Artık sinirden çıldıracağım.

İyiler üzerinden ilerleyin, yoksa onlar da arada kötüleşecek. Bizim ilkokul hocamız iyilere göre ders isliyordu ve bizim kademe en başarılı kademeydi. Bir de sert olun, sınıftan atın gerekirse huzur bozan öğrencileri.
iyilerle kötüler kaynaştırılacakmış.böylece iyilerden ders alacakmış düzelecekmiş kötüler.valla 4 yıl öğretmenlik yaptım 6 yıldır da veliyim.tek kötünün düzeldiğini görmedim.nasıl başladılarsa eğitim hayatına öyle devam ediyorlar.

iyilerle kötüler kaynaştırılacakmış.böylece iyilerden ders alacakmış düzelecekmiş kötüler.valla 4 yıl öğretmenlik yaptım 6 yıldır da veliyim.tek kötünün düzeldiğini görmedim.nasıl başladılarsa eğitim hayatına öyle devam ediyorlar.
Dersinde kötü öğrencilere göre ders islenirse bence ilerleyemez konularda, çünkü çocuklarda muhtemelen algı sorunu da var :KK43:

Üzüldüm açıkçası, sosyal medyada hep toz pembe tarafını görüyorum oysa bu konunun.

Aklıma gelen tek şey çocukları takımlar halinde bir araya getirip, birlikte çalışmalarını sağlamaniz olabilir. Bir çoğu komşu çocuğudur, yakın oturuyordu muhtemelen ve aynı takımda olurlarsa okul sonrasında da biri diğerini gaza getirip çalışmaya teşvik edebilir. Burda da bilemiyorum ama bence takım dışı kalma durumları falan olmaması için 2serli yapmak en iyisi olur gibi. Ben çocukken 2 den fazla olan sınıf takımlarında hep birileri dislaniyor gibi olurdu çünkü.

X