Aşılama sonrası ?

Nasıl yani canım anlamadım zaten yumurta çatladıktan sonra yapılmıyor mu aşılama
Progesteron değerim 22 idi canım normalde 1.40 çıktı ilk aşılamam da. 22 çıkması demek yumurtanın çoktan çatlayıp lh düşürüp progesteron artırması demek

Progesteron değerim 22 idi canım normalde 1.40 çıktı ilk aşılamam da. 22 çıkması demek yumurtanın çoktan çatlayıp lh düşürüp progesteron artırması demek
Anladım canım benim doktorum hiç böyle birseyden bahsetmedi hatta ben yumurtam çatladı mı çatlamadı mı onu bile bilmiyorum doktor değiştirmem iyi olacak

Anladım canım benim doktorum hiç böyle birseyden bahsetmedi hatta ben yumurtam çatladı mı çatlamadı mı onu bile bilmiyorum doktor değiştirmem iyi olacak
Açıklama yapmıyor canım bazı doktorlar. Belki diğer doktor iyidir . Denemek lazım bence de canım

Ay bende hiç bakılmadı progesteron falan. Sadece ilk gittiğimde yapılan kan terstleri. Aşılama sürecinde hiç kan vermedim. Normal mi?

Heee pardon. Başkasıyla karıştırdım demekki 😅 ücret olarak ne ödedin sorması ayıp. Ben hiç fiyat almadım doktorumdan.
Canım ilaçlar için toplam 2 bin falan ödemişizdir ama emin değilim. Diğer işlemler de hemen hemen 10 bini buldu diyebilirim

Canım ilaçlar için toplam 2 bin falan ödemişizdir ama emin değilim. Diğer işlemler de hemen hemen 10 bini buldu diyebilirim
Aa beklediğimden çok iyiymiş. Tamam canım teşekkür ediyorum 😘 inşallah bir sonraki aya güzel haberi almış olursun 😘

X