Aşılama olanlar

Vallai benim sagli sollu agriliydi karnım agriliydi o biraz geçti ..özel bölgem ağrılı hep... birde beyaz akıntı geldi ikidir...inşallah tutunmustur tutunuyordur yarın 1 hafta olacak...bende avakado yiyorum nar .kefir kayısı kabızlık olmasın diye .aminn canim rabbim nasip etsin hayırlısıyla

Avokado bende tüketiyorum ağrı da var birde şırıngayla verirkende sol tarafımda sancı oldu iğnelerden mi bilmem ama göğüslerimde o kadar acıyor ki dokunamıyorum hiç, akıntı bende de şeffaf olarak var hayır olsun artık beklemek çok zor

Siz ne zaman oldunuz aşılama...ilk 3 4 gün korkunc ağrım oldu yatakta kivrandirdi resmen..şimdi hafifledi .göğsüm bendede sis ucu hassas..pregestan ilacı içiyorum...ilaçtan mi belirtimi rabbim belirti nasip etsin...bende bu persembe değil bidaha ki Perşembe kan verecegim..şu aralar erkenmidir bu belirtiler psikolojik mi olduk puff rabbim yar ve yardımcımız olsun

Benim çok yeni dün oldum aşılama 12 de benim test yapmama epey var öyle şiddetli kıvrandıracak bir ağrım olmadı ama ayağ kalktığımda lavobaya girdiğimde ağrı hissediyorum doluluk böyle bir garip daha belirtiler için erken tabii ki ama heycanlıyız belirtileri ona yormak istiyoruz bu arada bende dubhaston kullanıyorum

Bende çok fena oldu yattım 4 gün .anca anca normale dönüyorum..çalışıyorum raporda aldım..bu dinlenme iyi gelir inşallah...peki size Dr ilişki dedimi...ilk aşılamami sizin.benim ilk 4 yıldır evliyiz rabbim nadip etsin insallah

Beniimde ilk 2 senedir istiyoruz olmuyor sebepsiz inferilite sperm değerleri iyi yumurta oluşumunda bir sıkıntı yok tüpler açık ama olmuyor doktorumuz aşılama yapalım dedi tamam dedik ilişkide aşılama günü ilişki yok sonrasında gün aşırı ilişki dedi uyuyoruz şuanda bakalım bende iki gün yattım hep ama bugün artık ayaklanırım

Biz birliktelik zor diye aşılama seçtik.esimde var bı takım şeyler...o yüzden ilişki olamadı..inşallah aşılama içindekilerden tutunmustur yarabbim bende normale dönüyorum ama hafif ağrılarım var...ginede dikkat edelim..bir hafta kaldı sonuç öğrenmeye rabbim hayırlısi ile inşallah müjdeli haber olur

Ben de pazartesi aşılama oldum sağ yumurtalık gelişmişti. Şimdi ağrım var mide ekşimem var

Kızlar aşılama olalı bugün 7 gün oldu ara ara sol kasık ağrım var bide sağ kasığımda sanki kalp ariyo gibi seyriyo yaşayan var mi

Kızlar aşılama olalı bugün 7 gün oldu ara ara sol kasık ağrım var bide sağ kasığımda sanki kalp ariyo gibi seyriyo yaşayan var mi
Benimde tam bir hafta bugün ben ilk üç dört gün çok agrili yaşadım simdilerde normale döndüm gezjiyorum .hafif agrilar var batmalar vs oluyor inşallah tutunuyordurr rabbim yar ve yardımcımız olsun

Benimde tam bir hafta bugün ben ilk üç dört gün çok agrili yaşadım simdilerde normale döndüm gezjiyorum .hafif agrilar var batmalar vs oluyor inşallah tutunuyordurr rabbim yar ve yardımcımız olsun
Testi kaçıncı gün vericeksin canım

Hayır 12 gün sonra kan testi vermeye gel dedi herkese progeston verilmiş bana hiçbir ilaç da vermedi doktor

Hayır 12 gün sonra kan testi vermeye gel dedi herkese progeston verilmiş bana hiçbir ilaç da vermedi doktor
Allah allah neden vermedi ki progeston rahim kalınlığın normal olsa bile veriyolar tutunmayı kolaylaştırsın diye beni aradı şimdi doktorum yarın gel bir bakalım arkadan gelen yumurtalarda gelişim ne durumda kistik bir durum olmasın dedi

Peki sizde aşılama işlemi sonrası bı iki saat sonrası camasirda ıslaklık oldumu akıntı gibi canim

Sen ne zaman aşılama oldun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…