Aşılama olanlar

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba aşılama olanlar varmı belirtiler nasıldı ve pozitif gördünüz

Ben dun asilama oldum, bugun sol kasigimda hafif agri var.
Sen oldun mu canim asilama
Ben Perşembe sabah oldum canim bugüne kadar çok ağrım sancım oldu...bugün az iyiyim.normal hayata döneyim dedim..dışarı çıktım biraz...artiknine ilaç mi yoksa tutunma belirtisi midir rabbim yardim etsin insalalhh

Doktorum bana normal sekilde yasantina bak dedi, yani yatmani gerektiren bir durum yok, spermler yolunu elbet bulacaktir dedi. Ama agir seyler kaldirmamami soyledi.
Sen surekli yattin mi?

Doktorum bana normal sekilde yasantina bak dedi, yani yatmani gerektiren bir durum yok, spermler yolunu elbet bulacaktir dedi. Ama agir seyler kaldirmamami soyledi.
Sen surekli yattin mi?
Perşembe günü aşılama oldum.o günden beri ağrı fena bı kütle var gibi yatakta kivrandirdi resmen .bugün az iyiyim..evet ağır kaldırmak yok stres yok .. progestan ilaç verdi..size verdiği iciyormusunuz...birde bı kaç saat önce afedersiniz çamaşırımda beyaz katimsi akıntı vardı..hayırlara vesile inşallah canım inşallah kucagimiz boş kalmasın

Kızlar bende cumartesi günü aşılama oldum sol yumurtam gelişmişti sadece orda ara ara ağrı oluyo progestanda vermedi doktor inşallah tutmuştur

Benim o korkunç ağrılarım birazbolsun dindi...kasıklarda hafif ağrı var..dün beyaz bı akıntı geldi hiç böle gelmezdi...inşallah tutunma belirtisidir..

Benim o korkunç ağrılarım birazbolsun dindi...kasıklarda hafif ağrı var..dün beyaz bı akıntı geldi hiç böle gelmezdi...inşallah tutunma belirtisidir..
Bende de beyaz bir akıntı var. Kasık ağrısı dehşet dereceye çıktı ve asla dinmiyor bacağıma vurdu ta göğüs uclarimda da aşırı hassasiyet var. Sanki her an adet olacakmisim gibi ama daha ona da 10 gün var anlamadim

Aynı şeyleri yaşamışız..dün gekdinole bı akıntı .WC ye gider oldum afedersin idrar açık sarı seklinde...göğüs ucu buzusuyo ara ara hafif bı acıma var...benimde 12 felan var ..puff heyecanla ne sonuç olacak beklemek te ayrı bı duygu..doktor size iliski onerdimi canim

Evet canım önerdi aşılamadan sonraki iki gün sonra bir gün ara verip tekrar dedi. Sonrası için serbestsiniz dedi. Valla beklemek ayrı zor dediğin gibi. Dün idrar testi yaptım negatif

Evet canım önerdi aşılamadan sonraki iki gün sonra bir gün ara verip tekrar dedi. Sonrası için serbestsiniz dedi. Valla beklemek ayrı zor dediğin gibi. Dün idrar testi yaptım negatif
Bizede dedi ama olamadı..aşılama sonrası 3 gün korkunc ağrım oldu..birde biz zate birleşme sağlayamadığimiz icin aşılama düşündük...şuan erken ondan gorunmemistir canim...bu persembe değil bidaha ki Perşembe kan verecegim bakalım hayırlısı ile..ilk aşılama oldum diyorum tüp bebek mi olsaydım napsaydim kafalar allak bullak oldu

Aşılamayı iyi ki denemissin bence. Direk tüp bebek zor olabilirdi. Bende 27 sinde vercem. Çok canım yanıyor valla ağrılardan. Bizde iki güne uyduk biri kaçtı. Benimde ağrılarım iyot ilişkilerde biraz kaçıyorum

Yasta ilerliyo ilk bı aşılama sonra bı tıp bebek bakalım.insallah fırsat olmaz ...benimde karın bide vajina kısımlarında ağrı var..ilk günler çok çektim dedim hiç bitmicek mi ...tutunma agrilarigir inşallah

Kızlar yumurtanız ne taraftaydı? benim soldaydı sol tarafına yat dedi doktorum ben birde havuç suyu içiyorum saraçoğlu paylaşmıştı tutunmasına yardımcı oluyormuş aşılama haftası sabah akşam sonraki hafta günde bir tane belki denemek istersiniz allah hepimizin yüzünü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…