Aşılama sonrası ?

Doğru gerçekten test vereceksiniz sanırım inşallaj güzel sonuçlar çıkar merakla bekliyorum

Doğru gerçekten test vereceksiniz sanırım inşallaj güzel sonuçlar çıkar merakla bekliyorum
Ben sonucu biliyorum aslında (negatif) ama yine de gidip vericem kesinleşmesi için sizin hakkınızda da hayırlısı olsun inşallah Allah gönlünüze göre versin

Ben sonucu biliyorum aslında (negatif) ama yine de gidip vericem kesinleşmesi için sizin hakkınızda da hayırlısı olsun inşallah Allah gönlünüze göre versin
Hiç belli olmaz pozitif olup sağlıksız ilerlemesi emin olun daha kötü ilk tedavimde kıpkırmızıydı testim ama kimyasal oldu, negatif olması o durumdan daha iyi. Belirsizlik de çok kötü siz kendinizi en kötüye odaklayın pozitif çıkarsa hep beraber seviniriz zaten kaçta vereceksiniz test

Kan verdim saat 18.00 gibi 2 saate çıkarmış e nabıza hemen düşmeyebilir dedi yani belki sabah öğrenebilirim E elifkk43 minerva94 Patile34

Kan verdim saat 18.00 gibi 2 saate çıkarmış e nabıza hemen düşmeyebilir dedi yani belki sabah öğrenebilirim E elifkk43 minerva94 Patile34
Arada kontrol edersin canım belki düşer. Hayırlısı olsun güzel haberler alalım inşallah. Bende sabah kan versem mi diye düşünüyorum bir yandan da cuma doktor çağırdı beklesem mi. 22 temmuz aşılama günü 9. Gün oluyor dimi kızlar bugün

Hayır canım o günle birlikte bugün 10. Günün benim de 12 ben de 20 sinde olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…