Arkadaslar kocam eve gelmek istemedıgını ve çenemden bıktıgını soyluyor ama yardım edin

Sen kaynana savas acacana git bosanma davasi ac simdi begenmiyorsa dogum dan sonra yüzüne bakmaz hazir cocukta yok bence bosan Adam sana insan gibi davranmiyo sende ne katlaniyonki benim kocam böle yapacak yagsiz kaziga oturdurum sende insansin ya ne demek disari cikma

Anladım önerlerinizi uygulyacagım cok sagolun bugunden itibaren basladım diyete tuz seker un asıtli içecekler patates tatlı vs kestim artık

Çocuk yapma sakın olmadı gizli Korun bu ne böyle yapmazsan gidersin diyor
eşin seni sevip değer vermiyor

Birde izin alcagin zaman mesaj at git
Aramadin diye kizarsa sen çok aramaya kiziyorsun diye dersin

Çocuk yapma sakın olmadı gizli Korun bu ne böyle yapmazsan gidersin diyor
eşin seni sevip değer vermiyor

Birde izin alcagin zaman mesaj at git
Aramadin diye kizarsa sen çok aramaya kiziyorsun diye dersin

Evet gizli korunuyorum suan ilac kullanıyorum haberi yok zaten artık sormayacagım mesajda atmam cunku zaten ıs aramaya gdıyorum genelde bunj da biliyor yanı bana lafını yapamaz cnku kendı rahatsız aramamdan oyke degılmı geregı yok bugun hc aramadım aramayacagım da

her gun dolabı kontrol edıyo neyden ne kadar bıtmıs yemısım dıye sonra da bazen sınırden daralıyorum ve abuman kazı gıbı sureklı yersen ''

Herşeyi geçtim bu ne ya.
Böyle bir adamı kapıda bile tutmam.
Bu kadar kendinize değer vermiyorsunuz pes.
Bu adam için yapılacak en iyi şey eline boşanma kağıdı vermek.

Ben cok sımarttım sanırım evet hepınız haklısınız bu erkek mılletıne yuz vermeyınce kıymetlı oluyosun bi de oyle dencem zayıflcam da kendıme de bakıyorum daha da ıyı bakıcam onu da umursamıcam bkalım tepkısı ne olacak eger duzelırse kendi bilir duzelmezse tekmeyı koyarım hapacak bısey yok dedgınız gibi ben dhnyaya bi kere geliyorum onuda kolelıkle gecıremem ama bi an oncr bnim is bulup girmem lazm iste

Yaparsın cnm sen yeterki yılmadan ara sadece muhasebe mi yoksa mağaza market fln da calisirmisin
Yoğun olur oralar hem kilo verir hemde biraz daha az gorusursunuz Özler

Kardes valla darilma ama ben bile okurken bi tükendim. Seninki çok konuşma sorunundan öte boş konuşma gibi. Şu yazıda bile papağan gibi aynı şeyleri söyleyip durmussun.

Az konuşup öz konuşmanı tavsiye ediyorum öncelikle. .

yilmadan okudum butun yazdiklarini..
oncelikle esini gun boyu arama..ilgiden hoslandigi halde calisan kadin bile tum gun aranip sorulmaktan usanir bikar.
ben suan calismiyorum,oglum kucuk ve hamileyim,esim 2 kez arasin ne konusacagimi bilmiyorum,ne diyim adama ki,sabah gordum aksam da gorcem zaten.
esinin her dedigini analiz etme,yuzu asiksa belki is yerinde sIkinti yasamistir ve anlatmak istemiyordur,birak kendi haline yani cok mu zor bu?
ise gitmeni ister cunku evde tek basina duran insan herseyi kafasinda kurmaktan baska bisey yapmaz,bence de acilen calismaya basla.

Arkadasim yerinde olsam bosanirim bir saniye bile seni yaninda haketmiyo ama diyosan ki bosanmam o zaman giderim baba evime gozunu korkuturum ise girerim bir guzelde zayiflarim kendime bakim yaparim iste o zaman it gibi pesinde dolanir ve pismanligin yasarsa bu donemde yasar bu donemdeki gidisata gore harektlerine gore laflarina gore karar veririm ama bana kalsa direk bosarim demek kolay yapmasida zordur bilirim kendimden ornek veriyim bende evliyim ve bircok problemimiz vardi evilik zamani hep diyodum bu yanlis bunu yapma bu deme kufur etme hakaret etme ama hep hakediyosun derdi 1 gr pisman olmazdi bende sen msin bunu diyen baba evime geldim simdi it gibi pesimde avukatina bile aratiyo ara yapmak icin ama hayir dedikce yuzunu gosteriyo arada is isten gecti degismez yani bi insan olan bize olur guclu olmaya calis

Hicbirsey yapma oluruna bırak

Ayaklarını uzatmis sende pasa misin demişsin buna takildim nedense..E o sizin kocaniz uzatsin ne olucak ki ? Masaj yapın sizde gülün eglenin ..

madem senden bıkmış bundan sonra taviz vermeyeceksin.
bak verdiğin tavizlere rağmen adam sana saygısız, kaba, öküz.
bundan sonra kendin gibi davran. çık gez çevre edin süslen zayıfla ama hepsini kendin için yap. eşinle mümkün olduğunca az konuş çünkü sözleri hep hakaret dolu.
madem senden bıkmış, seni özlüyor mu onu gör bakalım. yemeğini, ev işini canın isterse, yine kendin için yap. eşin ne hali varsa görsün.
baktı ki onu sallayan, önemseyen yok, belki aklı başına gelir de kıymetini anlar.

Makyaj yasak
Yemek yasak
Annene gitmek yasak
Giyinmek yasak
Alisveris yasak

Ve sen hala bu densiz Adami nasil elimde tutarim diyosun
Hak ediyosun demek.

ilgiyi kesinilikle kes
çok şımartmışsın canım tepene binmiş
surat mı yapıyor ilgilenme
gül eglen müzik dinle neşeli gözük

Canım bence acilen zayıfla.. Bi diyetisyene git..
Evde bakımlı ol saçın başın düzgün olsun..
Sürekli eşine muhalefet olma.. Biraz da yoluna git haklı olduğu konularda haklısın demeyi bil mesela. Herşeyi böyle uzatma seni özledim falan de sevdiğini söyle sarıl seni itmez yani ama sürekli bişeylerine laf yetiştirme moduna girersen çatışma çıkar.. Güleryüzlü olmaya özen göster.. Bol bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…