Artık hamile miyim?

Aaay ben de özlemişim kızlar valla ne çabuk geçti zaman ben de doğurcam çok yakında Allah izin verrse aklıma geliyo da buraya ilk yazdığım günler hey gidi günleer hey diyorum:KK14:İbozll tatlım gecmiş olsun yaa alerji olması kötü ama Allah daha beternden korusun herseyin,benm de yakınlarım var alerjisi olan dikkat ettikten sonra hiçbir sıkıntı olmaz alışır zaten zamanla..Neyse öpüyorum kızlar sizi yine yazın arada ok :KK16:

Kizlarrrr :)))

Bebisler buyuyo ama biseye zaman bulamiyoruz maalesef dimi yalniz oldugum icin valla sabah 7 de gozumu aciyorum aksam nasi oluyo bilmiyorum eda bi yanda yemek temizlik aksam oluveriyo cok hareketlendik biz de illa yaninda olucam beni gormezse basiyo yaygarayi yapisik ikiz gibi olduk artik karnimda duraydi iyiydi bari :))

bu arada maalesef bizde inek sutu alerjisi cikti laktoz intoleransi yani bir de kivi cilek ananas vs tropikal meyvelerede var alerjisi cok uzuluyorum eda sut ve sut urunleri yiyemiycek maalesef ve en guzel meyveleride :KK43:( bu arada stresten diye tahmin ediyorum sutum gitti yani azaldi diyelim o yuzden sut alerjisine karsi ozel bi mama kullaniyoruz artik pregomin as ben de zaten aylardir diyetteyim emzirdigim icin sut iceren bisey yiyemiyorum o sorun degil de sutum azalinca cok uzuldum bu ara bitakim huzursuzluklar yasadim sonucu bu 4,5 ay emzirebildim cok az ama elden bisi gelmiyor bunu da kafama takmamaya calisiyorum ki temelli gitmesin sutum diye ek gidalara gecicez simdi ama ne yadiricem hic bilmiyorum alerji olmasi herseyi kisitliyor kizima allah buyuk dert vermesin tabi bu sorunlar disibda hersey yolunda gelisimimiz falan cok iyi gidiyor bu ara ne bulursa agzina goturuyo hic bulamazsa elini yiyo :)) kahkahalar cigliklar artik kocaman oldu kuzum gaz bitti ama uyku sorunumuz hala var gunduz uyumuyo hic surekli oynamami istiyor onla gecede uyuyo ama 3 kere uyaniyor mutlaka

bizden haberler boyle umarim tum kuzucuklar iyidir opuyorum hepiniziiii
ahh canım benim ya büyüyolar ama dertleri sıkıntıları bitmiyor hiç. benim oğlanda alerjik canım ek gıdalara çok temkinli başlaman lazım bir gıdaya başladığında 3 gün sadece onu vericesin tepki verip vermediğini anlamak için..
şuanda sana düşkün olması normal canım yapışıp geziceksiniz baya bi süre öyle:)

Aaay ben de özlemişim kızlar valla ne çabuk geçti zaman ben de doğurcam çok yakında Allah izin verrse aklıma geliyo da buraya ilk yazdığım günler hey gidi günleer hey diyorum:KK14:İbozll tatlım gecmiş olsun yaa alerji olması kötü ama Allah daha beternden korusun herseyin,benm de yakınlarım var alerjisi olan dikkat ettikten sonra hiçbir sıkıntı olmaz alışır zaten zamanla..Neyse öpüyorum kızlar sizi yine yazın arada ok :KK16:

amanınn oldumu canım okadar ya bana sanki zaman su gibi aktı geçti tabi sana daha uzun gelmiştir.. nezaman hayırlısıyla doğumun cANIM?

Kizlar dikislerim acildi benim bu gun doktordaydik adam sok oldu ilk 40 gun olabiliyor ana 5 ay sonra dikis izi bile kalmaz nasil olabilir bu dedi cok cok enser bisey oldugunu soyledi acilan yer ust kisim allahtan ic dikislerde bi sorun yok sukur acik yerin icini bosaltti doktor bastira bastira sonra bi makineyle icini temizledi batikonladi bir de rahmin giris kisminda apse olmus cevizden buyukce onu bosaltti icini bu gun mahfoldum yani neyseki simdi iyiyim cok nadir olan sey basima geldi yazikki simdi de antibiyotik tedavisindeyim ve fitil 4 gun banyo yasak ve ayni hamilelikteki gibi dikkat et kendine dedi karin kaslarini zorlama dedi agir kaldirmiycam allah beterinden saklasin da valla cok kotuydu kendinize dikkat edin kizlar :KK43:

Ayy yavrum cok gecmis olsun allah allah zorlandinmi ole oldu sok oldum suan tekrar gecmis olsun dikkat et.bizde dikkat edelim aman allah korusun

Ayy yavrum cok gecmis olsun allah allah zorlandinmi ole oldu sok oldum suan tekrar gecmis olsun dikkat et.bizde dikkat edelim aman allah korusun

yaa canim bilmiyorum neden oldu doktor da dedi zorladin mi diye ne biliyim gunluk kosusturmada zorladim belki temizlikte falan kaldir cek ondan olabilir belki derinin hassasligiylada alakali dedi offf bunaldim valla bugun doktorda dikkat edin kendinize inan bugunku aci sezeryandan sonra bile yoktu cok kotu oldu :KK43:

Kizlar dikislerim acildi benim bu gun doktordaydik adam sok oldu ilk 40 gun olabiliyor ana 5 ay sonra dikis izi bile kalmaz nasil olabilir bu dedi cok cok enser bisey oldugunu soyledi acilan yer ust kisim allahtan ic dikislerde bi sorun yok sukur acik yerin icini bosaltti doktor bastira bastira sonra bi makineyle icini temizledi batikonladi bir de rahmin giris kisminda apse olmus cevizden buyukce onu bosaltti icini bu gun mahfoldum yani neyseki simdi iyiyim cok nadir olan sey basima geldi yazikki simdi de antibiyotik tedavisindeyim ve fitil 4 gun banyo yasak ve ayni hamilelikteki gibi dikkat et kendine dedi karin kaslarini zorlama dedi agir kaldirmiycam allah beterinden saklasin da valla cok kotuydu kendinize dikkat edin kizlar :KK43:

canım çok geçmiş olsun ya çokmu zorladın lendini naptın.. ağır kaldırmıcan bide yukarı uzanmıcan vs dikkat edicen birazcık kollayacaksın kendini .. allah korusun içten bişey olmamış talihsizlik resmen canım çok geçmiş olsun..

Fburak

canim cok saol hem ne talihsizlik yaa cok kotu oldum bi yer daha acildi ustune ustluk cok koekuyorum ic dikislere bisey olcak diye valla bi atlatsaydim sunu :KK43:

X