Aşık olmamanız gereken birine aşık oldunuz mu?

Birzamanlar bende platonik ask yasiyordum. Baya uzun surdu ama 😁 Sonra sıkıldım herhalde. Unuttum onu. Simdi goruyorum kendisni ara sira ‘oyggg bunami tutulmusum onca zaman’ diyorum. Okadar itici geliyorki gozume. Allahtan acilmadim hicc sukurler olsun yarabbiiiimmm neyin kafasini yasamissam
Evet, ben de hayatın bu aşamasına ışınlanmak istiyorum. Sevgili cupid, beni buradan alın diye göklere mi bagırsam acaba :KK55:

Kesinlikle sartlar asik olma durumunu cok etkiliyor. Insanin gununu nasil gecirdigi. Pandemide bu ilgi alanlarini biraz daha farkli yonlendirmek lazim sanirim... Mesela ben su aralar saglikli yemek + egzersiz hedefi koydum onu takip ediyorum. Bir de mesleki anlamda beni gelistirecek bir online ders serisine basladim. Kurumun kariyer danismaniyla gorusmeler ayarladim. Hic kiyafetim yoktu kendime birkac parca kiyafet aldim dolabimi biraz yeniledim. Bu sekilde kendimi guclu hissettirecek seyler yapmaya calisiyorum. Daha guclu, tek basina da mutlu, guclu kadin ayaklari cekiyorum ayna karsisinda.

Mesela bu sarkiyi dinlemeyi birakin Beyonce'den all the single ladies olsun I'm a grown woman olsun, who run the world olsun guclu yalniz kadin sarkilari acin dinleyin :)

Gunluk tutun mesela o da bana cok farkindalik kazandiriyor. 32 yildir sevdigim erkeklerin tum kotu huylarinin babama benzedigini gunluk tutarken kesfettim :p Olaylarin nedenini nasilini anlamak ic goru sahibi olmak cidden yardimci oluyor.
Sahalarda görmek istediğim türden bir yorum, çok teşekkür ederim öncelikle.

Pandemi sebebiyle önümü görememekten daha tutumlu davranmaya çalışıyorum bu aralar, dolap yenileme pek mümkün değil o nedenle. Şimdiki aklım olsa Mart - Nisan aylarında sıkıntıdan yaptığım online alışverisleri bu aylara kaydırmak isterdim tabi. İnsanın ne zaman huzuru giyim ve kozmetik sanayiinde bulacağı hiç belli olmuyor tabi, ahhh ah. :cry:

Ama diyet ve evde egzersiz ile online egitim fikirleri sahane. Meslegimle ilgili bazı online seminer, egitim ve programlara ben de katıldım ilk aylarda ama sonrasında pandemi sebebiyle evle is arasında sıkıstıgımız dönemde bütün hayatımız da iş oldu deyip bıraktım takip etmeyi. Tekrar başlarım belki. İşten bagımsız başka hangi konularda online egitim alınabilir acaba , buna bi bakayım ben.:KK64:

Ve evet spotify daki üçüncü yeniler listelerini dinlemeyi bırakmalıyım. İçinde " Ben deniz olsam da sen Ankarasın " "Bilmem ne olabilir aramızda" diye sözler geçen şarkıları dinleyerek atlatılmıyo demek ki bu dönemler. :KK53:

Uzun zamandır günlük tutmuyorum sonra, hazır anlatım tarzımı begenen tatlış üyeler de olmuşken biraz yazayım bari. (Arada begenmeyip okumayanlar da olmuş, onlara da selam olsun tabi. Zevk meselesi neticede.) Evimin shakespeare'i, bi garip dramaların kelebek kraliçesi olurum kendi halimde.

Son düzenleme:
Evet, ben de hayatın bu aşamasına ışınlanmak istiyorum. Sevgili cupid, beni buradan alın diye göklere mi bagırsam acaba :KK55:

Cupidin sana yararimi oluuurrr zararimi bilemedimm 😅 Benim icinde kesinlikle o olamazdi cunku eski sevgilisini taniyordum. Arkadasligimiz olmazsa bile benim kabul edemeyecegim birseydi. Bir zaman sonra sikılıyor insan yaa. Aayh karsiliksiz sev sev nereye kadar. Sevip sevilmek varken 😁😁😁 Oyle dusun bos insanlara bos duygular yukleyemem de 😁

Cupidin sana yararimi oluuurrr zararimi bilemedimm 😅 Benim icinde kesinlikle o olamazdi cunku eski sevgilisini taniyordum. Arkadasligimiz olmazsa bile benim kabul edemeyecegim birseydi. Bir zaman sonra sikılıyor insan yaa. Aayh karsiliksiz sev sev nereye kadar. Sevip sevilmek varken 😁😁😁 Oyle dusun bos insanlara bos duygular yukleyemem de 😁
Bilmem ki, bu işleri hep cupid mahvetmiyor mu zaten, o yaptıysa o bozsun, salsın beni diye dedim herhalde :KK70:

Boş insanlara boş duygular yüklemek yok, boş insanlara boş duygular yüklemek yok, ommmm.... duygular yok....ommmm :mapus:

Aski memnuluk bi durum yoksa zaten olman gerekene değil olmaman gerekene aşık olursun. Anlaşabilen insanların arasındaki şey aşk degildir ki. Olamaz. Konusalim anlasalim dersen o zaten ortaklik dostluk gibi bisey olur.

Gercekten bu yogun heyecani bitirmek istiyorsan ilgi duydugun bir konuya yonelmen lazim.
Ornek istersen ben bu aralar CengizHan a taktim kafayi :) O donemleri okuyorum, izliyorum vs..
Dusunmek istemedigim birsey oldugunda ciddi anlamda ise yariyor. Cunku konu konuyu aciyor ve ona da bakim, sunu da okim derken bir bakiyorum saatler gecmis kafa bunlarla dolmus :KK33:

Gercekten bu yogun heyecani bitirmek istiyorsan ilgi duydugun bir konuya yonelmen lazim.
Ornek istersen ben bu aralar CengizHan a taktim kafayi :) O donemleri okuyorum, izliyorum vs..
Dusunmek istemedigim birsey oldugunda ciddi anlamda ise yariyor. Cunku konu konuyu aciyor ve ona da bakim, sunu da okim derken bir bakiyorum saatler gecmis kafa bunlarla dolmus :KK33:

Ya bugun kk acayip komik alkollu degilken uzun zamandir bu kadar gulmemistim ha. Buldugun konu gercekten cok heyecanli adami alir götürür:KK70:  uc oglu mu vardi onun ogedaydi bi tanesinin ismi galiba anlat anlat tum dertlerimi unuttum su an oh :KK70::KK70::KK70:

Anlatsanıza biraz, neticede erkek gibi erkek, tanısam belki çadırının kadını olmayı bile düşünebilirdim, onun bile oluru vardı bak :KK70:

Çoook yaşadım zamanında. İçimde yaşayıp tükettim. Çok gururlu ve iradeliyim bu konularda, ama kaçmadım hiç kendimden. O ruh halinde 1-2 sene gezindim.. Sonra o duygu zaten hep bambaşka şeylere evrildi..

Ya bugun kk acayip komik alkollu degilken uzun zamandir bu kadar gulmemistim ha. Buldugun konu gercekten cok heyecanli adami alir götürür:KK70:  uc oglu mu vardi onun ogedaydi bi tanesinin ismi galiba anlat anlat tum dertlerimi unuttum su an oh :KK70::KK70::KK70:

Yaa sorma heyecan bulma konusunda ustume tanimam :KK70:
Evet 3 oglu varmis, Ogeday, Cuci, Cagatay. Ama bazi kaynaklarda Tuluy da olmak uzere 4 diye geciyor.

Son düzenleme:
X