Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz muayene korkum var canım. Ultrason aletinde sorun yokta spekulumla yıldızımız barışmadı :)
Bekarkende evlendikten sonrada tüp bebek yaptıran insanları farklı karşılardım. Yani nasıl yaptırıyor canlarıda acıyordur ilaçlar kullanıyorlar yazık insanlara derdim Allah belki de banada yaşatacak. Bazı düşündüğüm şeyler başıma geliyor. Hayırlısı artık..
canım benimde korkum vardı heleki hsgden sonra acayip arttı korkum devletteki doktor hep karından bakardı bu doktor hep alttan bakıyor kendimi çok kasıyorum ama napalım el mahkum katlanıyoruz acıma yok ama pskolojik canım

Öyle düsünme arkadasim inan bende muayne ve spekulumdan cok korkuyordum Ama sonucu güzel olacak ve baska carem olmadigi icin asilamada Rabbim onun sabrini veriyor,gözlerimi kapatip bol bol dua ettim, bir baktim doktor Tmm islem bitti dedi.insallah sendede öyle cabucak gelir gecer ve güzel haberler verirsin bize!
sen naptın canım kan verdinmi bende çok merak ediyorum ikizmi acaba benim bir tane 13 ml yumurtam iki tanede 9 ml var. Gonalf 450 ml kullanıyorum hergun 75 ml igne yapıyorum kendime

Kızlar meraba ben 6 ay önce düşük yaptım normal yolla gebe kalmıştım. Bugün tedavi için doktora gittim ve Pko dedi şaşırdım. Hep duyardım ama diğer muayenelerde hiç söylememişti doktorlar. Bugün hoca klomen, prednol, estrofem, glifor ve menogon iğne verdi( 3 kez kullanıcam) sizlerde kullandınız mı acaba merak ettim. Pazartesi doktor normal yolla ilişki ya da aşılama yapılıp yapılmayacağına karar vericekmiş bakalım
Vala bi baska doktora daha git istersen oda ayni seyi soylerse testere disli aslan pencesi ve hayit tohumu ic hormonlara bire bir .cok fazla ilac vermiş ya

Hamilemizin cnn progesteron iyi cikmis
Yok yeni asilama oldum rutin yapiyor doktir gecen ay 31 cikti gebelik yoktu arkadasimin 50 cikti gecen ay ondada yoktu gebelik. bu yumurtan catlamismi kalitelimi diye bakiliyordu 10 uzeri guzel deger diyorlar eger dusuk cikarsa 10 nun alti yumirtan kaliteli dedil diyen var düşük riski taşıyorsun diyen var gebelik olursa düşük çıkması iyi degil ama suan bi gebelik yok bu hormon hem yumurtan olmusmu hemde düşük riskine karsi yapiliyor bildigim

sen naptın canım kan verdinmi bende çok merak ediyorum ikizmi acaba benim bir tane 13 ml yumurtam iki tanede 9 ml var. Gonalf 450 ml kullanıyorum hergun 75 ml igne yapıyorum kendime
Iyim bende canim Tsk ederim,kan verdim Ama kandan belli olmuyormus ikizmi degilmi diye Persembe doktor kontrolum var Bakalim Hayirlisi neyse o olur insallah rabbimden.saglikli olsunda insallah

Iyim bende canim Tsk ederim,kan verdim Ama kandan belli olmuyormus ikizmi degilmi diye Persembe doktor kontrolum var Bakalim Hayirlisi neyse o olur insallah rabbimden.saglikli olsunda insallah
canım birçok kişi kandan öğreniyor kan değeri örneğin iki kat artacağına 3 kat artıyormuş o kişilerde

Yok yeni asilama oldum rutin yapiyor doktir gecen ay 31 cikti gebelik yoktu arkadasimin 50 cikti gecen ay ondada yoktu gebelik. bu yumurtan catlamismi kalitelimi diye bakiliyordu 10 uzeri guzel deger diyorlar eger dusuk cikarsa 10 nun alti yumirtan kaliteli dedil diyen var düşük riski taşıyorsun diyen var gebelik olursa düşük çıkması iyi degil ama suan bi gebelik yok bu hormon hem yumurtan olmusmu hemde düşük riskine karsi yapiliyor bildigim
Anladım cnm benim her zaman 0.1 cıktı ama aşılama yapılırken bakilamdi hiç

• Beğen
Reactions: Cac
Inşallah canım. Benim eşimde problem yoktu ama bende pko var. 3 yumurtam gelişip çatladı. Kime desem yumurta sayın az diyorlar.
Uc yumurta az mi cok bile 1 yada 2 ile asilama yapiyorlar genelde 3 e cogul gebelik olur diye yapmayan bile var.vala biz tedavide bile 1 yada 2 yumurta oluyordu kadınlarla konuşurken pco larda sanirim cok yum oluyordu

X