Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım gittim sordum doktora dediki olmaz öyle birşey eskiden malatyada olmuş ama doktor kendi spermini kullanmış dedi olsa hastane anahtarı size verir bende dedim ne anahtarı istiyorum nede öyle birşey olsun:)
cok kulaktan dolma seylere inanma canim. cok takmamak lazim böyle konusmalari, ben sahsen öyle yapiyorum.

cok kulaktan dolma seylere inanma canim. cok takmamak lazim böyle konusmalari, ben sahsen öyle yapiyorum.
canım kulaktan dolma değilki haber arşivine bakarsan bir professöre 3 yıl ceza verilmiş bu yüzden ama araştırıp içimize sindiyse rabbimize sgıgınırız

canım kulaktan dolma değilki haber arşivine bakarsan bir professöre 3 yıl ceza verilmiş bu yüzden ama araştırıp içimize sindiyse rabbimize sgıgınırız
evet canim bir ara haberlere felan cikmisti o tarz seyler, ama binde bir bile degildir sanirim.
insanin baska caresi olmayinca, asilamayida kabul ediyor, tüp bebekte yaptiriyor. ki önceden düsündügünde bu tarz seyler bu kisilere cok uzak gelsede, kimse basina gelmeden yasamadan empati yapamiyor malesef.
evlat icin insan her yolu deniyor. tabiki arastirmak lazim, insan kendini rahat hissetmeli, bu tarz düsüncelerle stres yapmamali. cünki stes bir cok seyi tetikledigi gibi hormonlarinda alt üst olmasina sebeb veriyor.
rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah, aminn!

evet canim bir ara haberlere felan cikmisti o tarz seyler, ama binde bir bile degildir sanirim.
insanin baska caresi olmayinca, asilamayida kabul ediyor, tüp bebekte yaptiriyor. ki önceden düsündügünde bu tarz seyler bu kisilere cok uzak gelsede, kimse basina gelmeden yasamadan empati yapamiyor malesef.
evlat icin insan her yolu deniyor. tabiki arastirmak lazim, insan kendini rahat hissetmeli, bu tarz düsüncelerle stres yapmamali. cünki stes bir cok seyi tetikledigi gibi hormonlarinda alt üst olmasina sebeb veriyor.
rabbim hepimizin yardimcisi olsun insallah, aminn!
canım ben önceden hiç uzak değildim bu fikirlere ama bunu duyunca korkmuştum oda doktorla konusunca yok oldu. bende bu ay aşılama olucam bakalım hayırlısı canım hakkımızda

Su progestan fitil kullanıyorum ya kasik karnim bolg hep sabah atmadim aksam atim dedim başladık yine sabah hic biseyim yoktu

En son ben yazmisim kimse takilmiyor sankimm asilamadan snra 3.gun hic bir agri sızı yok biraksalar koşacam vala biraz biraz iki gundur ev isi yapıyorum geziyorum bi gogusler ağrıyı ama ilkte de ağrımıştı ilactan sanirim bide fitil 2 saat agri yapiyo pazartesi progesteron testi var

En son ben yazmisim kimse takilmiyor sankimm asilamadan snra 3.gun hic bir agri sızı yok biraksalar koşacam vala biraz biraz iki gundur ev isi yapıyorum geziyorum bi gogusler ağrıyı ama ilkte de ağrımıştı ilactan sanirim bide fitil 2 saat agri yapiyo pazartesi progesteron testi var
Canım ınsalalh tutar ağrılar normaldir ilaçlardan falan ama inşallah tutuyodur

• Beğen
Reactions: Cac
Kızlar acilen bi sorun var bugün adetimin 3.gunu muaneye gittim ama nobetci doktor bana biaey demedi ben bugun klomene baslicakmiyim napacam ya 2.asilamam bide bu ama birincisinde kan değerlerimden dolayı sürekli git gel adetin 7.gunu baslamistim

Hayirli olsun Yeni tedavi dönemin canim,illa agrili olacak diye birsey yok.benimde bir agrim sizim olmadi,belirtimde olmadi Ama suanda hamileyim cok sükür tuttu. Progestan bende hic agri yapmiyor,Birde ignesini kullaniyorum simdi

• Beğen
Reactions: Cac
Kızlar acilen bi sorun var bugün adetimin 3.gunu muaneye gittim ama nobetci doktor bana biaey demedi ben bugun klomene baslicakmiyim napacam ya 2.asilamam bide bu ama birincisinde kan değerlerimden dolayı sürekli git gel adetin 7.gunu baslamistim
Normalinde adetin 2.veya 3.günü baslaniyor ilaca veya igneye canim.doktoruna ulasmaya calissan,veya tekrar git Sor ne yapman gerektigini.sonucta önemli bir tedaviyi ve seni yönlendirmesi gereken doktor.yerinde olsam isimi saglama alirdim

Gecen sefer 7 de başladıysan pzrts 5 gun ypr doktoru bulursun ozmn gec degil sanki 7.gune nazaran. ben klomenle asilama olmadim ama klomen gecen yil yumurta icin kullandım yumurtam oldu catlatma ignesu bile yapmadı beni de 5 gun baslatti sanki doktor. Ignede asilama oluyorum suan2 yada 3 gun basliyor ama klomen 4 ve 5 .gun olabilir forumlarda biraz ararsan yanlisda yönlendirmeyim Doktorda nasil bisi demez

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayirli olsun Yeni tedavi dönemin canim,illa agrili olacak diye birsey yok.benimde bir agrim sizim olmadi,belirtimde olmadi Ama suanda hamileyim cok sükür tuttu. Progestan bende hic agri yapmiyor,Birde ignesini kullaniyorum simdi
Ins bende 10 gun snra iyi haberu veririm

masallah canim, insallah cok güzel gecer doktor kontrolun, hayirla kucagina alirsin bebegini. bende asilama ile hamile kaldim, bir defada kimyasal gebelik yasadim.
sana doktor igne veya ilac baslattimi aceba bu hamileliginde?

Anladım canım benim pıhtılaşma çıktı yapılan testlerde o yüzden her gün kan sulandırıcı iğne yapıyorum kendime. Düşük geçmişinden dolayı da progestan kullanıyorum aşılamanın ertesi gününden itibaren. Bu arada cuma kontrole gittim. Bebeğim büyümüş ölçümleri normal çıktı ikili tarama yapıldı. Kan sonuçlarım daha çıkmadı 1 hafta 10 gün içinde sonuç çıkar dediler. İnşallah o da güzel çıkar :dua:

Ikinci asilamayi oldum eve geldim uzaniyorim inşAllah bu sefer iyi haber vercem ama yine 15 dk yatamadım 5 dk yatirdilar sira vardi devletin de o yönü kötü disarda bi 10 dk oturdum yan uzanma eve geldim simdi uzandim
Hayırlı olsun canım öncelikle. İnşallah güzel sonuçlar alırsın. Ben de araştırma hastanesinde yaptırdım aşılamayı. İnan 5 dk bile yatmadım. Zaten ultrason masasında yapıldı 1 dk bile durmadan kalktım. Ama hamileyim çok şükür. @Selinselinselin30 a katılıyorum bizden de 3 gün üst üste ilişki istenmişti öyle yaptık.

X