Aşılama sonrası ?

Cuma günü kaçıncı gününde olacaksın canım .

İnşallah Allah gönlüne göre verir canım ben yapmadım ama buradaki kızlar ananas avokado havuç ve kabak çekirdeği yiyorlarmış.
Canım ananas düşüğe sebe olur sakın yeme ama ben de avokado kabak çekirdeği badem ceviz tükettim bir de bol bol su içtim

Korkuyorum canım 2 düşük gebelik yaptım şuan sevinemiyorum bile varsa sağlıkla gelsin diye dualar ediyorum hep trajedi kaldı içimde
Kötü düşünme canım sakın inşallah vardır ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, her gün Meryem süresi oku

Kızlar ya bi bakar mısınız bir ben mi görüyorum gölge gibi bir çizgi ya da çok mu bakıyorum ondan mı böyle görüyorum
Sen görüyo musun elinde daha belirgin oluyor insanın çünkü bide kuruyunca belirgin olacak mı tekrar çeksene birazdan

Kızlar ya bi bakar mısınız bir ben mi görüyorum gölge gibi bir çizgi ya da çok mu bakıyorum ondan mı böyle görüyorum
Canım zoomlayınca bulanıklaşıyor sen daha iyi görürsün bence.
Canım ananas düşüğe sebe olur sakın yeme ama ben de avokado kabak çekirdeği badem ceviz tükettim bir de bol bol su içtim
Ay iyi ki söyledin bende ananas alacaktım.

E elifkk43 M mlzdmr
Kızlar benim beyaz akıntım bitti ve karnım çok ağrıyor. Acaba sıkıntı mı var keseyim mi umudu :/ aşılama hariç 7. Gün

Dün yaptığım kuruyunca biraz belirginleşti ama kuruma çizgisi olur diye okumuştjm
Demin yaptığın testi tekrar çekip atar mısın
Umutsuzluğa kapılmak için sebep yok canım bende beyaz akıntı yok zaten sanırım progestan fitil kullanıyorum ben ondan geliyor diye düşünüyorum beyaz akıntıyı

Eklentiler

• IMG_3123.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 65
Bugün erken gebelik testi de yaptın mı peki kaset testlern bazıları daha hassas
Bugün sabah yaptım yine gölge gibi geldi ama kasette daha net gibi geldi kaseti azönce kalkınca yaptım erkeni sabah 4 gibi. Bir de ben bir konu daha açtım çizgi konusunda birisi 2-3 dk içinde çıkıyor geri kalanını dikkate almayın demiş o yüzden acaba kuruma çizgisi mi dedim kendi kendime

Yarın sağlık ocağına gidip kan ver canım. Ben kaset testte gördüm çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…