Artık hamile miyim?

yok canım gercekten bu belırtıler tahmınler fallar hepsı bosa bence allahım ne derse o oluyor hayırlısı olsun zaten de sevınmedım desem yalan olur valla kız bebek ıstıyordum yanııı allahın gucune gıtmesın tabıkı de ıste gonlume gore oldu dıyebılırım evet enn onemlısıde muaalakta degılım artık cok sukur ayyy bı gorsen delı gıbı alısverıs yapıyorum artık darısı basına tatlım ınsallah hevesımı sonuna kadar alıcam valla

ooyyy yerım ben o cılegıııııı ınsallah benım gıbı olmaz bıran once ogrenırsınız cınsıyetını hayırlısıyla bakalım senınkı ne olacak ben de merak edıyorum ama sen en ıyısı fburak a sor bak o benımkını bıldı ınsallah bulantılarında bıran once gecer tatlım ben de optummmm

canım tesekkurler evet 2 tane guzel prenses gelıyor ınsallah bahtlarıda guzel olur ...

ya ben en cok ona uzuluyorum bı duzelmedı 4 gun cok sorun degıl canım bıraz ozen gosterırsen kendıne normale donecegını dusunuyorum vıtamınlerını fılan duzenlı al bol bol sol tarafına yatıp dınlen meyve ye kendını cok yorma bıde bebegınle konus ona muzık dınlet bunu da doktorum programında dınlemıstım ben cok faydası oluyormus onunle konusmanın ınsallah guzel haberler getırırsın bıze bu sefer ...

canım oncelıkle ınsallah allah en kısa zamanda aratmadan bı evlat nasıp eder sana acıkcası ben hıc bı belırtı yasamadan hamıle kaldım o yuzden pek bılmıyorum ama burdan okudugum ve cevremden duydugum kadarıyla yerlesme kanaması pembe yada koyu kahverengı camur gıbı ve mıktarı az olan bı kanamaymıs umarım yerlesme kanamasıdır senınkıde eger devam etmezse bı test yap ıstersen opuyorumm ..

ewt cnm bn de 2 yıllk evliym ama birden denemeye başlynca hemn olsn istiyor insan o yzden yoksa Allahm göstermesn zorlanmayı nasip etsin en kısa sürede bütün isteyenlere ... :)) artk önmzdeki gnlere bakıcazz :))

canım lutfen stres yapma kendıne ben nerdeyse 1.5 seneden fazla 2 seneye yakın ugrastım bebıs ıcın rabbım sonunda bana nasıp ettı bu guzellıgı o yuzden ben herseyın bı zamanı oldugunu dusunuyorum allahım en dogru zamanda sana da verırır elbet melegını bol bol dua et ve stress sıkıntı yapma tatlım hayırlısıyla olur ınsallah ...

saol canım benım alla sonunda bellı oldu kuzumun cınsıyetı coook mutluyum evet sen kazandın kuzum ee 2 cocuk annesı olmak boyle ıste deneyım meselesı ... ewet canım bol bol alısverıs yapıyorum zaten artık herseyı alıcam kızıma tokalar takılar elbıseler cok heyecanlanıyorum ınan kı

canım cok gereklı oluyor mu ana kucagı cunku bız araba koltugu aldık sepet de aldık tasımak ıcın ne bılıyım cok lazım degılse alıp da kalabalık etmenın manası yok sen kullandın mı ?

canım bu besıgı begendım ben sence kullanıslı gorunuyor mu sonrası ıcın de oyun parkı alıcam

yorgan yastık ayrı olması daha mantıklı zaten nevresımı ayrı ayrı gecırıp kullnırım bıde yastıgı su yan yatma yastıklarından alıcam bogulmayı onluyormus o yastıklar

yaaa sen benı cok uzdun amaaaaa neden donmez dedın bu aydan sonra donmuyor mu kiii ben normal dogum ıstıyorum yaa ınsallah doner ...

kuzucukları op benım ıcın canımmmm

ayy öylemı ınsallah canım yaa ben sezeryan ıstemıyorum yanı cok zorda kalmadıgımız surece tabı o yuzden donmesse dıye cok korkuyorum ınsallah dedıgın gıbıdır pekı ne zaman donermıs kı bu haftadan sonramı yoksa daha mı gec ? doktor bana bol yuruyus yap dedı donmesı ıcın de bakalım ...

kızlar bu arada ısımle ılgılı dusuncelerınızı almak ıstıyorum kımse yazmamıs babamız '' EDA'' olmasına karar verdı artık sızce nasıl ?

Eda ismi guzel canim havali olur :) bizimkide ece olcak aman aman havalarindan gecilmez amaaab gecilmesinde :))
O yastiklarsan bende alcam canim herkes tavsiye ediyo

Yok canim gamzenin yaptigi yorumlar 100 olunca ozelden msj atabilir..
Sen nasilsin bu arada ksophi nasi gidiyo hamilelik bebisin nasil

Hmmm gamzee yorum yap ozaman bol bol kv topiğini tavsiye ederim İyi aslında canım sağol ama baş dönmelerim oluyo ara ara tansiyonumu ölçüyorum hemen 2 gündür 13e 8 ona sıkılıyrm biraz bulantıları geçtim yani onun haricinde dün alışverişe gittim pantolonlar sıkıyo biraz hamile pantalonu fln bakim ddim acayip acayip seyler ben bunları giymem dedim cıktım:)içi yünlü tayt bulursam alcam bakalım pantlnla dodum resmen dün, ya nedense ben çarsıya cıkınca aradığım seyleri pek bulamıyormm eşlerle olmuyo bi de hemen sıkılıylar ole işte canım sen nasılsın kızımz nasıl bakimm:)

Eda ismi guzel canim havali olur :) bizimkide ece olcak aman aman havalarindan gecilmez amaaab gecilmesinde :))
O yastiklarsan bende alcam canim herkes tavsiye ediyo

ayy evet yaaa kokoşlarrrr eda ile ece cok da uyumlu oldu haaa ıkız ısmı gıbı ooyyy ya cok heveslenıyorum artık bennn bıran once dogsalar nasıl olcak neye benzıycekler su aldıgım seylerı bı gıydırsem kızıma allahın ıznıyle sag salım gelsınler ınsallahhhhh

evet canım mutlaka almalısın o yastıklardan allah korusun bogulmalara karsı ıyıymıs o yastık kusmugunu falan yutmazmıs yan yatısta hem de 15 lıra bısey ...

Bende iyi sayilirim suyum artsa daha iyi olucam.yatiyorum surekli.persembe kizkardesimin kinasi var cumarteside dugunu var nasi gecicek bana bilmiyorum.salonda sandalye tepesinde oturmak zor olcak ama katlanicaz artik

canım benim şaka biyanada tecrübede var hani... erkek bebekler genelde yiğidin malı meydanda olur modunda gösteriyolar canım ... nadiren oluyor göstermedikleri.. kız bebeklerde genelde bu göstermeme olayı çok fazla oluyor... tabiki göstermeyip erkek çıkanda vardır mutlaka ama yüzdeye vurursak canım kızlarda daha çok bu olay...

canım ana kucağı olayına gelince çok şart değil ama benim travel sistemdi bebek arabam dışarı çıkarken onda daha iyioluyor evdede çıkarıp kullanıyorum .. eğerki bebek arabasını o şekilde almayı düşünmüyorsan zaten ayrıyetten ana kucağına ihtiyaç yok şart değil yani...

canım çok güzel bebek yorganları var nevresimlerde çok güzel bence tek tek al ... bebeklere 1 yaşa kadar pek yastık önerilmiyor o yan yatış yastıklarından mutlaka al canım sağına soluna yatarken karnına ve sırtına desteği var bebek dönmesin vs diye mutlaka şart lazım ..

portatif beşik olarak iyimiş o canım oturduğun odada uyutursun gündüz istediğin yere taşırsın onu...

canım benim ben seni üzmek hiç istemem niye üzeyim ki ben sana dönmez demedimki son ana kadar dönebilir ama bazıları malesef inatçı oluyorlar dönme konusunda .. çevremde çok var öyle bazılarının döndü bazıları dönmedi kuzenimin bebeği aynı çekilde durmuş kuzu bi doğdu poponun bitarafı küçük diğer popoya göre sürekli o poposunu dayamış yatmış şebek :) neyseki zamanla düzeldi poposundaki orantı:)

kızlar bu arada ısımle ılgılı dusuncelerınızı almak ıstıyorum kımse yazmamıs babamız '' EDA'' olmasına karar verdı artık sızce nasıl ?

canım ya valla benim kafam çok yoğun yapmamışmıyım isminize yorum :) çok güzel ismi canım içinize sindiyse bence hoş güzel..

bu arada ibozll görümcemle soyadınız aynıymış:) acep kocalarınızın bi akrabalığı falanmı var?

Kızlar lütfen şu değeri bi yorumlayın pazartesı doktora gıdıcem ınsallah bişey olmaz demi ? Gerçi cok kucuk daha 3 haftalıkmıs 27.44 ama endıselenıyorum ıste

adet günün gelmemiş değerin güzel bence kişiden kişiye değişir bu değer o yüzden kafana takma gün aşırı değerin ikiye katlanacak daha kesen falan gözükmez 1 yada 2 hafta sonra git doktora şimdi gitsende hamilesin diyip yollıcak haa birde folik asit içmeye başlamalısın daha sonra gittiğinde kan testleri falan yapılır.

evet canım yaa ben buna ınanmaya basladım zaten erkek bellı edıyor da kız utangac tabıı ama sen anlardın zaten erkek olsaydı 2 oglun var sonucta neyse cooook guzel oldu boyle

ya bıde su anakucagı takımları var canım bunlar nasıl sen de bı bak

besık evet benım de coook hosuma gıttı cok pratık alcam onu kızımaa

yooook tatlım benım sakasına soyledım oyle evet uzuluyorum ama yanı donmezse de yapılacak bısey yok sonucta normal dogum gıbısı var mı allahım bana da nasıp eder ınsallah

cooooook opuyorum

canım ya valla benim kafam çok yoğun yapmamışmıyım isminize yorum :) çok güzel ismi canım içinize sindiyse bence hoş güzel..

oyle tabııı canım senın ısın basından askın 2 cocuk kolay degıl yıne bıle herseye yetısebılıyorsun maasallah ıcımıze sındı canım ısmımız adıyla yasar ınsallah kızımız cok tesekkurler teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…