Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşılama gün ve saati birkaçgün onceden planlandıgından aslında bakılması çok birsey ıfade etmıyor .catlatma iğnesi ve aşılama gün ve saatınızı ogrenebılırmıyım
Cuma kontrolüm var letrol ilacim yeni bitti. Pazartesi veya sali asilama olurum diye tahmin ediyorum.

İgnelerin etkisi 10-11 gun suruyormus. Ceınone jelin kullanmayı bırakana kadardır .
Ben jel kullanmiyorum ne icin o jel? Bugün asilamamin 9. Günü. Her gecen gün göğüslerim daha irileşti ve aciyorlar. Dayanamiyorum bel ve kasik agrilarima. Asilama tuttu ise ne ala ama tutmadi ise spor falan yapmam lazim adetle yoksa bu agrilar öldürür beni

Ben jel kullanmiyorum ne icin o jel? Bugün asilamamin 9. Günü. Her gecen gün göğüslerim daha irileşti ve aciyorlar. Dayanamiyorum bel ve kasik agrilarima. Asilama tuttu ise ne ala ama tutmadi ise spor falan yapmam lazim adetle yoksa bu agrilar öldürür beni
Sanırım embrıyo olusursa rahme tutunmasını saglayn hormon .bu degerı dusuk olanlara verıyor olabılırler. Progesteron degerı . Dr u arama şansın varsa arayıp sorsana bi agrıların için . Tuttugunun gostergesıdır belkide.

Sanırım embrıyo olusursa rahme tutunmasını saglayn hormon .bu degerı dusuk olanlara verıyor olabılırler. Progesteron degerı . Dr u arama şansın varsa arayıp sorsana bi agrıların için . Tuttugunun gostergesıdır belkide.
Üniversite hastanesi benimkisi. Doktoru telefondan bulmam imkansiz. İlk iki asilamada sabirla beklemistim 15. Günü. Ama suan agrilardan bekleyemiyorum. Eşim taklidimi yapiyor ya sürekli "ay dokunma çok kötüyüm" falan diye :) uyumak rahatlatiyor sadece. Bana da mi verselerdi keske ya o jelden. Ben tutunma icjn bol bol kabak cekirdegi yedim

Bir de agzim dudaklarim hep kupkuru. Daha 10 dakika evvel iki litre su ictim. Dudaklari suan kuruluktan birbirine yapismis durumda. Vucudum bir gariplesti hep hayirlisi ya.. dua edelim birbirimize. Benim 3. Asilama oldugu icin hamilelik diye düşünmekten cok uzagim suan aslinda. Sadece zaman gecsin hemen sonucu bilelim kafasindayim

Bir de agzim dudaklarim hep kupkuru. Daha 10 dakika evvel iki litre su ictim. Dudaklari suan kuruluktan birbirine yapismis durumda. Vucudum bir gariplesti hep hayirlisi ya.. dua edelim birbirimize. Benim 3. Asilama oldugu icin hamilelik diye düşünmekten cok uzagim suan
Bir de agzim dudaklarim hep kupkuru. Daha 10 dakika evvel iki litre su ictim. Dudaklari suan kuruluktan birbirine yapismis durumda. Vucudum bir gariplesti hep hayirlisi ya.. dua edelim birbirimize. Benim 3. Asilama oldugu icin hamilelik diye düşünmekten cok uzagim suan aslinda. Sadece zaman gecsin hemen sonucu bilelim kafasindayim
inşallah inşallah tutar canım bu sefer .sonrasında ne yapmayı dusunuyorsun Allah korusun tutmassa tüp mü ?

Ümit ve heyecan azalıyor . Ben de ilk aşılamada cok umıtlı ve heyecanlıydım

Asilamadan sonra biri avakado ananas hergun yemistim yazmisti daha iyi tutunsin diye buay denicem yarim avakado 2 dilim ananas yerim 7 8 gun . yarin yine yumurta takibi bakak büyüdumu asilama icin gun verecek mi

inşallah inşallah tutar canım bu sefer .sonrasında ne yapmayı dusunuyorsun Allah korusun tutmassa tüp mü ?
Aslinda ben tüp istiyorum. Ama maliyeti çok fazla suan karsilayamam. Devlet prosedürü olarak 2 tane klomenle asilama oldum. 3 tane de igneyle olmam lazim. Yani iki tane daha igneli asilama yaptirmam lazim ki devlette tüp bebek hakki elde edeyim. Ama devletten tüp raporum çıkınca direk özelde tüp yaptirmayi düşünüyorum. Çünkü 1 yil sonraya randevu veriyorlar

Aslinda ben tüp istiyorum. Ama maliyeti çok fazla suan karsilayamam. Devlet prosedürü olarak 2 tane klomenle asilama oldum. 3 tane de igneyle olmam lazim. Yani iki tane daha igneli asilama yaptirmam lazim ki devlette tüp bebek hakki elde edeyim. Ama devletten tüp raporum çıkınca direk özelde tüp yaptirmayi düşünüyorum. Çünkü 1 yil sonraya randevu veriyorlar
canım fiyat bilgin varmı bana rapor çıkmaz cunku zaten bir oğlum var rapor olmadan fiyatlar nedir

Özelde yaptırcaksan rApora gerek var mı ? Yada aşılama prosedurlerını geçmiş olman ?fiyat mı düşüyor ? Benim dr um ozelde tüp yaprırabılırmıyım ilk asılamm tutmazsa dedım evet dedi ,aşılama sart demedi

Özelde yaptırcaksan rApora gerek var mı ? Yada aşılama prosedurlerını geçmiş olman ?fiyat mı düşüyor ? Benim dr um ozelde tüp yaprırabılırmıyım ilk asılamm tutmazsa dedım evet dedi ,aşılama sart demedi
Bende 2.yi denicem adeti bekliyorum olmazsa bida sonra tüp bebek düşünüyorum canm senin durumun ne şuan

Ovulasyon testin varsa bi tane yapabilirsin cnn bence

X