Arkadaslar kocam eve gelmek istemedıgını ve çenemden bıktıgını soyluyor ama yardım edin

Haklısınız ama ben ezik kalmadım ınanın kac kez bu yuzden tartıstık ben yapınca kendımı daha ıyı hssedtorum dedım ama ben senı oyle de begenıyorum ıste o zaman fondaten far falan surme gozlerını surebılırsın falan dedi iste gozlerıme bısey demıyor sımdı ama ben hep kendime bakıyorum dıkkat ediyrum zaten ama iste anlamadım bu ne yapmaya calısıyor

O Ada'mın gözünden çıkmışsın seni kaybetmeyi göze almış ne yapsan nafile başkası olabilirim karısını aşağılayan küfreden kişi erkektir ama adam Mıdır siz karar verin

Ben seni öyle de beğeniyorum diyor ama begenmiyor belli. Yada makyaj yapmayı beceremeyip abartiyorsun. Zaten artık far sürmek kalmadiki. Zayıfla ve daha doğal yap makyajını. Ayrıca iş bulup yeni kıyafetler al. Sen kaybetme korkusu olsun. Restse rest çek.

O Ada'mın gözünden çıkmışsın seni kaybetmeyi göze almış ne yapsan nafile başkası olabilirim karısını aşağılayan küfreden kişi erkektir ama adam Mıdır siz karar verin
Haklısınız iste onca umitler hayaller bosa cıkıyor ve severek evlenınce bunlar oluyor ya gercekten ben bazen kaldıramıyroum keske olseydm daha ıyı duyıyorum evet adam degıl daha dgrusu es evlilik nedir nasıl davranılır bılmıyr sanırım ogretılmemıs iste yetstrmenın de etkisi var babadan demekki nasıl gorduyse onu uygulamaya calısıyor belkide ama bi sabrım var benım de

Far surmem ben sadece ten rengı olanını arada surerdım suan satçdece kalem rımel veya eyeliner iste bb krem falan suruyorum gayet sade makyajım zaten eve ise gırıp kendime bseyler almam lzım ve koseye biraz oara koymam lazım kı resti cekınce ayaklarımın uzerınde durabileyim bi kadn ıcın is cok onemli bence

Kıyamam ben sana ya
Çok saf biri olduğun anlaşılıyor yazdıklarından
Sen iyi niyetle eş olarak elinden geleni yapmışsın
Ancak şunu yaz aklına, buzdolabını açıp yediğini kontrol eden bir adamdan koca olmaz
İş aramaya devam et, elbet Rabbim hayırlı bir kapı açacaktır, paranı akıllı kullan, birikim yapmaya bak
Ailen arkanda olmadığı için zorlanacaksın ama zamanla güçleneceksin inan
Sana tavsiyem bu adamın yaptıklarını asla unutma, o kadar iyi niyetlisin ki sana iki gülümsese onu sevmeye devam edeceksin, yapma sakın sevme bu adamı. Hayatını kurtarmaya bak, sabırla hazırla kendi geleceğini

Ya öyle kadınlar var kadın diye yüzüne bakmazsın Ada'm adam kadına kendini Prenses hissettiriyor şans işi bu iyi Ada'm olması gerek eşinin

Saf değil duygularıyla hareket ediyo o da benim gibi sonradan pişman olacak yuvası bozulmasın diye tek taraflı uğraşıyo

kendinizi bu kadar feda etmeyin böyle olmaz ki. Makyaj yapıp yapmamak tamamen szin özgürlüğünüze kalmış bi şey. Kendinize bakmanıza izin vermemesi çok saçma. Merkeze biraz kendinizi koyun. Fondöten far yasağı nedir size mantıklı mı geliyor yani bu?

H Hayatboseglencos

Eşinin tavrını ,sana olan yaklaşımını asla onaylamıyorum ama onu bir kenara koyuyorum .

Şu an karşımda eşin yok , onu şimdi burda sabaha kadar çekiştirsek; sen bana ayy aynen öyle kardeş falan desen ... o kadar . Orda kalacak , bir işe yaramayacak .

Sen ayrılmakta istemiyorsun . Bu çok belli .

Boşanmak istemeyen bir kadına da ; ayrıl desem bi işe yaramaz .

O yüzden gel biz eşini değil , seni değiştirelim .

Sen değişince zaten ya her şey düzelecek ya da kendine güvenin yenilendiği için "ayrılma ihtimalinide" düşünebileceksin artık.

Evet çok konuşuyorsun . Bu yazım dilinden de belli. Gereksiz bir dolu detay vermişsin , bana dedi o dedi bunu dedi ... diye .

Biraz bu huyunu törpüle bence . Eşin , Allah Allah bu kadında bi haller var diye meraklansın . Çok konuşma . Dır dırı bırak . Şikayet etmek yerine çözüme geç.

Mesela , evdeki giyim ve makyajına bile mi karışıyor. Sen giyin , yap makyajını ... bir şey derse ; fikrin içşn teşekkürler ama senin için değil kendimi iyi hissetmek için yaptım dersin . Daha da uzatma . Kısa net ol.

O oyun oynamaya mı başladı . Sende uyuma . Ona da ses etme .
Ya bir kitap al oku ya bir film seç kendine izle ya da başka bir uğraş . O olmasa o seninle ilgilenmese yapacak tek işin uyumak mı ? Kendi özel zevklerin olsun . Karşısında cool ol , yap kahveni ( sende ister misin de usülen) al kitabını oku .
O uyuduktan sonra da hemen yatma.
Adam biraz merak etsin seni . Neyle uğraşıyor , ne yapıyor ?

İşe ilk fırsatta başla . İşe başlayınca zaten maddi manevi değişeceksin.

Kiloya gelince ... azimli ol. Kendin için , sağlık için eyvallahta , sırf şu bilmem neyin paşasını gıcık etmek için bile verilir 10 kilo.

Spor salonuna başlayacağım de . Aldığım kilolar beni rahatsız ediyor. Paralı bir salon olmasına gerek yok , belediyenin ücretsiz aerobik , zumba , pilates hizmetleri var . Haftada 2-3 gün .

Kendini şu evde bir işe yaramayan , kocasının sözünden çıkmayan , ezilen kadın formatından çıkar .

Dediğim gibi ya zaten o zaman eşin değişecek sana karşı ya sen değişip artık bu adamı çekmek zorunda kalmadığını fark edeceksin .

Hadi göreyim seni.

Paralo , gizemli kadın olmak :) unutma .

Evet cok haklısınız degmeyecek ınsana cok bos konusuyorum kendımı yoruyorum dedklerınızı uygulayacagım bu gunden ıtıbaren ya o degısecek ya da gıdecek dedgnız gibi bakalım ne gbı degısımler olacak arkadslar cok sagolun hepınız ılgılendgnız ıcın ben zamanla burdan sıze bılgı verecegım sagolun

Kocana kafa atmak istiyorum bi sarsılsında kafası çalışsın.

Arkadaşım sen hangi çağda yaşıyosun ? Ne yasağı ?

Sakın yemek falan yapma sakın topla eşyanı git annenin yanına o seni gelip almadan da dönme.

Ayrıca niye altta kalıyosun ? Bık bık konuşuyo hep susuyosun.

Çok üzüldüm yazdıklarınıza, eşinizin size hiç saygısı kalmamış, ne yazık ki sevgisi de kalmamış bence, sevgisi olsa bu kadar saygısızca konuşamaz ve davranamaz.
Siz kaç yaşındasınız ve mesleğiniz nedir?

Cnm eşinizin size yaptıkları çok üzücü
Size tavsiyem acilen üçe beşe bakmadan bir işe girin ve onunla hiiiç ilgilenmeyin

Siz ilgilenmwyince o bi noluyo der kendi kendine yaklaşır size

Kilo konusu sıkıntı gerçekten bence diyet gibi değilde örneğin kahvalti 1 dilim ekmek yanında normal kahvaltıniz
Öğlen sulu yemek varsa ekmek yok yada bir dilim ekmek
Aksamda ekmeksiz yemek yada yine bir dilim
Acikirsan ayran süt meyve ceviz fındık bunlardan biri
Ben bu şekilde 10 kilo verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…