Aşılama sonrası ?

Canın senin kaçıncı denemeydi
Canım benim bu ilk aşılamam ilk kez bir tedavi gördük 4 yıldır bekliyoruz ama yaşadığımız yerde imkanımız yoktu o yüzden yaptıramadık orada şimdi eşimin mesleği dolayısıyla başka bir şehre taşındık çok şükür her imkan var hemen başlayalım dedik

Canım benim bu ilk aşılamam ilk kez bir tedavi gördük 4 yıldır bekliyoruz ama yaşadığımız yerde imkanımız yoktu o yüzden yaptıramadık orada şimdi eşimin mesleği dolayısıyla başka bir şehre taşındık çok şükür her imkan var hemen başlayalım dedik
Güzel haberler alırız inşallah 🙏

Arkadaşlar merhaba, öncelikle umarım hepiniz güzel haberler alırsınız, yazdıklarınızı okudum ve fikrinize ihtiyacım var. bugün kontrole gittim solda 14 mm sağda 17 mm yumurtam var çatalayan yumurtalarım da olmuş. Adetimin 11. gün olduğu için doktor rahmimin döllenme için hazır olmadığını söyledi ama istersen yine de aşılama deneyebiliriz dedi. Ne ben de ne de eşimde bariz bir problem yok. Bir buçuk senedir deniyoruz. Sizce aşılamayı denemeli miyiz?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle umarım hepiniz güzel haberler alırsınız, yazdıklarınızı okudum ve fikrinize ihtiyacım var. bugün kontrole gittim solda 14 mm sağda 17 mm yumurtam var çatalayan yumurtalarım da olmuş. Adetimin 11. gün olduğu için doktor rahmimin döllenme için hazır olmadığını söyledi ama istersen yine de aşılama deneyebiliriz dedi. Ne ben de ne de eşimde bariz bir problem yok. Bir buçuk senedir deniyoruz. Sizce aşılamayı denemeli miyiz?
Merhaba canım benim aşılama konusunda pek bilgim yok ama benim aşılamam iki yumurtam da 20 mm olduğunda yapılmıştı arkadaşlar belki daha iyi biliyorlardır hakkında hayırlısı olsun

Bugün aşılama gününü saymazsam 4. Gun kaç gündür kasık ağrısı sızısı yaşıyordum belirtiler birden geçti çok hafif var. Göğüslerimde hiç hassasiyet falan da yok hatta saldılar kendini tam tersi 😂 sadece yorgunluk uykusuzluk var oda progesteron kullanıyorum ondan muhtemelen. Sizde nasıldı 4. Gün durumlar😕

Bugün aşılama gününü saymazsam 4. Gun kaç gündür kasık ağrısı sızısı yaşıyordum belirtiler birden geçti çok hafif var. Göğüslerimde hiç hassasiyet falan da yok hatta saldılar kendini tam tersi 😂 sadece yorgunluk uykusuzluk var oda progesteron kullanıyorum ondan muhtemelen. Sizde nasıldı 4. Gün durumlar😕
Bence belirtilere hiç bakmayın, biliyorum insan kendini dinliyor hep bu süreçte ben de öyleyim ama belirtiler insanı yanıltıyor eğer bu aşılamam tutmamışsa bir sonraki aşılamamda kendimi dinlemeyi hiç düşünmüyorum. Benim ilk 3 gün hiçbir şeyim yoktu 4. Ve 5. Gün inanılmaz bir bel ve kaşık ağrım vardı sonra o kesildi bir de 7.8. Günlerden itibaren sanki kasıklarımda dolgunluk hissettim başka bir belirtim olmadı benim. Dün ve bugün test yaptım çok dikkatli bakınca gözüken çok çok silik bir çizgi gördüm ama yine de pek umudum yok yarın gidip kan vereceğim yarın netleşir sanırım ama ben sanırım adet olucam öyle bir ağrı ve hissim var bugün 🥹 hiç belirtisi olmayıp hamile olan çok varmış, bir sürü belirtisi olup da sonucu negatif Olan da çok var okuduklarıma göre

Allah gönlüne göre versin canım inşallah ♥️ kızlar sizce ben kan vermeye gideyim mi bu akşam ? Özel hastanenin acilinde kan testi yaparlar mı ?
Onu ara. Çünkü bizim orda bir hastane önce muayene olmanız lazım dedi. Bir tanesi idrarla bakıyoruz dedi. Bir tanesi direkt laboratuvara yönlendirdi ve yaptılar. Acilden değilde.

Konuştum acil servisle verebilirmişim akşam, beklemek gerçekten zor en iyisi ben kurtulayım 😂

X