Aşılama sonrası ?

Kizlarr nasilsiniz ben cuma gunu ignelere yeniden basliyorum 6 kez asilama icin bu son sansim asilamak icin insallah olur sizce yumurtaliklar icin ne yiyim ?

Günaydın canım testin den güzel haberler bekliyorum
Canım günaydın hamile değilim bence dünkü de göz yanılmasıydi herhalde hadi dün çizgi olsa bile bugün birazcık koyulaşırdı diye düşünüyorum, senin güzel haberlerini bekliyorum

Eklentiler

• IMG_3114.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 57
Canım günaydın hamile değilim bence dünkü de göz yanılmasıydi herhalde hadi dün çizgi olsa bile bugün birazcık koyulaşırdı diye düşünüyorum, senin güzel haberlerini bekliyorum
Üzülmek yok canım . Yolun başındayız henüz. Tekrar deneriz 8 yıl oldu hala bekliyorum ben pes etmedim. Rabbım yine de kimseyi bu kadar bekletmesn.

Amin canım inşallah ben de 4 yıldır bekliyorum sen test yaptın mı
Kaset testlerden yaptım canım sabah 5 de. Çok aşırı silik bir çizgi çıktı 2 dakika da durdukça koyulaştı fotoğraf da belli olacak mı bilmiyorum . Fotoğrafı 1 saat sonra çektim

Korkuyorum canım 2 düşük gebelik yaptım şuan sevinemiyorum bile varsa sağlıkla gelsin diye dualar ediyorum hep trajedi kaldı içimde
Çok üzüldüm canım. İnaşallah bu defa pozitiftir ve bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın

Bence kaset diyeno kadar silik oldu ya. Erken test olsa böyle olur muydu?

Halkında hayırlı inşallah. Tabii gene bir kaç gün daha umudumuz var

Kizlarr nasilsiniz ben cuma gunu ignelere yeniden basliyorum 6 kez asilama icin bu son sansim asilamak icin insallah olur sizce yumurtaliklar icin ne yiyim ?
İnşallah Allah gönlüne göre verir canım ben yapmadım ama buradaki kızlar ananas avokado havuç ve kabak çekirdeği yiyorlarmış.

İnşallah canım hepimiz alalım kucağımıza evlatlarımızı. 22 temmuz da yaptırmıştım aşılamayı 9. Günüm bugün. 2 güne varsa çıkar diye düşünüyorum canım sende durumlar nasıl

Amiiin. Bende 24 ünde yaptırdım. Karın ağrım çok fazla ve göğüs hassasiyetim. Onun haricinde gün sayıyorum iki gündür midem bulanıyor ama bence o stresten. Cuma randevum var. Gitmişken kan da vereceğim. Asıl doktoruma haftaya perşembe gideceğim. Arada bir test daha yaparım belki bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…