Artık hamile miyim?

adet günün gelmemiş değerin güzel bence kişiden kişiye değişir bu değer o yüzden kafana takma gün aşırı değerin ikiye katlanacak daha kesen falan gözükmez 1 yada 2 hafta sonra git doktora şimdi gitsende hamilesin diyip yollıcak haa birde folik asit içmeye başlamalısın daha sonra gittiğinde kan testleri falan yapılır.:nazar::nazar:

tatlım cevabın ıcın tesekkur ederım ama ben su anda 7 aylık hamıleyım cok sukur atlattım o gunlerı allahhım sımdı bana guzel bı kız cocugu nasıp ettı prensesıımı beklıyorum :nazar:

Ibozll ksophie sizleride gormek isterim sakincasi yoksa face varmi.istemezseniz kirilmam gercekten anlayisla karsilarim

Kizlar bu arada benin bikini bolgemde minik minik ara ara batma oluyo bugun..bikac gun ciplak ayak dolastim usutmeden mi oldu acaba.baska kotu bise degildir insallah.ibozll ksophie sizdede oluyomu ve fburak senin hamilelikte oldumu bole

Kizlar bu arada benin bikini bolgemde minik minik ara ara batma oluyo bugun..bikac gun ciplak ayak dolastim usutmeden mi oldu acaba.baska kotu bise degildir insallah.ibozll ksophie sizdede oluyomu ve fburak senin hamilelikte oldumu bole

oluyor tatlim evet bence usutmeden degil bence ya rahim buyumesi yada bebek baski yapiyor anlamiyorum bende

Ya ayip olcak kusura bakma ama tam bu bebegin cikicagi kisma dogru oluyo.2 gundur cok usuttum hic dikkat etmedim aklima o geldi direk.ara ara tam o dedigim yere dogru oluyo

Ya ayip olcak kusura bakma ama tam bu bebegin cikicagi kisma dogru oluyo.2 gundur cok usuttum hic dikkat etmedim aklima o geldi direk.ara ara tam o dedigim yere dogru oluyo

anladım canım ama benım orada degıl de ust kısmında oluyor gobegıme yakın yerde ama dedıgın yerde hıc olmadı bılmıyorum kı belkı usutmedendır ama bana hıc olmadı oyle bı doktora sor ıstersen arayıp yada fburak bılıyodur belkı orda neden agrı olur kı anlamadım ...

Agri degil canim hafif igne batmasi gibi oluyo.ayagimi isittim azaldi gibi bakalim.bide senin dedigin bendede oluyo bikini bolgem bazen dayak yemis gibi :)bacagimi kaldirinca bile aciyo cogu zaman ama o olurmus rahim baski yaparmis falan

Agri degil canim hafif igne batmasi gibi oluyo.ayagimi isittim azaldi gibi bakalim.bide senin dedigin bendede oluyo bikini bolgem bazen dayak yemis gibi :)bacagimi kaldirinca bile aciyo cogu zaman ama o olurmus rahim baski yaparmis falan

o zaman sıcak tut kendını neden zaten usuttun kiii dıkkat et canım kendıne hem hasta da olursun allah korusun zaten hassas bı hamılelık gecırıyorsun aman surda az zamanımız kaldı bı problem olmadan bıtırelım su hamılelıgı ınsallah :nazar:

evet canım o ust taraf benı mahfedıyor bazen aynen dedıgın gıbı tekme yemıs gıbı falan oluyor bıde benım aygıma kramp gırıyor cok yuruyunce yada yorulunca karnımın alt kısımlarında batmalar oluyor yırtılacak gıbı oluyor bazen bıde mıde yanmalarım cok ıse su aralar haaa bı problem de kı en tatlı problem o kızım tekmelerıyle benı asla uyutmuyo gecelerı :KK9: onun dısında sımdılık bı sıkıntım yok ama su senın batmaların neden oluyor acaba ben de merak ettım dogrusu :44:

Ayagimi sicak tutuyorum corap panduf falangiydim yorgan altindayim :) iyi geldi azaldi batmalar cok sukur.beni geceleri uyandirmiyo cnku bem 50 kez vc ye kalktigim icin heralde ben onu uyandiriyorum :)) zten cok sık uyandigim icin bazen tesaduf hissediyorum.onceden geceleri esim icin cok atardi simdi gunduz atiyo gece daha sakin.ama ben 24 saat yatiyorumya gece gunduz kavrami yok benimkinde :))

canim kesinlikle ayagini sicak tut zaten normaldede sicak tutulmasi gerek ayagin ki buz hamileyiz daha da dikkat etmeliyiz

canim ece uslu olacak galiba da benimki de cadi °_° bi rahat durmuyo sipa :) ama hosuma gitmiyor desem yalan olur su da olabilir annem zaten sikintili ben de sikinti vermiyim diye dusunuyodur belki ece ...

iki melekde saglikli sihatli olsun da herseylerine katlanir anneleri onlarin ...

Gunduzler iyi canim yani hareketli ama gece ya ben duymuyorum yada o daha sakin oluyo.aman saglikli olsunlarda surda ne kaldi.allahim hayirli saglikli evlat versin baska hicbise istemiyorum.isteyen herkesede nasip etsin rabbim hep dua ediyorum

Gunduzler iyi canim yani hareketli ama gece ya ben duymuyorum yada o daha sakin oluyo.aman saglikli olsunlarda surda ne kaldi.allahim hayirli saglikli evlat versin baska hicbise istemiyorum.isteyen herkesede nasip etsin rabbim hep dua ediyorum

oyyy yerim ben onun hareketlerini minnos prensesss :) belkide senin bebegin gunduzcudur canim oyle diyorlar bazi bebekler gunduz uyur gece uyumazmis bazilari da gece uyur gunduz uyumazmis ecemize maasallah biliyor ne zaman ne yapacagini benimki hiccc bilmiyor umrunda da degil annesi uyumus uyumamis :)

ay ewet allahim olmayan herkese nasip etsin bu duyguyu ...

evet canım yaa ben buna ınanmaya basladım zaten erkek bellı edıyor da kız utangac tabıı ama sen anlardın zaten erkek olsaydı 2 oglun var sonucta neyse cooook guzel oldu boyle :nazar::KK16:

ya bıde su anakucagı takımları var canım bunlar nasıl sen de bı bak

Eki Görüntüle 580385

besık evet benım de coook hosuma gıttı cok pratık alcam onu kızımaa :KK16:

yooook tatlım benım sakasına soyledım oyle evet uzuluyorum ama yanı donmezse de yapılacak bısey yok sonucta normal dogum gıbısı var mı allahım bana da nasıp eder ınsallah
I

cooooook opuyorum :KK54:
canim Ben bu tarz ev tipi ama kucagi hic kullanmadim... Port bebe aldim kullanissiz hoc kullanamadim.. kanguru olayinaysa hence biraz buyuyunce bak cok kucukken koymak iyi degilmis... Bu set tarzi onermem canim genelde dandirik oluyorlar.. hemen karar verme arastir canim... Daha konforlulari var..

Son düzenleme:
Ibozll canim benim tam yatis yastigim sevi bebe marka nette bulursun boyle seker pembesi var Cok guzel edacimada pek yakisir inanki...

Bende bugun Dr dan geldim pek bi canim sikildi moralim sifir aslinda suan...
Eymenin idrar kulturu tekrari vardi bugun dr amcamiz tum batin usg tekrari istedi bir daha... Onceki temiz cikmisti...
Tum batin usg de sag bobrekte buyume cikti... Dr semaya cizip anlatti idrarin bir kismi geri kaciyor baskiyla bobrekte buyuyornus vs.. bugun boyle gelen 4. Bebek dedi cok sik rasliyoruz dedi bu duruma... Derecesi 1 mis 2 ay sonra artarsa bu derece ameliyat sart dedi... Buda bi tur reflu dedi... Bakterinin ureme sebebide bu dedi.. diger usg yi yapanin demekki gozunden kacmis dedi..
Nasil gecer simdi 2 ayyy offf..

canım bende olmazmı çok oldu önce azdı sonra arttı hatta yürütmedi beni sonra zaten sancılar çıktı doğum yaklaştıkça artıyor...

Ibozll canim benim tam yatis yastigim sevi bebe marka nette bulursun boyle seker pembesi var Cok guzel edacimada pek yakisir inanki...

Bende bugun Dr dan geldim pek bi canim sikildi moralim sifir aslinda suan...
Eymenin idrar kulturu tekrari vardi bugun dr amcamiz tum batin usg tekrari istedi bir daha... Onceki temiz cikmisti...
Tum batin usg de sag bobrekte buyume cikti... Dr semaya cizip anlatti idrarin bir kismi geri kaciyor baskiyla bobrekte buyuyornus vs.. bugun boyle gelen 4. Bebek dedi cok sik rasliyoruz dedi bu duruma... Derecesi 1 mis 2 ay sonra artarsa bu derece ameliyat sart dedi... Buda bi tur reflu dedi... Bakterinin ureme sebebide bu dedi.. diger usg yi yapanin demekki gozunden kacmis dedi..
Nasil gecer simdi 2 ayyy offf..

ya ama bi kurtulamadiniz canim su hastaliktan ya cok uzuldum inan 2 ay nasil gecer bilmem de insallah sizin icin olumlu gecer de iylesir oglum benim ameliyat olmasin ya daha cok kucuk valla zaten cocugumun huzursuzlugundan belliydi bisey oldugu canim biliyorum zor uzuluyorsun ama cok uzme kendini lutfen iyi dusunelim iyi olsun bebegimiz insallah dua et bol bol benin de dualarim sizinle ayricada boyle bisey diger doktorun nasil gozunden kacabiliyor anlamadim yani ...

ya ama bi kurtulamadiniz canim su hastaliktan ya cok uzuldum inan 2 ay nasil gecer bilmem de insallah sizin icin olumlu gecer de iylesir oglum benim ameliyat olmasin ya daha cok kucuk valla zaten cocugumun huzursuzlugundan belliydi bisey oldugu canim biliyorum zor uzuluyorsun ama cok uzme kendini lutfen iyi dusunelim iyi olsun bebegimiz insallah dua et bol bol benin de dualarim sizinle ayricada boyle bisey diger doktorun nasil gozunden kacabiliyor anlamadim yani ...

Ah canim kolik diyip gecmiyolarmi bazen fit oluyorum bu drlara ben...
Yine tecrube iste burda devreye giriyor yine...
Allahtan biliyorum kolik sancisi olayinida inanmayip Dr Dr gezdim ve Ben gordugun gibi hakli ciktim malesef okadar masum bir gaz sancisi degil derdimiz...
Bu dr da gazi olur her Bebegin cikartiyorsa cok sikinti yapmaz ama yinede arada inland beraber ikisi bir sikistiriyordur dedi... Aglamalari sordu geceler gecti ama gunduz full agliyor dedim bunada sukur gecicek Insallah dedi...
Bende halimize sukrediyoruz dedim en azindan sabahlara kadar aglardi o gecti... Insallah birdahada okadar aglamaz...

Azicik tecrubesiz olsam gaz diyip oturucam evde...

X