Artık hamile miyim?

:))etcem canım dua ama ne için en cok biliomusun adet tarihini unutmak için gelmesin aklıma ole geçsin ben sonra anliim aaa geçti acaba? die:)cünki cok sıkıntılı o günü beklemek ay yıl gibi anlarsın benii..

İnşallaaaaaaah 1.5 sene aslında cok değil ama insan panik oluyo olmazmı diye ama yeni bi kitap aldım evrenin çekim gücü fln fln okuyup okuyup uyguluyorum:))aslında bu ay stresim yok(numaradan) diyete başladım ya zayıflıcam diye bakalımmm..

Aynen hele onla of of içeri girer kesin yaa ben cıldırırımm..ya zor oluyomuş ya korkuyorum bakalım annemi çağırırım olmazsa..ben takmıyorum cevremdekiler daha cok takıyo alışmışlar zayıf halime 5-6 kilo bile farkettrdi bende hemen ver diyolar psikolojik baskı yani ama hamileliktede alırsam fena olur canım o yüzden verim ben..kızmaa yazık onlar ben üzülüyorum diye bi umut gitmişler ben karşıyım oyle yerlere ama malum çevreden duyuyolar bişey hemen yapmaya kalkıyolar işte..öptüm cokkk:))

aay canım benım kıyamam ya ınan dondurma gorunce aklıma sen gelıyorsun cok uzuluyorum canın ısteyıpte yıyemıyorsun dıye bı de karnındakı bebecık ıstıyordur nede olsa ıkı canlısın ınsallah bunu da atlatırsın canım

ınsallah ınsulıne gerek kalmaz tatlım ya kesın mı kullanacagın ? belkıde kullanmassın sen cok zor gecırıyorsun canım hamılelıgını rabbım yardımcın olsun bebısınde saglıklı olsun da

evet canım bılmezmıyım ne zordur o adetı beklemek ama stress yapma kuzum kendını uzme dua et bol bol emi ...

evet canım kesınlıkle 1.5 sene cok degıl 8-10 sene ugrasanlar var bu ıs ıcın onlar ne yapsın allah sabır ve guc versın onlara tez zamandada bı bebıs ınsallah ama evet ben de panık olmadım degıl cunku bu ıste ne yapsan bos elınden bısey gelmıyor ınsanın rabbım verırse oluyor vermezse olmuyor onun takdırı hayırlısını versın ınsallah herkese ...

sen de bısuru sey yapıp durma manyak olucaksın valla dur bakalım bı bı sut buharı ovulasyon testı bırsuru sey denedın bu ay ınsallah cabalarını bosa cıkarmaz rabbım canım benım zayıflamayıda takma kafana olur mu bebısın olsun da verırsın sonra ben hıc takmıyorum acıkcası kuzum bı dogsun verırım ben kıloları vermesemde bebegımın canı sag olsun o saglık lı olsunda hamıle kalınca boyle dusunmeye basladım oysakı hamıle kalmadan once ben de dıyetteydım

öptüm seniiiiiiiiiiiii

evet canım senı korkutmak ıstemem ama canın yanıyor bazıları anestezıyle yaptırıyormus benım anestezı falan olmadı bılseydım yaptırırdım ama ıste o zamn bılmıyordum ve canım cok yandı :26: ama dayanamayacak gıbı de degıl bı anlık zaten sonra rahatlıyorsun o boyayı rahıme verırken cok canın yanıyor ama neyse sen yınede annenle gıt ama ıhmal etme tatlım

olsun ben yınede kızdım onlara senın bebegın olacak gerek yok oyle seylere dua etsnler yeter rabbım verıcek ne de olsa mucızenı

haha cok tatlısın ya bak bi çok şey tutuyo diyet 1.5 yıl ovülasyonu da yaptık beklemek kaldı artık:) valla canım manyak oldum resmen ama bana su sıralar bi rahatlık cöktü anlatamam ya ilk defa kasmıyorum ciddi anlamda hayırlısı artık muckk:)

Muhakkak annemle gitmeliyim kayınvalidem baya bozulcak ama yapcak bişe yokk..bencede canım içten istede nerede olursan ol farketmez..

canım sorma vala bu dondurmayla bakışıyoruz sürekli :)) üzülme canım az kaldı sayılır elbet yicem dondurmayıda..
yok canım kesin değil daha ayın 4 üne kadar evde şekerimi ölçüyorum sabah aç kalkınca öğlen yemekten 2 saat sonra akşamda yemekten 2 saat sonra onlarda iyi çıkıyor şimdilik bakalım böyle giderse ölçümlerim sanırım başlamaz...

dr lara göre bebeğin canı istemez canım öyle bişi yok :)) biz uyduruyoruz onu ...
bide bu sıcaklar yoruyo çok bide iyice ağırlaşmaya başladım hiç çekilmiyor.. sen bi bakıma şanslısın valla ağırlaşmadan sıcaklar gidicek..

aslında şuan daha rahatlamış halim buda en azından yatak mahkumiyetim bitti bunada şükür canım...

sen nasılsın varmı bi sıkıntın bulantı tiksinti gibi..

canim gözüna ydin olsun hamilesin allahim sevinmis kucagina alip sevmeyi büyütmeyi nasip eder insallah

Muhakkak annemle gitmeliyim kayınvalidem baya bozulcak ama yapcak bişe yokk..bencede canım içten istede nerede olursan ol farketmez..

canım ne yaptın bı haber var mı merak ettim ???

canımm nasılsın ne yaptın ? şeker ölçümlerin ne durumda ? umarıım hersey yolundadır ve umarım az da olsa dondurma yıyebılmıssındır ,,,

uzun zaman oldu yazamadım kusura bakma çünkü belirti yok dedım dedım deeee basladı vala hemde oyle bı basladıkı olecem sanırım ıstıfra ederken dun esım saglık ocagına goturdu artık abarttım yanı sabah 6 da bı basladı bulantım 10 a kadar nerdeyse yarım saatte bır ıstıfra ettım ama olucektım artık bıde basım donmeye basladı falan neyse orda bı ılac verdıler adını unuttum yesıl bı ılac mıde bulantısı ıcınmıs bıraz kendıme geldım sıkayet etmıyorum aslaa melegım ıyı olsun ben razıyım bunlara da benımkıde cok mu abartılı oluyor bılmıyorum korkuyorum bebege bısey olur dıye cunku yedıgımı cıkarıyorum bu bebek nasıl beslenıyor doktora da gıtmedım cunku daha gun almıstık o gun gıderım dıye dusunuyorum testlerden sonra cunku sonucta bulantı normal de ıste evham galıba benımkı ...

sonuc olarak sanırım zorlu bı ıkı ay daha benı beklıyor cunku 4. aya kadar olurmus sanırım oyle dıyorlar olsuuunn aklıma kalp atısları geldıkce tum sıkıntım bıtıyor cok sukur ...

opuyorum canım benım kıvırcık kuzumu ve bebısı de opuyorum ıyı bak onlara

canım geçmiş olsun bebeğin besleniyodur merak etme zaten bişe kalmadı 1 aya geçer bulantılarında inşlh.bende havalardan heralde sanki boğulcak gibi oluyorum geceleri hele nesef alamıcam sanki.göğüslerimde acıyo.ah bide kollarımı görsen mosmor heryeri kan iğnelerinden.ama çok şükür bebeğim yaşıyo sağlıklı razıyım delik deşik mosmor olmaya

sağol canım iyiyim .. evet bayadır yoksun bende arada giriyorum bakıyorum öyle cepten.. diyete devam canım dondurma yemedim cumartesi dr randevum var sanırım ondan sonra yerim şimdi sürekli şekerimi ölçüyorum onu etkilemesin .. şuan arada bir kötü çıkıyor ama genelde iyi şekerim ... bi kerecik yicem dondurma ondan sonra doğuma kadar ağzıma sürmem sanırım ...

canım benim valla zordur öyle sürekli çıkartmak .... ilk 3 ay zorlar seni zaten o sürede kanından besleniyor bebek genelde o dönem verilen kilolar oluyor dr lar onu takmıyor .. 4 aydan sonra beslenme çok önemli .. tabi yinede çok aşırıysa serum takılıyo bazıları çok daha uzun süre bulantı yaşıyomuş... bir gün bi bayanla rastlaştım klinikte serum yiyorum hergün demişti 6 aylıkmı 7 aylıkmı öyle bişeydi ...yemek yiyemiyorum diyodu kadın .. inşallh sen bunu hemen atlatırsın ...
genelde nedense bu kalp atışı duyulduktan sonra başlıyomuş bulantılar ... ben o yönden şanslıyım sanırım hiç gebeliklerimde bulantı yaşamıyorum çok şükür... hatta 7 kilocuk almıştım dr uma dedim çok değilmi diye ilkte pek almamıştım çünkü.. hem dedi bulantın olmadı hemde sürekli yattın az bile aldın diyo ... hemde ne yeme yani canım ne istese aldım yedim yani...tabi bide üstüne şeker olayı çıkınca az bile almışım yani 13 15 kilo alırdın en az dedi :))

bebeğin sağlıklı ya canım bunlarda geçicek inşall h sabır birazcık inan bu çektiklerimizi onları kucağımıza aldığımızda unutacağız ... öyle güzel bi mutlulukki inan hiç bir sıkıntını hatırlamıcaksın canım ...

senin dr randevun nezamandı canım en son 3 hafta sonraya verdi demiştin...

Canim insallah gecer cunku ben baya kotu oluyorum sizlanmak da istemiyorum ama gecsin biran once yoksa bisey yiyemiyorum ve belkide bu yuzden bebek beslenemeyecek o yuzdden de endiseliyim

canim o bogulmalarin sicaktandir bence dilkat et kendine gogis agrisi yok daha bende morluklar benimde var surekli testlerden olsun ama onlar icin deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…