Aşılama olanlar

Hemen hemen aynı zamanlardayiz..benimde hafifledi ağrılar...haftaya kan vericem ..bilemedim n'olacak bu ağrılar neye işaret.. erkendir o yüzden çıkmamıştır canim..biraz daha bekliyelim
HCG baya düşük çıktı biraz da olsa etkilenmez miydi 0.411 çıktı. Biraz yüksek olsa inancım devam edecekti ama çok düşük

HCG baya düşük çıktı biraz da olsa etkilenmez miydi 0.411 çıktı. Biraz yüksek olsa inancım devam edecekti ama çok düşük
Hay Allah üzüldüm şimdi ..o ağrı sancılar ilacmiydi...bende napicagimi bilemedim şimdi Perşembe ne olacak ...insalalh bir sonraki sefere güzel olacaktir canim üzülmeyin

Benim de yumurtlama nin üstünde 5 gün geçti duş alırken farkettim iki göğümun uçları sızlıyor ağrıyor erken bir belirti ama bilemedim sizde durum ne gebelik oldu mu

Benim de yumurtlama nin üstünde 5 gün geçti duş alırken farkettim iki göğümun uçları sızlıyor ağrıyor erken bir belirti ama bilemedim sizde durum ne gebelik oldu mu
Perşembe günü kan günüm. Bende de göğüs belirginleşti ağrılarım devam ediyor. Umutluyum bakalım Perşembe sonucu paylaşırım sizinle

Perşembe günü kan günüm. Bende de göğüs belirginleşti ağrılarım devam ediyor. Umutluyum bakalım Perşembe sonucu paylaşırım sizinle
Siz ne gibi belirtiler oldu ve ne zaman Basladi inşallah hayırlı güzel haberler alırız

Benimde salı gün kan verme günüm ama göğüslerim de hiç ağrı yok 9. Günüm idrar testinde negatif

Acaba erken diyemi ki 14.gun daha garanti olabilir canim...aynı zamanda olmuşuz .rabbim insalalh nasip eder...bı belirtiler yasadinizmi
İlk günler kasık ağrısı oldu hala ara ara oluyo ama dediğim gibi göğüslerimde ağrı falan yok senin belirtilerin neler

Kızlar aşılamanin 9. Günü idrar testi negatif galiba tutmamış değil mi
Çok erken. Benim de 8. Gün kan da negatif çıktı. Ben hamilelik için vermemiştim ama bakilmisti. Umudunu kaybetme. 15 ten önce belli olmaz. Bende bekliyorum inşallah güzel sonuçlar alırız

Çok erken. Benim de 8. Gün kan da negatif çıktı. Ben hamilelik için vermemiştim ama bakilmisti. Umudunu kaybetme. 15 ten önce belli olmaz. Bende bekliyorum inşallah güzel sonuçlar alırız
Progestan kullanıyo musun bana doktorum aşılama sonrası hiç ilaç vermedi

Benim aşılamanın ilk gununden beri kasık ağrım vardı. Sonrasında göğüs ağrıları ve uçlarda belirginlesme var şuan. Ara ara belime giren kramplarda var. Tabi hepsi ilaç etkisi de olabilir. Çok belirtilere guvenmemk lazım. Yani hiç belirtisi olmayan hamile olabiliyor. Olanda negatif olabiliyor. O yüzden herşey Allah'tan
Siz ne gibi belirtiler oldu ve ne zaman Basladi inşallah hayırlı güzel haberler alırız

İlk günler kasık ağrısı oldu hala ara ara oluyo ama dediğim gibi göğüslerimde ağrı falan yok senin belirtilerin neler
Bende belirtiler var ama ilaç mi ignemi nedir bilemiyorum...Perşembe kan verecegim inşallah güzel haber alırım alırız sizde de erken den sebeb negatiftir canim ümitsiz olmayasin

Bende progestan içiyorum ..oda birşeyler yapıyor bilemiyorda insan..8 gün erken dimi..ben ayın 13unde oldum bu persembe kan verecegim...

Progestan iciyormusun canim...ağır bişey kaldırma dinlen takma kafayı bir şeylere avakado çok önemli birde Meryem suresi dinleyiver
Hayır içmiyorum çünkü doktorum vermedi öyle bişey keşke kendim alıp kullansaydim diye düşünüyorum sonrada diyorum ki Rabbim verecekse her halükarda verir çocuğun dünyaya geleceği ilk kez nefes alacağı tarih bile belli insana vesvese geliyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…