Artık hamile miyim?

başka bi belirti yok canım normal adetime 5gün var ama çatlatma iğnesi vuruldum geçen ay iğneden 14 gün sonra olmuştum eğer ona göre hesaplarsamda 3 gün önceydi

adetinmi ona göre 3 gün geçmiş oluyor şuan .. eğer öyleyse idrar testinde çıkar zaten .. umarım yerleşme kanamasıdır..

adetinmi ona göre 3 gün geçmiş oluyor şuan .. eğer öyleyse idrar testinde çıkar zaten .. umarım yerleşme kanamasıdır..

nasıl oluyor tam olarak yerleşme kanaması? ya normal adetime 5gün var ama iğneye görede 3 gün geçmiş oluyo geçen ay 1. çatlatma iğnesini vuruldum vurulduktan 14 gün sonra olmuştum adet. ama bu ay 14.gün geçti perşembe günüydü normal adetimde 18ine geliyo

canım işte öyle az bi kanama gibi bişey geliyor arkası gelmiyor ... benimki kahve rengiydi ama bekleyince renk dönüştürüyo koyulaşıyor .. her gebelikte olmuyor bazılarında oluyor .. benim birinde oldu sadece oda az miktarda kahve rengiydi sonrası gelmedi bende şaşırdım zaten sonra adetim bir gün geçti test yaptım pozitifti... istersen bir test al aam adetime 5 gün var diyosan erken oluyor .. diğer hesaba göre 3 gün geçti diyosan varsa idrarda çıkar .. benim lekelenmemde idrarda çıkmadı kanda çıktı ..

dün yaptım evde negatifti ama bi ümit işte inşallah gelmez devamı vardır bebişim

dün yaptım evde negatifti ama bi ümit işte inşallah gelmez devamı vardır bebişim

Insallah oyledir... 5 gun kadar sonra tekrarla.. ama bu lekenin devami
gelmezse Muhtemelen yerlesmedir o...
Rabbim gonlune gore versin Insallah...

merhaba ibozll benimde perşembe günü hcg 26 ctesi günü 75 çıktı yarın yine doktora gideceğim ciddi kasık ağrıları çektim ama 1-2 saattir kayboldu herşey yolundamıdır acaba senin hcg gelişimn nasıldı ve şimdi nasılsınız ?

Başlangıç seviyesiymiş aslında sana yazdığı ilaçtan vericekti ama gebelik düşündüğüm için diyetisyene gönderdi işte bide yürüyüş fln yapmak lazım biyandan oyle idare ediyoruz 6 ayda düzene girebilecek bişey ozaman yersin istediğini canım tabi azar azar biz adayız çünki benim annede de var zaten.ayrıca şimdi sınanıosun sabret ki sabrediosun bak o evladın ne hayırlı olcak sana hediyen olcak çektiğin sıkıntılara karşılık hem az kalmış canım dayan anne olmak kolay değil valla kıymet bilen evlatlar nasip etsn herkese Allah öptüm canım cok ben yazarım arada ok grşrzzz..

Benimde baslangic ama gebelikte tavan yapiyor inanki...aslinda o ilaci hamileligi ogrendigin gune kadar icebiliyorsun ama dr diyet dediyse oyle yapicaksin... Inan hamile kalinca boyle acaip bisryler cekicek canin ve yiyemedigin zaman olacak ozaman kesin ben ve azimli hallerim aklina gelicek... Rabbim Insallah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin Insallah canim...

Ibozll burayi bosladi ben tecrubelerime dayanarak sunu soyleyeyim artisin iyi... olmasi gereken zaten 2 gunde 2 Ye katlamasi... Zaten gayet guzel katlamista...Agrilarin sebebide tutunmaya calisiyor olmasindan kaynaklaniyor... Ilk degerin dusuk cikmis ikincide o sekilde dusuk yani 26 30 arasi ciksaydi suan tutunamamis ve dusmus olurdu... Kendine dikkat et agir is yapma bol Su ic bol bol dinlen.... drun sana progestan basladimi onu agrisi olan bhcg dusuk baslayan gebelere veriyorlar...Benim bir gebeligimde 33 cikmisti agrilarim oldu Ben testi 5 gun sonra tekrarladim 31 cikti sonrada dusuk yaptim.. bir gebeligimde artisin goremeden dusuk yaptim ikidide agriliydi... Saglikli gebelikletimde okadar agrim olmadi adet sancisi oldu... Benim tecrubelerime gore suan Bebegin sana tutunmus ve bhcg katlayarak devamediyor...

Son düzenleme:

Belki dr a sorup kullanablrm zaten toplamda 6 ay gibi bi süreç bakalım canım ben bu gidişle biraz zor öğrenrm niyeyse hevesimde kaçtı inanırmısın hayırlısı sen dikkat et az kalmış zaten sonra yersin öptüm cookkk..

ah canım benim okadar ümitsiz konuşma bak bugün mübarek bir gün dua edicem senin içinde hem hamilelerin duaları kabulde olurmuş..

inan ben alıştım sanırım bu duruma yaşayıp gidiyoruz ... napalım herşey bebişlerimizin sağlığı için ..
bende çok öptüm şekerim kendine çok iyi bak moralini yüksek tut..

Canım beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam surda kısacık tanışmamızla sen bana duanda yer verdin cok cok teşekkürler cok duygulandım umarım kabul olur duaların öptüm canım cokkk..

Canım beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam surda kısacık tanışmamızla sen bana duanda yer verdin cok cok teşekkürler cok duygulandım umarım kabul olur duaların öptüm canım cokkk..

inşallh canım benim .. güzel haberlerini almayı bekliyorum hayırlısıyla rabbim nasip edicek sanada... bende öptüm canım ..

Slm canim nasilsin boslamissin buralari... Umarim hersey yolundadir...

Sagol canim Ben iyiyim.. hamilelik son aylara girdiginden biraz biraz agirlasmaya basladik agrilarda hafiften basliyor...

Evet hatun boslamis topic ini... Insallah iyidir oda bulantilarla ugrasiyordu en son...

Sen nasilsin neler yapiyorsun?

Yerlesme kanamasi olabilir.. adetinize kacgun var ve ne sekilde adet oluyorsunuz... Baska bir belirti varmi?

bilmem yarın test yaparsan varmı yokmu çıkar zaten ..ona göre rahat hareket edersin ..

Insallah oyledir... 5 gun kadar sonra tekrarla.. ama bu lekenin devami
gelmezse Muhtemelen yerlesmedir o...
Rabbim gonlune gore versin Insallah...

Devami gelmis normal adet gormussun ozaman saglik olsun kismet obur aya Insallah...

inşallh canım benim .. güzel haberlerini almayı bekliyorum hayırlısıyla rabbim nasip edicek sanada... bende öptüm canım ..

canımmmmmm ay cok özlemişim buraları valla ama yaaa

valla tatlım en son bulantılarım vardı sonra maalesefki kanamalar başladı baya kötü günlerdi gerçekten mahfoldum valla bısey olacak dıye ama artık ıyıyım bebegım de ıyı cok sukur artık ıgne kullanmıyorum sadece progestan hapına devam edıcem bu gun 2 lı test de yapıldı haftaya persembe bellı olacak umarım hersey yolundadır cok merak edıyorum :18:

bunlar da bebişimin son fotoları teyzeleri allahıma bın sukur hala benımle bebegım bırakmadı annecıgını maasallah kuzumaaaa

işte bunlarla uğrasırkende buralara pek bakamadım kızlar kusura bakmayın

canım sen nasıl oldun ? sekerın ne durumda az kaldı senın dogumada nasıl hıssedıyorsun nasıl olacak dogumun kıvırcık kuzu ne yapıyor bu arada cok optum sızlerı

canım bıraz gec oldu ama soylıyeyım benım hcg değerlerim 27.44-------70.23--------191.67-------1324.92 buu şekildeydi yanı senınkı de normal canım ınsallah su anda da hersey yolundadır bız sımdı cok sukur ıyıyız canım allahıma bın sukur sen ve bebısınde ıyıdır umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…