Anket arkadaşlar kk ya üye olur olmaz hemen adapte olabildiniz mi?

kk ya üye olur olmaz kolayca adapte oldunuz mu?

• Ankete Katılan
    120
ilk geldiğimde bi konuda yalnış anlaşıldım...onun için biras soğudum siteden daha sonra anladımki kk benim sitem:enbuyukkk:

bir tesadüf sonucu gördüğüm ve ilk üye olduğum site.daha çok kısa süre oldu ama uzun zamandır burdaymışım gibi...
ben burda çok mutluyum...
hepiniz sevgiyle kalın:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
teşekkürler canııım:))
ilk geldiğimde bi konuda yalnış anlaşıldım...onun için biras soğudum siteden daha sonra anladımki kk benim sitem:enbuyukkk:

İlk üye olduğumda ben de tatsız olaylarla karşılaştım ama alışınca insanları tanıdıkça kopamadım:))

evet ama hala bilmediğim şeyler var. Mesela, imzaya resim ekleme gibi. denedim yapamadım ama yılmak yok yapana kadar devam.

Evet yapabildim sonunda bende resim ekleyebiliyorum artık. :dance: İnanırmısın bu konuya mesaj yazdıktan sonra deneyim dedim oldu.
Açtığın konu bana uğurlu geldi canım a.s.
çok sevindim:)Şeniz
arkadaşların ve benim performnasıma bağlı ben elimden geldiğince her yere laf atıyorum yeniyim bakalım sonucu görücezz:)))

hımm farkettim seni:))devam et :roflol::roflol:

Ben ilk etapta adapte olamadım , 5-6 ay yazıları takip ettim sonra evlilik kararı alınca gelinlik fotoğrafları konusunda ne kadar ihtiyaç duyulabileceğini çok daha iyi anladım ve birkaç fotoğrafta ben eklemeye karar verdim böylelikle devam etti..

Benim de ilk üye oluğum ve hiç tahmin etmediğim kadar benimsediğim bir forum.Hemen de alıştım :)Paylaştığım arkadaşlıklar ve bir sürü bilgi ne güzeeel :içelim:

Yeni üye olduğumda herşey daha farklı geliyordu:)Şimdi sanki evimin bir odası gibi KK :)

Benim birkaç günümü aldı.iyiki burdayım.kendimi daha sosyal hissediyorum çünkü evden hiç çıkmam :çok üzgünüm:.kafama göre bir sürü arkadaşım oldu. çok mutluyum burdaki herkesi çok seviyorum a.s. :enbuyukkk:

forumu kullanma konusuna çok çabuk adapte oldum. zaten öyle zor bi tarafı yok. yalnız her sitenin olduğu gibi buranın da bi ruhu, ortalama bi tarzı, kendi içinde tabuları, kuralları var. işte onu kavrayabilmem çok zaman aldı. hatta hala tam kavramış değilim:) ilk başlarda sürekli şok olma ve şaşırma halindeydim, en azından o geçti:) bir de okumakla, üye olup yazmak arasında çok fark var. onu da belirtmeden geçemicem:)

hayatımda üye oldugum ilk forum oldu burası,
yasayacagımız yer hakkında bılgı ararken burayı buldum ve ılk msjı yazmak ıcınde uye oldumm,
sonra burdan bı arkadasla tanısınca(yenı yasadıgım yerden)burayı unuttum:çok üzgünüm:
çünkü o aradada burda tatsız şeyler olup banlanmıstım:roflol:
1 sene sonra ılk gırdıım pcden takrar gırıs yapınca bıde baktım uyelıgım duruyo :roflol:
tekrar devam ettım 1 aydır tamamen cozdum gece gunduz burdayım cunku:roflol:

hayat hıkayesı gıbı oldu:roflol:

hemen adapte olmadım,başak burcu olduğumdan bayağı bir inceledim.yazmaya epey sonra başladım. ama adapte olmam uzun bir süreç aldı.

Bende hemen adapte olamadım ilk günlerde canımı sıktı birisi çıkmayı bile düşündüm,ama eşim hayır çıkma bilgisayarını geliştirirsin dedi.Konu açarken bazen zorlanıyordum ama artık rahatım,çok güzel yazışmalar yapabiliyorum kendimce.Çok ta güzel arkadaşlıklar kurabildim kendime,iyi cevaplar vermeye çalışıyorum.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…