Arkadaşlık??

çocuklu arkadaşım 1 tane var çok yakın çocukluk arkadaşım hala görüşüyoruz hatta evlerine kalmaya giderim o da çocuğuyla benim ailemin yazlığına geldi ama ortak dertler yok doğal olarak tüm ilgisi bebeğinde. şuan çoğu arkadaşım aynı ben gibi yeni gelin. Onlar evlenme zamanında bir şey konuşurken benim içim şişiyordu şimdi onlarla aynı yerdeyim. Benim de bekâr arkadaşlarımın içi şişiyordur. Bugün bir arkadaşımla buluştuk o 29 ben 25 yaşındayım o işsiz ben 2 yıldır çalışıyorum o bekar benim 1 ay sonra düğünüm var. Yani asla birbirine oturmuyor o işsizlikten şikayet ediyor ben akıl veriyorum olmuyor ben görümcemden şikayet ediyorum o akıl veriyor olmuyor ben parasal konulardan şikayet ediyorum arkadaşımın ekonomik durumu çok iyi. ona göre abartı şeyleri dert ediyorum. Başka bekar arkadaşım geliyor her hafta başka erkekten bahsediyor e diyorum keşke tüm enerjini bir adama versen böyle diyince işte öyle olmuyor diyor. Gezerken ben doğal olarak ev eşyaları satan mağazalara giriyorum onların ilgi alanı değil benim de kanayan yaram. Eskiden ne güzel beraber tatillere gider gezerdik gülmekten çenem çıkardı ağzım ağrırdı. Bir de mesela çift datei yapıyorsun benimki benden 7 yaş büyük arkadaşım benden küçük sevgilisi ondan küçük. Olmuyo

Arkadaşlar arasında ilk evlenen benim. Hepsi bekardı yakınlığımızda hiçbir değişiklik olmadı. Sonra onlar evlendi hepsi bebek yaptı benim yoktu çocuğum, 8 yıllık evliyim hamileyim şükür, yine muhabbetimiz değişmedi. O yüzden bence medeni hal ile alakalı bi durum değil başka sebepleri olabilir.

Yas 32 benimde ne bilim haklisin valla bana soguk kibirli derler

Kocayı bulmuşsun arkadaşı ne yapacaksın.eski yokluk günlerini düşün.arkadaş bugün var yarın yok koca ölene kadar seninle olacak.kendini garantiye almışsın.dert arıyorsun.

Son düzenleme:
çoğu öyle ben asla öyle olamammm

Bende oyle olamam ne bilim valla bakiyorumda insan eski gunleri ozluyo simdi yanimda olan kimse kalmadi valla iki kucuk cocuk olunca beni biraz es gectiler
cocuk falan bahane görüşmek isteyen hertürlü görüşüyor görüşmek istemeyende öyle uzaktan izliyor insanlar bir fena olmuş bende aynı konudan muzdaribim

Benim yıllardır görüştüğüm, en yakın arkadaşlarımdan bekar ve cocuksuz olanlar var. Biri evlenip, çocuğu olunca bitmiyor ki arkadaşlıklar. Direkt buna bağlamak çok doğru gelmedi. O arkadaşlıkların bitesi varmış.
Çocuklarla bağlantılı ortamlarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz ama buna istekli olmanız lazım. Bazıları birileri beni bulsun diye bekliyor, çok beklerler o şekilde.

evlenenlerden ben kendim uzaklaşıyorum
artık hayatlarımızın benzerliği azalıyor çünkü
onlardaki koca, kayın aile, çocuk vs dertleri beni hiç açmıyor aksine çok sıkıyor
özellikle kayın aile ile alakalı şeyler öğğk yani
üniversitedeyken en cool arkadaşlarımdan birisi görümcesini kafaya takan birine dönüştü
gelemiyorum böyle şeylere. verilen öneriler de fayda etmiyor mesela görüşmeyi azalt falan demiştim bi keresinde
eşimin hatırına görüşmek zorundayım demişti. e ne diyim yani şimdi
ben bana iyi gelmeyen insanlarla arama mesafe koyan biriyim ama evlenince bazı kişilerde bu böyle olmuyor
dertlerine sıkıntılarına çözüm üretemiyorum zaten o nedenle salladım ben de :)

Bende muzdaribim arkadaşlar bekarken yerdik içerdik gezerdik evlendik aaa kimse kalmamış kalanlar zaten yerinde kaldı eşimin işi sebebi ile il dışına taşındık tasindigim yerde 60+ ustu teyze komşularım var konuşuyoruz ama ruhum yaşlandı tükendim emekli yeri gibi ayrıca ikizlerim var çocuklu ve evliyim hahaha taşınabiliriz

Sorunlarımız farklı

Ben evli iki çocuk annesiyim arkadaşlarımdan birisi kendini manipüle eden sevgilisine ağıt yakıyor evlenirsen çok sıkıntı çekersin şimdiden böyleyse diyorum sanırım bana gönül koydu. O da belki benim için evli çocuk yaptı değişti diyordur. Benim şu anki durumuma göre sevgiliden ayrılmak çok basit mesela ama bekarken sevgiliden ayrılmak dünyanın en acı şeyi geliyordu. O beni, ben onu anlayamam.

Çocuk meselesine girmiyorum bile ben uyku düzenime bile kendim karar veremiyorum ühühühü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…