Arkadaslar kocam eve gelmek istemedıgını ve çenemden bıktıgını soyluyor ama yardım edin

Benim kiloma esim laf edicek ha babam olsa tanimam hayirdir sende gurur yokmu bağır sen kimsin yaa diye erkeklik gururyla oyna bu devirde seven değil daha kabasi varda kibarini söylüyorum seven değil üzen hırpalayan yerden yere vuran seviliyo malesef sende yap aynısını atese ateşle karşılık ver o 1 diyosa 10 de bak nasıl degisiyor

sağlıklı beslenerek zayfla.. sen kendini böyle sewiyorsan hödük kocan içn hçbşi yapma.
geçenlerde konu açmıştm ben kaçan kovalanır taktiği ewlilerdede işe yarar mı diye. kendinizi biraz geri çekin. çok bunaltmışnz. bide ne demek izn vermiyor çıkmanıza arkadaşlarnzla görüşmenize o istiyorki dünyanızn merkeznde o olsun . başarmışta görünüyor.

Ben Size tek bi şey söylemek istiyorum eşiniz babam gibiymis maşallah annem 20 yıllık evli olan oldu diyo artık ama siz 2 senelik tek kelimeyle Boşa gitsin emin olun Size değer verecek biri çıkar kendinize hakim olmayı becerirseniz yanlış anlamayın boşanip saçma sapan şeyler yapanlar da var çünkü ondan diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…