Artık hamile miyim?

Buyuk oglan masallah cok yakisikliymis.kaderleride guzel olsun inslh

sağol canım benim buda abisinin bebekliği aynı ama biraz bu ona göre açık tenli :) çok merakediyorum zaten abiye benzicekmi diye :) bak bi kaç foto koydum şimdi zaman tünelime::)

Hı buarada canım yazdıklarına göz attımda ilk ayınmış ilaç kullanımında olmaz gibi düşünüyosun ama olur bak benm 2. ayımda oldu ve ilk ayki bütün yan etkileri yok oluyo 2. ayda yan etkileri yüzünden bırakan cok oluyo ama sakın bırakma olur mu tabi aynı ilaçtan bahsedyrzdr umarım hem adını yazblrsin canım artık kimse dr a danışmadan birşey kullanmıyo ki kullanlmamalı da zaten bu basit bi hormon ilacı olsa bile..

teşekkr ederm Ksophie cevabın için :) .. ama ilaç adını yazmamda bi saknca yok sanırım. Duphaston diye bir ilaç kullanıyorum ve bir de Glukofen kullanıyorum. Duphaston 10 gün kullandım bitti ve bıraktığmn 2 veya 3. günü regl olmam gerekiyordu ama omadım bugn 16. gün.. İnşallah dediğin gbi hamileyimdr.. ama umudm yok işte 3 gn önce idrar tsti negatif çıktıı :KK43:(

ÖYLE ÖYLE DAHA NEYSE BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN ÖYLE YİYİM ŞİMDİ BÖYLE TADI DAMAĞIMDA KALI VERİR:)

bu arada pek giremiyorum ama aklım fikrim hepsizlerde kalıyor :KK43: neyse bi düzelsinde zamanla şu höbe lüu lup mesaj okuyup aynı şekil cevap yetiştirme modundan şöyle gerine gerine yazma moduna gireyimde eskisi gibi yetişeyim size:)

inan doğurunca anlarsın halimi nekadar yoğun oluyorsun osuydu busuydu derken bi bakmışsın akşam olmuş ortada bişey yok :) güzel uğraşlar bunlar tabi ama benim eymen biraz huysuz o yüzden tek başına bakılacak bir çocuk değil.. görümcem geşmeseydi zaten daha kaç gün dayanırdım o tempoya hiç bilmiyorum ...
ben her yaş gurubuyla anlaşa bilen bir tipim allahtan yoksa görümcem benden 9 yaş küçük ama güzel anlaşıyoruz biz onla... eltilerimde iyi anlaşırım yaşıtım olanda var küçük olanda :) eh kaynanada 6 çocuk var bazıları çok aralıklı olmuş en büyükleri benim adam 34 yaşında en küçükleride 14 yaşında bu görümcemde 24 yaşında:) sadece 3 tanesi birbirine yakın yaşlarda gerisi serpme gibi :)

inşallah birde sizde doğurunda biraz süt cüt muhabbetleri yapalım :) ben her gece rüyamda şu sıra süt sağıyorum :) bebek pışpışlıyorum doğurmadan öncede hep doğuruyordum :))

Canım bu kadar yetişmen bile mucize zaten,ya bende inan anlaşırım küçük büyük ama bana pozitif enerji verenlerle negatif alınca cok konuşmak görüşmek istemiyorum..ayy o rüyalar zaten bende cok görüyorum, doğduktan sonra konusurz tabi ne güzel olur ama ben senn kadar yetşblrmiyim acaba:))

teşekkr ederm Ksophie cevabın için :) .. ama ilaç adını yazmamda bi saknca yok sanırım. Duphaston diye bir ilaç kullanıyorum ve bir de Glukofen kullanıyorum. Duphaston 10 gün kullandım bitti ve bıraktığmn 2 veya 3. günü regl olmam gerekiyordu ama omadım bugn 16. gün.. İnşallah dediğin gbi hamileyimdr.. ama umudm yok işte 3 gn önce idrar tsti negatif çıktıı :KK43:(

Rica ederim canım benim bak farklıymş ilaç:) ama duymuştum bu ilacı da glukofeni bana da vermşti kullanamadım onu kan şekerim cok düştüğü için..Canım bu topik uğurlu geliyo bence bikaç aya kadar sende hamile kalırsın Allahın izniyle:) bak ben bi de meryem suresi okudum birinin tavsiyesiyle istersen sende bi oku..artı dr ilişki çizelgesi yaptı mı canım onu ihmal etme progestanı bi danış,aklıma geldi mantar enfeksiyonu oluyomusun eğer öyle bişey varsa dr bir fitil verir rahmi temzleyici bunlar bile etkiliyo gebe kalmayı ve de tsh hormonun önemli insülin direnci var mı yok mu önemli hoş glukofen vermiş dr varsa da düzenler pko genelde insülin direnci olanlarda oluyo diye biliyorum..hem sen bugünde olmazsan bi test daha yap bakimm ne cıkcak bizede yaz hemen ok:KK66:ayy ne cok konuştum neyse bunlar bi fikir canım umarım yardımcı olmuşumdr..

Hoşgeldin canım:) umarım hayırlı haberler verrsin yarın bize ayrıca deneyimlerini paylaşırsan sevnnrm bende yaptrcam merak edyrm nasıl oluyo fln..

Merhabalaaar :)

Dün ikili teste gittik önce ultrasonla bebişin ense kalınlığı ve burun çıkıntısına bakıldı
Herşey normal dedi doktorumuz :)
Kan verdik sonra 6 gün sonrada sonuçlarını almaya gideceğiz :)
%80 erkek dedi doktorumuz ama %20 lik oranda önemli dedi :)
20. haftada tam olarak bişey söyleyebilecek :KK16:
İşte bu da minişimin fotosu :nazar::nazar:

Eklentiler

• $5ff2f735.jpg
    $5ff2f735.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 52
  • $df309e97.jpg
    $df309e97.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Merhabalaaar :)

Dün ikili teste gittik önce ultrasonla bebişin ense kalınlığı ve burun çıkıntısına bakıldı
Herşey normal dedi doktorumuz :)
Kan verdik sonra 6 gün sonrada sonuçlarını almaya gideceğiz :)
%80 erkek dedi doktorumuz ama %20 lik oranda önemli dedi :)
20. haftada tam olarak bişey söyleyebilecek :KK16:
İşte bu da minişimin fotosu :nazar::nazar:

Anamm minnak çok tatlı maşallah,şükürler olsun canım hadi gözün aydın:)erkektr ozman canım onlar erken gösterrmiş:KK70:ayy bende mi 13. hafta da gtsem bana da söyler belki dr:)

Anamm minnak çok tatlı maşallah,şükürler olsun canım hadi gözün aydın:)erkektr ozman canım onlar erken gösterrmiş:KK70:ayy bende mi 13. hafta da gtsem bana da söyler belki dr:)

Sağol canııııım :KK16:
Genelde kız dediklerinde sonradan erkek diyebiliyolarmış,
ama erkek dediklerinde genelde erkek oluyomuş :KK9:
Benim hayallerimi kız bebek süslüyodu ama bundan sonra erkek bebiş süsleyecek :KK16:
Git canım belki söyleyebilir doktor, sanırım kemik yapısına bakarak tahminde bulundu
ben öyle düşünüyorum
çünkü bu haftalarda erken diye biliyorum :)

Sağol canııııım :KK16:
Genelde kız dediklerinde sonradan erkek diyebiliyolarmış,
ama erkek dediklerinde genelde erkek oluyomuş :KK9:
Benim hayallerimi kız bebek süslüyodu ama bundan sonra erkek bebiş süsleyecek :KK16:
Git canım belki söyleyebilir doktor, sanırım kemik yapısına bakarak tahminde bulundu
ben öyle düşünüyorum
çünkü bu haftalarda erken diye biliyorum :)

Aman ilkse erkek kız farketmezki okadar sevmlilerki hertürlü sevlr hem kızın işi çok be kuzum takısı tokası büyüyünce ay nerde kaldısı boşver:))kemik yapısıdr kesin çünki ben inceledim bişey göremedim:))eğlence olsun bak sana iple yüzük falı bak o da %80 tutuyo:KK70:ayy napsamki ya daha 9+4 üm çalıycam 2 hafta arayla gidiyim ben en iyisi:)

Aman ilkse erkek kız farketmezki okadar sevmlilerki hertürlü sevlr hem kızın işi çok be kuzum takısı tokası büyüyünce ay nerde kaldısı boşver:))kemik yapısıdr kesin çünki ben inceledim bişey göremedim:))eğlence olsun bak sana iple yüzük falı bak o da %80 tutuyo:KK70:ayy napsamki ya daha 9+4 üm çalıycam 2 hafta arayla gidiyim ben en iyisi:)

İlk canıama tek düşünüyorum o yüzden kız hayal etmiştim :KK9:
Bende süsü sevdiğimden takısı tokasıyle seve seve uğraşırdım :KK9:
Evet canım bende bşşey göremedim ama %80 dedi bide iyi bir doktor
Alanında uzman baya o yüzden yanılacağını pek sanmıyorum :)
2hafta arayla gitme canım ya sürekli ultrason çocuğu rahatsız eder :)
Sabırlı ol gelip geçiyor bak :)
yüzük falı çin takvimi rus takvimi hepsi denendi :KK70:
Hepsine göre kız dı ama doktor erkek dedi :KK9:

İlk canıama tek düşünüyorum o yüzden kız hayal etmiştim :KK9:
Bende süsü sevdiğimden takısı tokasıyle seve seve uğraşırdım :KK9:
Evet canım bende bşşey göremedim ama %80 dedi bide iyi bir doktor
Alanında uzman baya o yüzden yanılacağını pek sanmıyorum :)
2hafta arayla gitme canım ya sürekli ultrason çocuğu rahatsız eder :)
Sabırlı ol gelip geçiyor bak :)
yüzük falı çin takvimi rus takvimi hepsi denendi :KK70:
Hepsine göre kız dı ama doktor erkek dedi :KK9:

haha palavra çin min ya benmde erkek cıkıyo ama rüyamda kırmızı elma gördüm kız evlat diyo:))bakalım hayırlısı ozaman 1 ay sonra gidim dr a dimi:)

Canım bu kadar yetişmen bile mucize zaten,ya bende inan anlaşırım küçük büyük ama bana pozitif enerji verenlerle negatif alınca cok konuşmak görüşmek istemiyorum..ayy o rüyalar zaten bende cok görüyorum, doğduktan sonra konusurz tabi ne güzel olur ama ben senn kadar yetşblrmiyim acaba:))
Canım valla gorumcem olmasa giremezdimki hic... Biraz düzelene kadar bakamazdim buralara.. seninde bakabilceni sanmıyorum Canim...

Rica ederim canım benim bak farklıymş ilaç:) ama duymuştum bu ilacı da glukofeni bana da vermşti kullanamadım onu kan şekerim cok düştüğü için..Canım bu topik uğurlu geliyo bence bikaç aya kadar sende hamile kalırsın Allahın izniyle:) bak ben bi de meryem suresi okudum birinin tavsiyesiyle istersen sende bi oku..artı dr ilişki çizelgesi yaptı mı canım onu ihmal etme progestanı bi danış,aklıma geldi mantar enfeksiyonu oluyomusun eğer öyle bişey varsa dr bir fitil verir rahmi temzleyici bunlar bile etkiliyo gebe kalmayı ve de tsh hormonun önemli insülin direnci var mı yok mu önemli hoş glukofen vermiş dr varsa da düzenler pko genelde insülin direnci olanlarda oluyo diye biliyorum..hem sen bugünde olmazsan bi test daha yap bakimm ne cıkcak bizede yaz hemen ok:KK66:ayy ne cok konuştum neyse bunlar bi fikir canım umarım yardımcı olmuşumdr..

est. ne çok konuşması ilgilendin snuçta o kadar okuyup önem verdin çok teşekkr ederm... İnşallah bakalm perşmbe gnü doktora gidicem randevu aldm da bu arada yerlşme kanaması oluyormş ya bugn bi kanama geldi ama eğer 1 yada 2 gün sürerse yerleşme kanaması oluyrmş eğer değilse de artk hamile değilim demektr maalesf :KK43:( doktormla da hiç ilişki çizelgesi hzrlamadk dha çnkü daha geçen ay başladk çocuk isteği içn ilaç kullnmaya 4 ay kullan dedi bakalm hamile kalrsn bu süre içnde dedi ama şu kanama işi ne kdr sürecek ona bakayım bi de perşmbe de randevum var ztn habr veririm yine burdan :))

KIZLAR MERHABA ...

Önce sürprizi söylemiyorum ki merak edin :) bastan anlatıcam çünkü gecen gun sonunda bebise biseyler almaya karar verdik annemle ciktik alisverise hem de kendime lohusa kiyafetleri alicam tabi neyse bakiyoruz magazalara falan cinsiyet de belli olmayinca hep ara renklere bakiyorum sari yesil ekru kirmizi ama inanirmisiniz neyi begendiysem ya mavi ya pembesi var deli oldum ya resmen ara renk coooook az onlarinda ya modeli ya desenini begenmedim ve hicbisey alamadim :KK43: cok sinirlendim aksam esim geldi isten dedim boyle boyle oldu o da ben demedimmi bi baska doktora gidip ogrenelim su cinsiyeti diye bana cemkirdi :) neyse ben kabul ettim artik gittik doktora ama herzamankine degil oylesine birine neyse ultrasonla bakti bi 5 dk iste susu iyi busu normal kilosu su derkennnnnn geldik cinsiyete isin surprizi burda bu zamana kadar gostermeyen bizi ugrastiran bu nazli bebek kızmış :) oyle sevindim ki anlatamam nasil agliyorum ama gormelisiniz ne yazikki sonra 4 boyutluda yuzunu eli ve koluyla kapattigi icin yine goremedik :KK43: ama kizimin minicik elleri ucunda 5 tane nohut olan ayaklari var :) 1300 gr ve 38 cm olmus teyzeleri ve 2 hafta onde gelisimi hersey yolunda yani neyse doktordan ciktik babasi dediki kizimizin adi eda olsun ama karar vermistik esila olacakti yok bu cok nazli bi kiz olacak belli naz ismide guzel degil edanin anlamida isve cilve naz demek o yuzden eda olsun dedi ve boylece kizimizin ismide konuldu su aralar da alisveris manyagi oldum kizlar pembe ne bulursam aliyorum :) kizima cok guzel ciciler aldim biraz abartiyorum dis fircasi bile var valla :) annem bu kadar alma dedikce benim alasim geliyor tokalar bile aldim simdiden ayy cok zevkliymis bebek alisverisiiiiii opuyorum hepiniziiiii

.....fburak......

canim eymenimiz nasil oldu iyidir insallah tedavisi ne durumda ? aglamalari devam etmiyordur umarim ve tabi sen nasilsin yorucu bi surec oldu bu senin icin aman dikkat et kendine de yorgun dusme yoksa kim bakar kuzulara buragi da op benim icin ....

......ikucummmmm.......

canim benim taze anne adayi ne yapiyomus bakalim bizim mercimek annesinin midesini bulandiriyomu hala :) canim bu arada elma gordum ruyamda kiz bebek demissin ya ben de ruyamda kiz bebek gormustum ve tuttu bence anneye malum oluyor insallah gonlunden gecen olur tatlim opuyorum seni

.......pink87......

tatlim nasil gidiyor bak benim de kizim olacakmis senle ayniyiz biz yaaaa hersey ayni bi de ayni gun dogurursak super olcak bu arada suyun duzelmemis daha ona uzuldum ama lutfen sikma canini moralini yuksek tut allahin izniyle bisey olmaz meleklerimize artik cok sabirsizlaniyorum yaa bi sag salim aksaydik kucagimiza ...

X