Artık hamile miyim?

Mrb canım nasılsın,hamilelik nasıl gidio ya kaç gündür kimse yok ibozll hiç yok inş iyidir..

Sagol canim Ben iyiyim.. hamilelik son aylara girdiginden biraz biraz agirlasmaya basladik agrilarda hafiften basliyor...

Evet hatun boslamis topic ini... Insallah iyidir oda bulantilarla ugrasiyordu en son...

Sen nasilsin neler yapiyorsun?

Sagol canim Ben iyiyim.. hamilelik son aylara girdiginden biraz biraz agirlasmaya basladik agrilarda hafiften basliyor...

Evet hatun boslamis topic ini... Insallah iyidir oda bulantilarla ugrasiyordu en son...

Sen nasilsin neler yapiyorsun?

Sevindim canım iyi olduğuna ben aynı bişey yok valla zaten kilo veriyorum 3 kilo verdim insülin direnci cıktı bende sanırım sende de var dimi oruç da tutamıyorum ilk kez yasak bi 3-5 kilo daha vermem lazım daha okadar takmıyorum gebelik işini bayramdan sonra dr gitcem yinede rahim filmi cektirim bi o da cıksın aradan belki sebep odur belli mi olur oyle yani..neyse canım dikkat et kendine bence cok bilgisayara da bakma radyasyon alma hassas bi dönemdesin ne de olsa öptüm ikinizi de:)

Bat'ım 15 ağustos. bundan 4 gün önce göbeğimin üstünde acayip bir ağrı oldu kasığıma vuran. 2 güün kasık ağrısı çektim.çok yoğun bir şekilde hatta sancı dizime kadar vurdu ayağım çekilir gibi oldu. Ama sol kasığımdan vurdu hep sancı. Ben sancımı genellikle adet olduğum ilk gün çekerdim bu ilk defa geliyor başıma. Gögüslerim adet öncesinde şişer ağırırdı şimdi de ağırıyor. 4-5 gün öncesinde akıntım başladı aşırı derece de. normal akıntı değildi. Sarımsı ve çürümüş gibiydi. Doktorumla görüştüm yanma ve kaşıntı var mı dedi yok dedim sorun yok o zaman dedi.ama dün ile bugün akıntım yok kuru.Birde normalde hasta olmadan önce ishal olurdum %90, ama şimdi kabız oldum ve tabak tabak kayısı yememe rağmen. Kafam çok karışık ümitlenmeli miyim yoksa boş hayal mi kuruyorum sizce? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Aman ne cekiyorum o sekerden ben dondurmaya hasret kaldim valla... Ilac basladimi sana ben glukofen kullabiyordum hamilelikte diyet yapiyorum ilac kullanilmiyor...
Ne guzel gitsin kilolar gelsin bebisler Insallah... Rahim filmi sonrasi tupler ilactan bide temizleniyir ufak tefek yapisiklik varsa aciliyor buda sansi arttiriyor...
Insallah bi an once seninde guzel haberlerini aliriz..
Bende cok ugrastim inanki kolay degil ama imkansizda degil sadece biraz nazli bebisler gelicekler elbet...
Is hamile kalmakla bitmiyor o 9 ay 10 gun okadar zorlu geciyorki bazilari icin mesela Ben 20 haftami kanamalarla yatarak gecirdim yatmasam bebisimi kaybedebilirdim yatmakta okadar zor ki rabbim sabrini verdi bi yerde.. ball simdide hergun 4 kere parmagimi delip seker olcuyorum 1 aydir parmaklarim perisan oldu. Goruyorsun nelere katlaniyorum.. hamile kalmadan onceki surecim tedavilerim filimler patolojiye giden parcalar vs hic onlara girmeyim bile.. cok cektim cekiyorumda Insallah hepsinin mukafatini alicam kucagima bunlarda geride kalicak..
Rabbim tez zamanda butun isteyenlere nasip etsin Insallah....

okadar siddetli kasik agrisi o renk akinti normal degil... Gebelik belirtisi olabilide olmaya bilirde... Gebelik belirtisiyle adet belirtisi aynidir buna ek olarak bel agrisi mide yanmasi olur adet belirtisinin ustune bide goguste yesil damarlar belirir gogus hassasiyeti ile beraber.. agizda demir tadi gibi bazende asiri biseye istek olur mesela Ben surekli cig kofte yiyordum...

Bir kere bende siddetli agrilar oldu adetim 1 gun gecti Dr a gittim gebelik var ama normal degil dusuk yapacaksin dedi tutunmaya calisip tutunamiyor dedi agrilarin sebebi o dedi ve 1 hafta sonra dusuk yaptim....
Normal bir gebelik belirtisi normal adet belirtisinden farkli degil adet sancisi cekersiniz...4 kere gebe kaldim 2 dusuk yaptim sadece dusuklerimde anormal sanci cektim diget ikisi olagan adet belirtisi...

Bel ağrım var ama işten dolaayı dedim çünkü 2 gün önce temizlik yaptım dip köşe. Mide yanmam sadece sabahları var ama onu da oruca bağladım. Şimdi sen dedikten sonra baktım evet gögsümde yeşil damarlar belirgin(Özellikle sol gögsümde) ama bu önceden varmıydı bilemiyorum çünkü hiç dikkat etmedim.

Son düzenleme:
kızlar bu sabah akıntı gibi açık kırmızı pembemsi renkte bişe geldi silinince.pede bişe gelmiyo ama arada silinince geliyo sizce neden yada bu iyi bi haber olabilir mi???? hamile olabilir miyim ki ????

Ozaman varsa egerki tutunma asamasindadir.. kendini fazla yorma suan yarin bir kanda baktir idrarda henuz cikmaz batina var daha en azindan varmi yokmu anlamis olursun... Mide yanmasida bel agrisida egerki yesil belirgin damarlar varsa mutlaka yaptir testi yarin ilk is...

kızlar bu sabah akıntı gibi açık kırmızı pembemsi renkte bişe geldi silinince.pede bişe gelmiyo ama arada silinince geliyo sizce neden yada bu iyi bi haber olabilir mi???? hamile olabilir miyim ki ????

Yerlesme kanamasi olabilir.. adetinize kacgun var ve ne sekilde adet oluyorsunuz... Baska bir belirti varmi?

Pazartesi ve salı yaptıramam tayin için urfaya gitmeyi düşünüyordum tehlikeli olur mu yolculuk 3-4 saat sürecek.

Pazartesi ve salı yaptıramam tayin için urfaya gitmeyi düşünüyordum tehlikeli olur mu yolculuk 3-4 saat sürecek.
bilemiyorumki olurmu olmazmı ... şimdi daha varmı yokmu onu bilemiyoruz ... eğer varsaki bunun riski varmı yokmu onuda allah bilir ben bilemme ki .. ama ben dikkat etmezsem düşük yapıyorum malesef 2 kere düşük yaptım bundada yatmasam zaten buda giderdi ... onu yaşamadan bilemeyiz .. herkezin bünyesi farklı .. hem burda farazi konuşuyoruz daha varmı yokmu onu bilmiyoruz test yapılınca o zaman anlıcaksın var veya yok ...

Anladım canım ben en iyisi batı bekleyeyim gidip üzülmkekte istemiyorum. Olmazsa çarşamba giderim urfaya.

Yerlesme kanamasi olabilir.. adetinize kacgun var ve ne sekilde adet oluyorsunuz... Baska bir belirti varmi?

başka bi belirti yok canım normal adetime 5gün var ama çatlatma iğnesi vuruldum geçen ay iğneden 14 gün sonra olmuştum eğer ona göre hesaplarsamda 3 gün önceydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…