Aşılama olanlar

Benki Haag anestezi li oldum kasılan biriydim..aşılamayı anestesisiz oldum dualarla inşallah hiç endişelenmeyin..her şey gonlumuzce olsunn🤲🤲🌺🌸

Perşembe günü aşılama oldum.o günden beri ağrı fena bı kütle var gibi yatakta kivrandirdi resmen .bugün az iyiyim..evet ağır kaldırmak yok stres yok .. progestan ilaç verdi..size verdiği iciyormusunuz...birde bı kaç saat önce afedersiniz çamaşırımda beyaz katimsi akıntı vardı..hayırlara vesile inşallah canım inşallah kucagimiz boş kalmasın🤲🤲
Bende 12 Ekim'de asilama oldum. İlk günden beri kasık ağrım bel ağrım var. Ve göğüs ağrılarım hala devam ediyor. Dün ağrılardan şüphelenip acile gittim. Bende pcos var geriden gelen yumurtaların büyüdüğünü onun ağrı yaptığını ve rahim duvarının kalın olduğunu söyledi. Beta HCG verdim negatif çıktı. Daha erken dediler ama moralim çok bozuk 😭 benimle aynı şeyi yaşayan var mı ?

Bende 12 Ekim'de asilama oldum. İlk günden beri kasık ağrım bel ağrım var. Ve göğüs ağrılarım hala devam ediyor. Dün ağrılardan şüphelenip acile gittim. Bende pcos var geriden gelen yumurtaların büyüdüğünü onun ağrı yaptığını ve rahim duvarının kalın olduğunu söyledi. Beta HCG verdim negatif çıktı. Daha erken dediler ama moralim çok bozuk 😭 benimle aynı şeyi yaşayan var mı ?
Hemen hemen aynı zamanlardayiz..benimde hafifledi ağrılar...haftaya kan vericem ..bilemedim n'olacak bu ağrılar neye işaret.. erkendir o yüzden çıkmamıştır canim..biraz daha bekliyelim

Ben dun asilama oldum, bugun sol kasigimda hafif agri var.
Sen oldun mu canim asilama
Aynı şeyleri yaşamışız..dün gekdinole bı akıntı .WC ye gider oldum afedersin idrar açık sarı seklinde...göğüs ucu buzusuyo ara ara🙈 hafif bı acıma var...benimde 12 felan var ..puff heyecanla ne sonuç olacak beklemek te ayrı bı duygu..doktor size iliski onerdimi canim
Kizlar bu asilama neye göre yasaniyo ve nasil oluyo bana bilgi verir misiniz bende rahim filmi cektircem sonrasinda zaman kaybetmek istemiyorum acılı bi yöntem mi

Kizlar bu asilama neye göre yasaniyo ve nasil oluyo bana bilgi verir misiniz bende rahim filmi cektircem sonrasinda zaman kaybetmek istemiyorum acılı bi yöntem mi
Öncelikle inşallah hayırlı sonucla olur...ben ki yaptirdiysam herkes olabilir kasılan efhamli biriyim🤭 korkulcak bı durum olmuyor sakin kalin endişelenmeyin..Dr yönlendiriyor olacak aşamaları ..insallahh tutat canim 🤲🤲🌺

Öncelikle inşallah hayırlı sonucla olur...ben ki yaptirdiysam herkes olabilir kasılan efhamli biriyim🤭 korkulcak bı durum olmuyor sakin kalin endişelenmeyin..Dr yönlendiriyor olacak aşamaları ..insallahh tutat canim 🤲🤲🌺
Ben daha asilama yaptırmadm onu da konusmadik az yollu bilgi almak istedim neye göre asilama yapılıyor, bi yerde asilamayla iliski es deger yazilari okumustumda

Ben daha asilama yaptırmadm onu da konusmadik az yollu bilgi almak istedim neye göre asilama yapılıyor, bi yerde asilamayla iliski es deger yazilari okumustumda
Evet eşdeğer fakat önecesinde spermde yıkama işlemi yapıldığı için sperm kalitesi daha sağlıklı oluyor yani atıyorum iler hız %8 çıkıyorsa normalde yıkama işleminden sonra %20 çıkabiliyor buda şansı arttırıyor

Arkadaşlar aşılamamim 7.gunu bugün şehir içi yolculuk oldu otobüs biraz sallantılı oldu sıkıntı olurmu efhamlandim

X