Artık Benimde Bir Sevgilim Var Ama..

Gulduk,eglendik tamam..
Bana sorarsan zaten duzenli bir iliskin var senin. :)
Gelip buraya biraz karistirayim,okuyalim,gulelim tarzi bir tavir bence seninkisi..
Hatta evli bile olabilirsin bence :)
Dogruya dogru,aksi halde bu kadar sakin kalamazdin. :)

Gulduk,eglendik tamam..
Bana sorarsan zaten duzenli bir iliskin var senin. :)
Gelip buraya biraz karistirayim,okuyalim,gulelim tarzi bir tavir bence seninkisi..
Hatta evli bile olabilirsin bence :)
Dogruya dogru,aksi halde bu kadar sakin kalamazdin. :)
Ay inşallah öyledir, vallahi sevinirim umutsuz bizi trollüyor olsa. Aksi çok vahim çünkü.

Ay inşallah öyledir, vallahi sevinirim umutsuz bizi trollüyor olsa. Aksi çok vahim çünkü.
Cok sakin,cok profesyonel..
Duygularinin tavirlarina yansimasina cok rahat bir bicimde engel oluyor..
Millet bu kadar yuklenmesine karsin belirli bir rutin dahilinde yanitlar veriyor..
Bu yuzden net bir bicimde bu hatunun tuzunun kuru oldugunu,Ekstradan cok stabil ve duzenli bir iliskisi oldugunu dusunuyorum ben :)

Cok sakin,cok profesyonel..
Duygularinin tavirlarina yansimasina cok rahat bir bicimde engel oluyor..
Millet bu kadar yuklenmesine karsin belirli bir rutin dahilinde yanitlar veriyor..
Bu yuzden net bir bicimde bu hatunun tuzunun kuru oldugunu,Ekstradan cok stabil ve duzenli bir iliskisi oldugunu dusunuyorum ben :)
Ya bence salağa yattı, kalkamıyor😂

kudra geçen haftaki yaşadıklarımı buraya mı yazayım ayrı konu mu açayım karar ver
Aman umutsuz adam yakinlasmak istedi, sen biraz pas verdin sonra adam ilerlemek isteyince evlenmeden olmaz diye cektin kendini. Adam sinirlendi, tartistiniz, daha da aramadı.
Ozel ozel diye tutturacagin baska nolacak sanki sende.

X