Aşılama sonrası ?

Sabah sağlık ocağında kan verdim geldim canım sonuçlar akşama ancak düşermiş e nabıza ama testi de yaptım gelince negatif idi bakalım
Anladım canım belli olmaz kan bir çıksın da bakalım. Olmazsa da üzülmek yok inşallah dualarımız önümüzdeki ay için

Anladım canım belli olmaz kan bir çıksın da bakalım. Olmazsa da üzülmek yok inşallah dualarımız önümüzdeki ay için
Öyle canım aslında çok yıpratıcı süreç yani biraz yorulmadım desem yeridir. Yine de pes etmemek için ayaktayım. Allahm hepimizin gönlündeki olanları en kısa vakitte nasip etsin bize

Öyle canım aslında çok yıpratıcı süreç yani biraz yorulmadım desem yeridir. Yine de pes etmemek için ayaktayım. Allahm hepimizin gönlündeki olanları en kısa vakitte nasip etsin bize
Evet çok haklısın aslında sonucun negatif olması değil de o süreçte beklemek yoruyor insanı

Evet çok haklısın aslında sonucun negatif olması değil de o süreçte beklemek yoruyor insanı
Evet canım beklemek yoruyor. Düşünmemeye çalışıyorum sonra günler geçtikçe merak ediyoruz. İlk aşılamam da tutmuştu sevinçten uçtuk hepimiz sonra 6. Haftada düştü. O an anladım ki alan da veren de Rabbım . Kendimizden bilmemek gerekiyor hiçbir şeyi. Her şey Allah tan. Toplanmak zor geldi toplandım başladım. Ama şunu anladım negatif olması ihtimali düşük olmasından daha az canımı yakıyor canım.

Evet canım beklemek yoruyor. Düşünmemeye çalışıyorum sonra günler geçtikçe merak ediyoruz. İlk aşılamam da tutmuştu sevinçten uçtuk hepimiz sonra 6. Haftada düştü. O an anladım ki alan da veren de Rabbım . Kendimizden bilmemek gerekiyor hiçbir şeyi. Her şey Allah tan. Toplanmak zor geldi toplandım başladım. Ama şunu anladım negatif olması ihtimali düşük olmasından daha az canımı yakıyor
Peki canım sen düşük sebebin için tedavi oldun mu

Kanda pıhtılaşma çıktı canım . Gebelik oluşur oluşmaz kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyormuş
anladım canım çok zor işler vallahi ben kendimde öyle birsey varmı onu bile bilmiyorum eğer bir testi varsa bu tedavi öncesi yaptırmak istiyorum benim hiç gebeliğim oluşmadı

Çatlatma iğnesi 7. Gün aşılama 5. Gün belirtim pek yok biraz kasık ağrım var o kadar göğüs hassasiyeti bile yok umutsuz durumlar yaşıyorum 😂
Herkeste olacak diye bişey yok bence. Zaten belirti olan negatifte çok :KK43:

Senin daha vaktin varmış. Güzel haberler verirsin inşallah

X