arkadaşıma artık bunu desem ayıp mı olur

kızlar biraz alakasız olabilir ama yani artık sinirime dokunmaya başladı.
3 senelik yakın arkadaşım sürekli ben çok güzelim ben çok zekiyim diyor. sürekli eski sevgilim benden iyisini bulamaz onun dersleri çok kötü işte şu flörtüne bak yanında beni arıyordur falan dedi halbuki arkadaşımdan o çocuk ayrılmıştı yani.

sürekli ben çok güzelim mükemmelim zekiyim diyor artık sinir olmaya başladım aman aman bi güzelliği yok artık sıkıldım bu durumdan gittim arkadaşlarıma söyledim ben onu beğenmiyoeum sen daha iyisn bile dediler ya.
açıkçası ben onu güzel buluyorum ama onu kırmak da istemiyorum nasıl yeter artık diyebilirim ya da ben mi abartıyorum sizce bu durumu?
akademik başrısı olmayanları aptal rolüne koyması doğru mu sizce?
nasıl dile getirebilirim

bazen yeni tanıştığımız insanların yanında diyor insanlar biraz garip bakıypr yani
Kıskandınız mı🤭
Bı kişi kendisini Cok guzel buluyor olabılır nıye koşa koşa Arkadaslarınıza gıdıp dert yandınız
Neden kıyaslanmak ve ay onu begenmıyoruuuuz sen daha guzelsın dıye pohpohlanmak hosunuza gıtti!?

Kıskançsınız belli.
Arkadasınız sizden kurtulsun yazık ona

bir tık linçlenmişsin ama ben seni anlıyorum kıskandığını düşünmüyorum. rahatsız edici bir durum. güzel olan da zaten sürekli ben çok güzelim demez ayrıca. güzelsen de güzelsin dile getirmene gerek yok. uzaklaşın mesafe koyun, rahatsız oluyorsunuz muhattap olmaya gerek yok.

Seninle olan samimiyetine güvenip espri yapıyordur belki. Bunu ben de yaparım bazen. Sadece eski ev arkadaşım o kadar da değil falan derdi, zaten beni alenen kıskanıyordu. Sende de onu sezdim kusura bakma. bu sözleri sana batmazdı yoksa, seni etkileyen ne olabilir yani… Diğer arkadaşlarım e görünen köy kılavuz istemez falan diye muhabbeti devam ettirirler mesela 😂
tamam en güzel sizsiniz ve en çok kıskanılan da sizsiniz :KK70:

kızlar biraz alakasız olabilir ama yani artık sinirime dokunmaya başladı.
3 senelik yakın arkadaşım sürekli ben çok güzelim ben çok zekiyim diyor. sürekli eski sevgilim benden iyisini bulamaz onun dersleri çok kötü işte şu flörtüne bak yanında beni arıyordur falan dedi halbuki arkadaşımdan o çocuk ayrılmıştı yani.

sürekli ben çok güzelim mükemmelim zekiyim diyor artık sinir olmaya başladım aman aman bi güzelliği yok artık sıkıldım bu durumdan gittim arkadaşlarıma söyledim ben onu beğenmiyoeum sen daha iyisn bile dediler ya.
açıkçası ben onu güzel buluyorum ama onu kırmak da istemiyorum nasıl yeter artık diyebilirim ya da ben mi abartıyorum sizce bu durumu?
akademik başrısı olmayanları aptal rolüne koyması doğru mu sizce?
nasıl dile getirebilirim

bazen yeni tanıştığımız insanların yanında diyor insanlar biraz garip bakıypr yani
Bi kere daha yaptiginda herkesin ortasinda yaa sen hic aynaya bakmiyormusun de. Bir daha soylemez.

Özgüvenli olmakla ikide bir ben çok güzelim çok zekiyim demenin ne alakası var? Ben olsam ben de sıkılırım kıskanmakla ilgisi yok ya bunun. Çok garip oluyor sürekli bir insanın kendi hakkında böyle demesi. Bence rahatsız oluyorsan mesafe koy. aman bir şey deme baksana burda bile kıskanç ilan edildin

X