Artık Benimde Bir Sevgilim Var Ama..

Cok sakin,cok profesyonel..
Duygularinin tavirlarina yansimasina cok rahat bir bicimde engel oluyor..
Millet bu kadar yuklenmesine karsin belirli bir rutin dahilinde yanitlar veriyor..
Bu yuzden net bir bicimde bu hatunun tuzunun kuru oldugunu,Ekstradan cok stabil ve duzenli bir iliskisi oldugunu dusunuyorum ben :)

Ben de özgüvene bağlıyorum.
Bir konuda ne kadar özgüvenliysen, oradan kolay kolay sinirlenmiyorsun. :)
Umuzsuzda hatta aşırı özgüven var, bu yüzden de çoğu eleştiriye kapalı, kendine kör.

Ben de özgüvene bağlıyorum.
Bir konuda ne kadar özgüvenliysen, oradan kolay kolay sinirlenmiyorsun. :)
Umuzsuzda hatta aşırı özgüven var, bu yüzden de çoğu eleştiriye kapalı, kendine kör.
Boş özgüven diyoruz ona.

Kendi çevresinden üstün gördüğü için kendini balon bir özgüveni var. Ama aslında aynı rengin laciverdi. Bunu göremiyor.

Sürtünmek yada “son noktaya” gelmeden bir şeyler yaşamak sevişmek değildir umutsuz. Son nokta dediğine göre böyle şeyleri kastediyorsun bence
Yazık kız, seviştim sanıyor ciddi ciddi. Evlenince Sarımanolya gibi sürtünerek çocuk yapar umutsuz , beklerim.

Boş özgüven de denebilir evet, hatta daha doğru bi tabir oldu.
Demek istediğim şeye örnek: Ajdar mesela ashsh
Tam örnek değil ama benzer bişe anlatayım.

Bir öğrencim vardı bikaç sene önce 8. Sınıf. Okul birincisi, kendine aşırı güvenli, arkadaşları arasında popüler falan. Maddi durumu kötü bir ailenin çocuğu. Ciddi anlamda zeki bir çocuk ama öyle üstün zekalı falan değil. Mahalle okuluna gidiyor, okuldaki en zeki en çalışkan çocuk işte. Anne baba da oğlanı tepelerine çıkarmış, ne isterse yapılıyor, onun sözü geçiyor evde falan. Bu azmetti, çabaladı, izmirin en iyi lisesini kazandı. Ama birden en az kendi kadar zeki, varlıklı ailelerin çocuklarının arasında buldu kendini. Çocuğun özgüveni yerle bir oldu. Çaktırmamak için ben onlardan farklıyım moduna girip kendini arkadaşlarından soyutladı. Baktı olmuyor, aralarına girmek dikkat çekmek için tehlikeli işlere girişti, kendine zarar verdi. Şimdi toparladı yavaş yavaş ama balon özgüvenin sonu çok iyi yerlere gitmiyor genelde.

Kiz kudra bak zaten hassas bir konu
Dalga gececeksen yazma
Dellendirme beni
Ya anlamadığım nokta ya yaparsın ya yapmazsın. Ben yapmadım yapmam. İnançlarım var benim. Kim ne yaşadiysa da umursamam ama evlilik öncesi bunu isteyen biriyle de olmam. Konuşuyorum kardeşim derdin ne bak ben buyum işine gelirse diye derim olmadı mı EyvaAllaaah der resti çeker giderim. Arkasından da on köy yansa umrumda olmaz. Ben buyum çünkü bu saatten sonra değişmem. Benim normalim başka onun normali başkaysa niye vakit kaybetmeyin yahu ? Uyum mühim ya hayata bakış mühim. Hassasiyetler de önemli. Benim hayatım bu görüşüm bu kafamda acayip rahat. Ama sen böyle aradaaa kalmislikla oohhhoooo işin baya zor senin...

X