ay olur olmazsa mecbur tup bebek deniyecez napalim

Reactions: Cac
tabiki canim herkesin gunahi kendine benim seni elestirmek haddime degil bende cok istiyorum ya ondan dedim yapamam herhalde diye takintiliyim cunku ben biraz insallah senin bu ay olur olmazsa mecbur tup bebek deniyecez napalim
Hayirlisi hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…