Aşık olmamanız gereken birine aşık oldunuz mu?

Kendıne denk bırını bul.Gecer bu duygular.

Dertsız basına dert acma

Neden ingilizce konu başlığı, bu ne şimdi diyeceksiniz,
Konuyu okumadan eee yani
büyük konuşmayacaksın
Nasıl anlatayım, içimde kelebekler uçuşuyo,
38 yıllık hayatımda o kelebekler nedir nedeğil hiç bilmedim sonunda o kebek değil yenmemesi gereken birşeyin yendiğinde sonrasında verdiği hazımsızlıktır diyırum
Çünkü pek olumlu sonuçlarını görmedim
Aşkın bende bir miktar kafa yaptığı doğrudur.

İkinci olarak ilk akla gelen soru işaretini aradan çıkarayım, adam evli değil.
Kk için asıl zurnanun ...
Evli değilse her halükarda oluru olur burda sıkma canını

Malesef olmaz yani özetle.
Şaka bir yana
Olmayacak ise zorlama

Bu işin olmayacağına dair yazdığınız sebepleri oturun bir kahve yudumlarken tek tek yüksek sesle kendinize söyleyin. Sonra da yakışıklı erkek resimleri filan bakın internetten. Ben bir ara denemiştim. Evlenmeden önce birine çok aşık olmuştum. Uyuduğum oda hastalık kokuyordu çünkü yataktan çıkamıyordum. Ama çocukla oluru yoktu. Bekardı ama birbirrimzie göre değildik. Yüzü hiç gitmiyordu gözümün önünden. Kabus gibiydi. dersleri filan hep boşlamıştım. Ona söyleyemiyordum da. Söylemedim de hiç.

Hepsi geçti gitti... Herkes evlendi, yuva kurdu... Yani bu gibi duygular oluru olmasa da bir yerde insana iyi hissettiriyor. Her şey bizim elimizde. Gidip konuşsan da olmayacak. Geleceğiniz yokmuş bunu sen diyorsun.

O yüzden dengini bulup devamke.
Kendini adamla evli ve çocuğu da (doğal olarak babasının evi) sürekli yanınızda düşün. Bunları düşününce biter kısa zamanda zaten...

Geçmiş olsun

Aynı durumdayız ama biz iyi birer arkadaşız. Karşı tarafın da gönlü olduğunu bilmeme rağmen arkadaş sıfatlı ilişkiyi sevgililik sıfatına bir türlü götüremiyorum. Aynı tedirginlikleri yaşıyorum, yaşam deneyimi çok olunca baş edilemez gibi geliyor insana. Yaşıtım birisi olsaydı çoktan sevgili olmuştuk. Ben yine de akışına bıraktım, ne olsun diye diretiyorum ne olmasın diye sabote ediyorum. Her şey olacağına varır diyorum. Siz de böyle yapın. İçiniz rahat olur en azından. Sevgiler.

Yorar yormasına ama içinde doğru olanı yaptığın hissi varsa o yorgunluğa değer sonunda. Afferin bana be falan dersin.

Ha bende sıkıntı yok, girdiğim yanlış yoldan 4.5 sene önce döndüm ve boşadım herşey yolunda :))

Hayatta şimdi yaşadığın gibi ikilemler oluyor, bir süre o akıl-kalp çatışmasının burukluğunu da yaşarsın ama geçer gider merak etme.

bu tarz hislerin o anki duygu durumumuzun etkisinde ya da duygu sistemimizdeki bir kacaktan icimize sizdigini dusunuyorum. sonra da bu imkansizlik virusu bizi kemirip gereksiz sekilde hayatimizdan saatler gunler hatta aylar caliyor. duygusal olarak ne kadar guclusunuz bilmiyorum ama sanki kendinizi imkansiz olduguna ikna etmeye calistikca o imkansizligin yarattigi cekimi de guclendiriyorsunuz. aslinda karsinizdaki kisi sizin icin mukemmel ya da hayatinizin aski degil ama bu ikilem sizi boyle dusunmeye sevkediyor gibi. bilemiyorum acaba bu savasi birakip deneyerek aslinda size uygun birisi olmadigini gorseniz daha mi az zaman kaybedersiniz. tam tersi yada belki de gercekten hayatinizin aski sizi cok mutlu edecek birini kesfedersiniz bu deneyimin sonunda yine kazanan siz olursunuz. cunku mutluysaniz o bahsettiginiz bahaneler sadece hayatinizin gercekeleri olarak kabul gorur.

20lerinin ortasında böyle tatlı bir insan eski eş, kıskanç çocuk, yaşı büyük koca karmaşasının içinde kalmamalı. Düşünsene sen bu adamla birlikte olsan bile tadını çıkaramayacaksın ki, aklının yarısı hep başka meselelerde olacak. Hiçbir zaman hakettiğin kadar senin olmayacak. Acı vermiyorsa platonik modunda yaşa gitsin ama sana acı vermeye başladığına göre sen bu adamı az göreceğin şeylerle uğraşmaya bak, konuşmaları kısa tut, uzayacak gibi olursa iş uydur kendine kaç.
Asla tam anlamıyla senin olmayacağını, swnin hayal ettiğin heyecanları yaşayamayacağını bilmek durdurur bence seni kolay gelsin

Samimi yazayım mı oldum.... İnsansan olabilir... Normal... Ne bileyim tutmaz kendimi yaşayabildiğim kadar yaşardım sanırım bilemedim ki sizi. O özgür siz özgür... Geriye kalır zincir bağları elalem denilen çöp örgüt... Konu sahibi toplumda şahane olan insan tenhada sizi öyle bir şaşırtır... Ki.. Gerçi ben kendimden büyük birine hiç ilgi duymadım.... Bu hayt sizin genede o hislere sizin sadece evlilik mutlu son değil ve her ilişkinin varması gereken bir yer de değil... Yani buna dikkat edin. Hayat sizi mutlu eden anlardan oluşur bunu yolun sonuna gelmeden farkeden insan sayısı az... Sonrada çıldırıp hayatım bitti geçti boşa diye Bi dolu insan farklı şeyler yapıyor işte.. Aslında kimse kimseyi dinlemiyor insan baskısı insanı yapacağından alıkoymuyor.... Özellikle günümüzde artık ikiyüzlülüğe gerek yok her şey ortada herkes de biliyor.... Ben vazgeçilecek bişey yazamam... Siz zaten hepsini yazmışsınız.... Vazgeçmeyeceksiniz... İki kelam laf bu tutkunun önüne geçemez....

Çok tatlısınız teşekkür ederim. Ben de aynı şeyi düşünüyorum mesela. Ben bi coşkuyla olmazı oldursam bile uğrunda böyle uçuştuğum adam asla tam anlamıyla bana kalmayacak. Onunla birlikte paylaşmam gereken bir sürü insan ve bir sürü sorun olacak. Bu yaşanmışlık farkıyla onun benim hayatıma uyumlanacak hali yok, mecbur ben onunkine uyacağım. Hem de bu kelebekler vadisi halimle gözü kapalı uyacağım en başta. Ta ki sonunda nereye düştüm ben diyene kadar. En olası senaryolardan biri bu malesef.

Sen aklı başında bir genç hanımsın, kendin için en doğrusunu yapacağına eminim

Oldum evet
Daha dogrusu asik olmamam gerektigini Sonradan anladim cunku evli oldugunu ogrenmistim
Gecti gitti elbette,ogrendikten sonra bir daha asla gorusmedim,telefonlarina cevap vermedim. Hala mail falan atiyor mal. Boyle gerizekali birini nasil sevmisim diye hayret ediyorum.

TV programlarından örneklere devam..
Bakınız Bay Yanlış dizisindeki doktor Levent.. konuyu komedi ayarında ele almışlar ama neticede adam sevgilisi ve kızı arasında mekik dokuyor... kıssadan hisse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…