Anket arkadaşlar kk ya üye olur olmaz hemen adapte olabildiniz mi?

kk ya üye olur olmaz kolayca adapte oldunuz mu?

• Ankete Katılan
    120
ben cok zorlaniyorum.zorlanma derken kend;me konusacak arkadas bulamadim.sayfanin basinda chatlasan arkadaslar goruyorum ama bir turlu aralarina giremedim.nasil onlara katilacam bilmiyorum

Arkadaşım 50 mesajının dolması gerek chat yapabilmen için.
Konuşacak arkadaş o kadar çok ki.. Bak bir sürü konu var. Sen de katıl bize.
Kolay gelsin..yerimseniben

ben kolay kaynaştım çabuk alıştım ama bilmediğim daha çok şey var o kdr derinki kuyu gibi kaz kaz hala şaşırıyorum kksiz yapıom valla bağımlı oldum

çabuk adapte oldum hiç zorluk çekmedim daha öncede forumlarla ilgilendiğim için ama iyiki gelmişim bulmuşum bu siteyi:hooray::enbuyukkk:

önce bi kaç gündür inceledim,bu kadar sıcakkanlı hatunları görünce dayanamayıp üye oldum,şimdi dizi bile izlemiyorum,gözümü açar açmaz oturuyorum pc başına,çok memnunum çooookkkkk,ama sevgilim beni boşucak valla :Roflol:

bende once inceledim hatta yanlis yerlere konular actim hatta cok vetolar yedim ama yilmadim zoruma giden cok sey oldu mesela konu sorumlulari iyice bisey olmus gibi ayri havaya girmisler yani sadece bir kaci hepsini kasdetmiyorum cok iyi olanlarida var hemde cok iyi olanlari ama simdi atlattim hatta bir ara terketmeyi bile dusundum ama burdan bi arkadasim sayesinde geri dondum dusundum tasindim okonu sorumlusu yuzunden ne birakicam bu guzel blogu dedim ve burdayimdimdik ayaktayim

bu sıte fena bagımlılık yapıo msne bıle gıremıorum sayesınde ama hala yapamadıgım seyler var

2 yıl olmak üzeredir tahminimce üye olalı.. fisfisfis google dan buldum bu Kulübü.. Hemen adapte olamadım.. biraz soğuk nevaleyimdir de Eskiden ayrı bir sohbet odası vardı. fisfisfis Orada sohbet etmek nasip olmadı sırnaşık şey Sonra bir hafta uzak kaldık sitede , burası açıldı... Hala sohbette fazla vakit geçirmem... Soğuk duruşum kimseyi yaklaştırmıyor yanımatatlicadiarzu

hemen adapte oldum,okadar sıcak bir yer ki adapte olmamak imkansız hala bilmediğim şeyler var ama yavaş yavaş öğreniyorum...

bende hemen adapte oLdum,ilk zamanLar nereyi okuyacağımı şaşırıyordum,takip etmekte zorLanıyordum,eksikLerim var tabi..bi oturdunuz mu zaten başından kaLkamıyosunuz,abim dio kesin bi sevgiLi buLdun kendine bu kadar istek ne die dio :Roflol: çok sevdim ben burayı :icecream:

üye oldum
tam alıştım derken banlandım :Roflol:
sonrasında intikamım acı oldu tabe :1ninca:
gelmedim bi süre kkya :dilcikar:
baktım kazen abi dayanamadı hasretime siteyi kapatcak senağlama
yoğun baskılar sonucu geri döndüm sengözlerimebaksanab
ii yapmışım mı :icecream:

Yok ben zorlanmadım..Herşey güzel başladı, ara ara saldırılar olduysa da ilkzamanlar sonra herkes yoluna devam etti..Şimdi de herşey güzel devam ediyor..

bazi sayfaları açamıom.nerde ne var bulamiım,o kadarda kurcaliom ama hala genele yazamiom. yazdıklarım okunuyomu onuda bilmiom.

Ben De Tsadüfen google da konu ararken üye Oldum ..Ama Hiç Zorlanmadan hemen Adepte Oldum özelliklede Gebelik Bölümündeyerimseniben.çok Seviyorum Ve Güzel Vakit Geçiriyorum Iyki Varsin Kk.:enbuyukkk::enbuyukkk:

bir arkadaşım üyeydi buraya onda gördümm üye olsana çok güzel bir site dedi oldum zorlanmadım adapte olmaktaaaa

yaklaşık 5 ay ziyaretçi olarak okudum eski kk dan beri yani. Sonrasında üye oldum. kardeşimin çalışma arkadaşımın üye olmasına vesile oldum arkasından ebe arkadaş var çalışma arkadaşımda ona vermiş adresi yakında sülalecek burda olucagız.

Bende tesadüfen buldum ve çok çabuk adepte oldum sana katılıyorum arkadaşım

bende tesadüfen buldum üye oldum ilk bir iki gün inceledim sonra adapte oldum ve bağımlılık yaptı.......

örgü modeli araken kesfetmisim burayi iyiki de etmisim hergün yeni birseyler ögreniyorum hemen de adapte oldum ama hala görmedigim konular var:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…