Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

O kadar güzel bir mesaj yazmışsınız ki umut oldunuz. Allah analı babalı büyütsün. Bizlere de bu mutluluk nasip olsun inşallah. Tüp bebek daha zorlu bir süreç o yüzden aşılamayı elimden geldiğince deneyeceğim. Zaten doğala yakın bir prosedürü var hatta yurt dışında belli bir aşılama sayısından önce tüp bebeğe izin verilmiyormuş. İnşallah sonuç alırım. Elimizde olmayan nedenlerden kasıma erteledik, bekliyoruz.
Amin inşallah Allahım tez zamanda sizlere de nasip etsin tutunsun yavrularınız. Allahtan ümit kesilmez benim doktorum çok düşük bir ihtimal dedi tutması ben ısrar ettim deneyelim diye iyiki diyorum hatta keşke çok daha önce yaptırsaydım Allahım kimseyi evlat hasretiyle acısıyla sınamasın hakeden gönülden isteyen herkese tattırsın🤲🏻

Amin inşallah Allahım tez zamanda sizlere de nasip etsin tutunsun yavrularınız. Allahtan ümit kesilmez benim doktorum çok düşük bir ihtimal dedi tutması ben ısrar ettim deneyelim diye iyiki diyorum hatta keşke çok daha önce yaptırsaydım Allahım kimseyi evlat hasretiyle acısıyla sınamasın hakeden gönülden isteyen herkese tattırsın🤲🏻
Sızın adınıza çok sevındım Insallah tüm ısteyenlere rabbım nasıp etsın ben klomen hapı kullanıyorum günde 1 tane çarşamba aşılama yapacaklar ama sıgarada kullanıyorum acaba olumsuz etkılermı acaba bıraz endıselıyım

Sızın adınıza çok sevındım Insallah tüm ısteyenlere rabbım nasıp etsın ben klomen hapı kullanıyorum günde 1 tane çarşamba aşılama yapacaklar ama sıgarada kullanıyorum acaba olumsuz etkılermı acaba bıraz endıselıyım
Ben sigara kullanmıyordum hiç bir bilgim yok dilerim süreci güzel atlatır ve sonunda minik mucizenize kavuşursunuz 🤲🏻

Ben sigara kullanmıyordum hiç bir bilgim yok dilerim süreci güzel atlatır ve sonunda minik mucizenize kavuşursunuz 🤲🏻
Insallah canım 2 yıldır bende o duyguyu yaşamak ısteyenlerdenım umarım rabbım tüm dıleyene nasıl eder😊aşılama sonrasında dınlenmem lazımmı normalde bır gün yeterlı dedı doktor sonra ıs başı yapabılırsın dedı ama bıraz araştırdım genelde aşılamadan sonra bır kaç gün evde dınlenenler var acaba aşılamanın tutmasını etkılermı dınlenmemek

Sagol hepimiz icin insallah🩷
Zorlu bır süreç ama rabbım en kısa zamanda o güzel sevıncı bızlerede yaşatır bende 2 yıldır ugrasıyorum bır türlü olmadı sureklı testte negatif görmek uzuyor ama umudumuz hep olacak Insallah bızde yaşarız o duyguyu

Merhaba hanımlar Bnmde sağ tüpüm kapalı ilk aşılamamı oldum tutmadı ikinciye adet gününü bekliyorum iki yıldır evliyiz ve iki yıldır olmuyor inşallah Allah isteyen herkese nasip eder
İlk asilama Negatif 19unda test verdim… ikinci asilamayi olucam, ekimin ilk haftasina denk gelir muhtemelen

X