''Artik bende sogudum bu evlilikten'' dedi

O kadar sabretmişsiniz halbuki yıllarca sonu selamet olur umarım..Ayrılmak son çare imkan varsa sonuna kadar uzlaşın derim

Uzlastik bakalim ama korkuyorum artik baskalari yuzunden tartismaktan

Babannesi buraya tasiniyor iyi seyler olmayacak gibi geliyor bakalim :KK43:

Uzlastik bakalim ama korkuyorum artik baskalari yuzunden tartismaktan

Babannesi buraya tasiniyor iyi seyler olmayacak gibi geliyor bakalim :KK43:
Açıkcası hemen boşan ayrıl bilmem ne demekten hoşlanmıyorum ama sonuçta tüm yazdıklarını okuduğumuzda eşin sen mutlu ol diye de birşey yapmıyor.
Kendi adıma ben daralıyorum samimiyetsiz mıç mıç ilişkilerden. Kendini net ifade et bence. De yani Paşam bu kadar yıl çektim seni ve aileni hala bir duruş sergileyemiyorsun sen mi soğudun ben mi soğudum de.

ayrıl boşan vs. demeyeceğim bu evlilikte o kadar sorunu çekmişsiniz tam düze çıkacakken vazgeçmeyin bence
eşinizin haklı bir tarafını göremedim hem aile içi ilişkilerine halasına kadar karıştır hem de bunaldım sorunlardan evlilikten de:KK12:
o da karıştırmasaydı evinin içine dıdının dıdısına kadar :KK34:

bir de o hala kim ya bir kaynana yetmemiş ikincisi mi olmuş ona ne :KK4:
ben olsam o halayı çok bozardım yabancı mıyız diye sorsa evet yabancısınız alt tarafı kocamın halasısın falan derdim geldiğinde ha tam da ben çıkıyordum hazırlanayım sen de evden çık falan derim
hele bir de yok çalış yok daha bebeği bırak falan diye söyleyenlere akıl vereceğinize para verin ben akıla karnım tok param az diyebilirim

bir de bu eşinizle kavganız aslında bir ders olmuş
kimse için kendinden vazgeçecek kadar fedakarlık yapmayacaksın
eninde sonunda yapmasaydın etmeseydin oluyor :ukala:

zamanın da eminim siz onlarla kavga etseniz en başta o sizinle daha çok kavga eder onları korurdu :KK20:

Açıkcası hemen boşan ayrıl bilmem ne demekten hoşlanmıyorum ama sonuçta tüm yazdıklarını okuduğumuzda eşin sen mutlu ol diye de birşey yapmıyor.
Kendi adıma ben daralıyorum samimiyetsiz mıç mıç ilişkilerden. Kendini net ifade et bence. De yani Paşam bu kadar yıl çektim seni ve aileni hala bir duruş sergileyemiyorsun sen mi soğudun ben mi soğudum de.

Uzun uzun konustuk bende artik bundan sonra gozlemleyecegimi soyledim cunku elimden gelenin fazlasini yaptigimi dusunuyorum

ayrıl boşan vs. demeyeceğim bu evlilikte o kadar sorunu çekmişsiniz tam düze çıkacakken vazgeçmeyin bence
eşinizin haklı bir tarafını göremedim hem aile içi ilişkilerine halasına kadar karıştır hem de bunaldım sorunlardan evlilikten de:KK12:
o da karıştırmasaydı evinin içine dıdının dıdısına kadar :KK34:

bir de o hala kim ya bir kaynana yetmemiş ikincisi mi olmuş ona ne :KK4:
ben olsam o halayı çok bozardım yabancı mıyız diye sorsa evet yabancısınız alt tarafı kocamın halasısın falan derdim geldiğinde ha tam da ben çıkıyordum hazırlanayım sen de evden çık falan derim
hele bir de yok çalış yok daha bebeği bırak falan diye söyleyenlere akıl vereceğinize para verin ben akıla karnım tok param az diyebilirim

Birde super babannemiz var ayrica kp i dey abana atamam. Yani benim kaynanam cok basimda. O yuzden bunaldim bu kadar. Kp bile doguma giderken cantana ne koydun iccamasirini geceligini aldinmi diyen adam. Bundan rahatsizligimi dile getirdigim zaman babam iyiligini dusunur seni kizi gibi gorur ondan sormustur dedi sanki ona kalmis bunu sormak. Hastaneye donsuz godecek halim var sanki.

Kres mevzusu da sussunlar artik diye parasindan girdim. Aaa cok pahaliymis otur ozaman evinde dediler. Oturuyorum zaten ben calisacagim zamani bilirim dedim. Kadin ben zaten sana gir calis demiyorumki diyor. Gelde cinlenme

bir de bu eşinizle kavganız aslında bir ders olmuş
kimse için kendinden vazgeçecek kadar fedakarlık yapmayacaksın
eninde sonunda yapmasaydın etmeseydin oluyor :ukala:

zamanın da eminim siz onlarla kavga etseniz en başta o sizinle daha çok kavga eder onları korurdu :KK20:

Zaten yillardan beri onlari korudu bana. Konusuncada gozlerim kormus demekki dedi. Şimdi goruyorum gercekleri dedi. Cunku onun ailesi esim varken farkli esim yokken farkli davraniyorlardi. Inandiramiyordum bir turlu

Maalesef gercek iste kador kiymet bilmeyen bir adam. Ben ve ailem sonuna kadar destek oluyoruz herseyine. Kendi ailesinden 1 krs fayda gormemistir

destek olmayın
gün gelir yapmasaydin der
ayrilirsiniz
kadinlar zannediyor ki çok fedakâr olursam her şey benim istediğim gibi olur kocam beni bırakmaz evliliğim müthiş olur
yanlış
fedakârlik yapan hep sömürülur kullanılır miadı dolunca da bir kenara bırakılır
fedakarlık yapan hep kaybeder
eşinizi fazla simartmissiniz
gördügunuz gibi yaptıklarınız da onemsenmiyor
şimdiden başlamış huysuzlugu
artık katlanmayi bırakın bence her şeye anında cevap verin böyle içinizde biriktirmeyin

destek olmayın
gün gelir yapmasaydin der
ayrilirsiniz
kadinlar zannediyor ki çok fedakâr olursam her şey benim istediğim gibi olur kocam beni bırakmaz evliliğim müthiş olur
yanlış
fedakârlik yapan hep sömürülur kullanılır miadı dolunca da bir kenara bırakılır
fedakarlık yapan hep kaybeder
eşinizi fazla simartmissiniz
gördügunuz gibi yaptıklarınız da onemsenmiyor
şimdiden başlamış huysuzlugu
artık katlanmayi bırakın bence her şeye anında cevap verin böyle içinizde biriktirmeyin

Evet kesinlikle boyleyim bundan sonra. Hatta suan ailesi ile acildi arasi. Bende dedimki bosanirsam benim hidecegim bir ailem va sen ne yapacaksin dedi m. . cok pismanoldu sarfettigi sozler icin bakalim yasayip gorecegiz

X