''Artik bende sogudum bu evlilikten'' dedi

Konu Sahibi haklı tepki vermekte
Ne demek soğudum senden evlilikten

Konu sahibini haksiz bulanlara cok sasiyorum yuzde yuz hakli hem konu sahibi acmamiski mevzuyu adam kendisi soylemis kendisi itiraf etmis. Ne komik bide piskin piskin idare etmeseydim demis .
Kayra19 sinirle veya isteyerek agzindan bir soz cikmis sakin geri adim atma surunsun iyice senin soguman gerekirken beyefendi sogumus bak bak. Birak acarsa acsin davayi nankor.

eskiyi eskide birakin. gecmiş gtmis ònünüze bakin. cocugnda varms niye huzurunu kaciriyosunki eski konulari acip. yuva yapmak zor ama yikmak 5 dk.

Eşin pişmanlık duymuş açıkca söylemiş.Artık eskileri deşmenin hiçbir katkısı olmaz size..O kadar sıkıntı yaşarken bir aradayken boşanmadınız.Şimdi bebeginiz olduktan sonra ayrı ev alıp taşındıktan sonra mı ayrılacaksınız.İçinize siner mi?Eşinizi adam edip başka kadına mı bırakacaksınız.Eskilerden bahsetmeyin bence gayet mutlu mesut yaşarsınız.

Konu Sahibi haklı tepki vermekte
Ne demek soğudum senden evlilikten

Elbette haklı.
Keşke haklı olduğu her yerde eşinin ailesi ile kötü olma pahasına o tepkiyi verseydi diyorum ben.

Bugün bu kadar birikmemiş olurdu.

Yoktan yere mevzu büyümüş bu kavga bugünün değil 7 yılın kavgası olmuş.

Kime zarar?

Eşi ile kendisine..

Ben sorunları direk kişinin kendisi ile cözmekten yanayım. KP e kV ye kızıp kocasına patlayan kadınları anlamıyorum mesela. KP e kizmissam direk ona söylenirim ne olursa olsun umrumda olmaz. .

Senin ailen söyle böyle diye kavga etmenin bir mantığı yok.

Hele de tee isteme gününden o ailenin ne mal olduğunu anlamışken..

Eskileri açmak gercekten can sıkıcı ailesi yine rahat bırakmıyor demissiniz mesafeli olursunuz fazla gelip gitmezsiniz olur biter. Hem esinizinde gözü yavaş yavaş açılmış kendinize dogru çekmeye çalışın yoksa kus yuvadan uçar ailesi sevinir bosanmaniza. Akıllı davranın en azından cocugunuzda sizin cektiklerinizi çekmemiş olur ..

Senden bile değil soğudum bu evlilikten demiş.

Bence nankör köpekten daha kötü bir söz değil.

Hepimiz dönem dönem evlilikten soguyabiliriz.

Şahsen 4 yılda 400 kere sogumusumdur. Açıkça da soylemisimdir.

Onca kavga yaşayıp, konu sahibinin değişiyle yıpranip yüzgöz olup o evlilikten sogumayana sasarim ben. .

Seni anlıyorum canım yılların birikimi olmus. Yedi sene emek vermissin su an bunları sinirle söylüyorsun bence. İyi sabir üc sene aile ile oturmak. Biz yurt dısındayz su an tatilde gittiğimizde aile apartmanında oturuyoruz evimiz ayrı yine de karısılıyor. Bir de böyle bastan nasıl alısılırsa öyle gidiliyor. Baktım bir seylere karışıyorlar gittikçe bende resti cektim beni rahatsız eden seyi direkt söylüyorum artık. İcinde tutmasaydın keske. Ama esin aslında sana destek vermis keske daha önce kendi evimize cıksaymısız derken. Bende soğudum derkende aslında sana kızmıs aklına bu laf gelmis. Ben cok büyük bir sorun göremedim birikmişlik patlak vermis.

bence siz bosanmayacaksiniz erkekler bazen ne dedigini bilmez abuk subuk konusurlar bu kadar takmayin kafaniza agzindan oyle cikivermistir esinizin zaten eminim cok pişman olmuştur

Bence esiniz bu meselelerden bıkmış ve bir daha bu konular acılmasın diye böyle konuşuyor.benim eşim de bir ara aynısını yapıyordu." Bak artık böyle konuşma soğuyorum senden!" diye.Akıllarınca konunun üstünü kapatıp kavgayı kısa kesiyorlar.Soğuma falan da yok oysa.2 gün sonra kedi gibi etrafında gezince anlarsın canım...

Siz de geçip giden bu konuları açmayın.belliki esiniz unutmak istiyor.belki kendine bile kızıyor sizi ezdirdiği korumadığı için ama size söyleyemiyor.susturmak için de erkeklerin kurtarıcı cümlesini kullanmış.En kısa zamanda barışırsınız umarım.huzuŕsüzluk zor aynı evin icinde...

Geçmişe takili kalanın geleceği olmaz ...
Sabret sukret seyret ...
Buda değişik birşey oldu idare et cnm ..
Bende kv kp 2 kayın 1 gorumceyle 1 yil hizmetçi gibi yaşadım alt katı bize verdiler sorunlar biter mi bitmez hep sabrettim sana göre senin yasadiklarin acı ama daha kotusu var unutma ..
Uzun lafin kisasi sabreden dervis muradına ermis . Bende hep eski konuları acardim annen bana böyle yaptı baban böyle diye geç onları ...
Boşanma hem oğlun var hem hamilesin. Son karar senin...

çok yüz göz olmuşsunuz gerçekten..
adam dert yanmış evet sen haklıydına getirmiş ama göremedim evlilikten bile soğudum o dönem demiş..
karşılık nankör köpek..

Oğlun umarım anne babası ısrarla boşanmayan biri olarak benim yaşadıklarımı değil de, anne babası boşanan sizin yaşadıklarınızı yaşar. Hakkında hayırlısı

Ne yaptınız?
Yeni evinizde mutlu musunuz?
Eski konuları kapatmalısınız. .
Gerçekten birşeyler bitmiş olabilir. .
Yorulmuş olabilirsin. .

Yazık yani. Hakaretler çok acımasız. Geçmişi konuşmayı bırakıp önünüze bakmanız lazım. Her şeye Hır gür çıkaran insanlar soğutur kendinden evet. Boşanmak kolay mesela bazen. Önemli olan mücadele edebilmek. Üstesinden gelinmeyecek sorun gözükmüyor sizde kaldı ki. Çocuğunuz için daha huzurlu bi aile ortamı sağlamaya çalışın. Eskiyi nasıl kurcalarız diye değil de, bugün çocuğum için ne yapabiliriz diye düşünün. Mutlu günler dilerim.

Cok iyi yapmissin;diline saglik.Yarin etrafinda pervane olur.boşanmaz asla.oda öfkeyle soylediğinin farkındadır.

eğer her zaman geçmiş yüzünden kavga eden bir çift değilseniz, en azından içini döktüğün için rahat ol ve geri adım atma.
bazı erkekler pişmanlıklarını gizlemek için pişkin davranır. o yüzden canını sıkma ve ilk adımı asla sen atma, ondan bekle.

Bende bunu anlamiyorum zaten. Benim esim bir oturmami bile kabul edecek. Ailemin her lafina susacak. Ev almamiz icin yirtinacak kendinden fedakarlik edecek. Ee sonra ben sogudum!!!

Diyorumya bende bunun pismanligini yaziyorum diye. Evet en basindan tepki verseydim boyle olmayacakti.

Ama esimin ailesi okadar patavatsiz okadar cahillerki tee annemin evine annemin kendisinin calisip aldigi koltuk takimina kadar dedikodusunu yapiyorlar.

Annemle kafayi bozmus durumdalar zaten.
Hep bir ima. Her geldiklerinde annende geliyormu diye sorarlar. Tabiiki geliyor dedigimde. Gelir gelir torunda olduya diye sacmaliyorlar sanki annemin bana gelmesi için bir sebep var.

Ayrica ailemden suan maddi destek aliyoruz. Annem suan tek maas esim diye aramiz kotu olmasin diye destek veriyor. Allah razi olsun. Esimin ailesiyle arasina sogukluk girme nedeni biraz maddi anlamda sıkışmış olmasi. Ama geldiklerinde karismadiklari hicbirsey yok. Onceki konumdada belirttim kaynanam ben geldiginde herseyi esime soyler ben yokmusum gibi davranir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…