Anket arkadaşlar kk ya üye olur olmaz hemen adapte olabildiniz mi?

kk ya üye olur olmaz kolayca adapte oldunuz mu?

• Ankete Katılan
    120
:enbuyukkk:""Evet Bende Gezinirken Rasladim Zor Olmadi Ama Zamanim Olsa Daha Cabuk Bilgilenir Ve Katilimlar Da Bulunurdum Velhasir Zamanim Kisitli Malum Calisinca Oyle Arkadaslar Sizlerle Tanismak Beni Mutlu Etti Gorusuruz"":içelim:

benim sorunum şu.ben konu açıyorum. konu açmadan önce arama yapıyorum. arama sonuçlarında benim açtığım konu başlığı yok. daha sonra bi bakıyorum konum silinmiş. yeni üye olan arkadaşlar bu eski konuları okuyamıyor. yani tekrar açıp yeni kişilerin okumasında bir sakınca var mı acaba onu sormak istedim.

arkadaşlar merak ettim.merakımın nedenini daha sonra özelden anlatırım soranlara.kk ya üye oldunuz.ilk konunuzu açmak için ne kadar zaman gerekliydi?ne kadar zamanda adapte oldunuz?hemen adapte olunmasını imkansız mı görüyorsunuz?şimdiden teşekkürler.hemen adapte olan arkadaşları merak ediyorum.benim üye olduğum ilk site burası.ve ben hiç zorlanmadım.a.s

halen daha bilmediğim çok şeyin olduğunu farkediyorum ve öğreniyorum
oraya gir,ordan çık şunu karıştır derken çoğu şeyi öğrendim işte:a015:

ben dün üye oldum hoş takip ediyordum ne zamandır ama uzun zamandır burda gibiyim ama daha kimseyle muhabbet edemedim

hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.ben kk ya üye olur olmaz özellikle protesto köşesine bir sürü konu açmıştım:)).tabi tepki aldım :)hatta yeni üye olmadığım,isim değiştirip gelen eski bir üye olduğum düşünüldü :)ama neyseki geçti o günler.merak ettim aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar oldumu diye.sanırım bir problem yaşamamışsınız.sevindim.herşeye rağmen kk da olmak çok güzel.

Bende tesaduf eseri kk yi tanidim ve hemen uye oldum, adapte konusunda zorluk yasamadim, cabuk alistim vede bir yildan fazladir uyeyim:1hug:

meraba arkadaşlar bende bugün üye oldum adapte olmaya çalışıyorum yalnız bu konu açmak nasıl oluyo bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

meraba arkadaşlar bende bugün üye oldum adapte olmaya çalışıyorum yalnız bu konu açmak nasıl oluyo bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

canım hoş geldin öncelikle.mesela protesto köşesini açtın.karşında bir sürü protesto konusu bulacaksın sol üstte yeni mesaj diye bir seçenek var orayı tıkla:)aslında sana daha iyi yardımcı olacak başka arkadaşlar var.ama bir dene istersen yaparken iyiyim de öğretmek herkesin harcı değil:))

hem zamanım fazla yok malum öss ye hazırlanıyorum beri yandan da gepgeniş bir forum sonuçta...kayboluyorum içinde..

evet anlatım teşekkür ederim bu arada öğretirken de iyisin
Teşekkür ederim canım.daha deneyimli arkadaşlar var ya onlarla kıyaslanamam tabiii o açıdan demiştim:))
hemen adapte olamsamda bir kac gun icinde alistim simdi iyyyim herseyi cozdum sayilir:):)
sevindim canım.:))
hem zamanım fazla yok malum öss ye hazırlanıyorum beri yandan da gepgeniş bir forum sonuçta...kayboluyorum içinde..
:)) hazırlan bakalım başarılar canım.:))
yeni üyelerdenim ...hiç karşılıklı sohbet edeceğim bir arkadaş filan rast gelmedi ...nerelere girmem gerek....bu konuda inanın acemiyim....üye olduğum gün mutsuzluğumu anlatmış bir kaç arkadaşda yorum yapmıştı ....ama şimdi onları göremiyorum...yanlış yerlerdemi dolaşıyorum acaba....yardım eden olursa sevinirim...sevgiler......:eek::eek:

kendi resmine tıkla canım ve naneliyim üyesinin açtığı konuları göster veya yazdığı mesajları göster diye 2 seçenek var onlar yardımıyla bulabilirsin sanıyorum.eğer 50 msj yazdıysan giriş bölümünde de sohbet edebilirsin.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Ayrıca KKgiriş sayfasında sorunlarına ve sorularına yardımcı olacak arkadaşlar var.Kolay gelsin.:)

bende bu siteye tesadüfen rastladım. hemen üyeliğimi gerçekleştirdim burası benim sitem dedim. seyrek girdiğim için konularla ilgili yorumlarım geç kalmış oluyor. ama öyle güzel bölümler varki onları incelerken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum. bu siteyi yaratanlara tekrar teşekkürler.

bende bu siteyi ,int bisey ararken buldum , uye olmadan once biraz inceledim , sonra baktimki cok guzel bi site, guzel vakit gecirebilcegim bi yer , uye oldum iyikide olmusum ,bu siteye girdigimde icime bi rahatlik geliyo , ilk zamanlar zorlandim ama simdi iyi zevkle devam ediyorum ,site hakkinda bilmedigim bisey varsa sorup ogrenebiliyorum , guzel arkadasliklar dostluklar bulmak icin ,bu sitenin kurucusu kimse bilmiyorum cok tesekkurler.

bende bu siteye tesadüfen rastladım. hemen üyeliğimi gerçekleştirdim burası benim sitem dedim. seyrek girdiğim için konularla ilgili yorumlarım geç kalmış oluyor. ama öyle güzel bölümler varki onları incelerken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum. bu siteyi yaratanlara tekrar teşekkürler.

bende bu siteyi ,int bisey ararken buldum , uye olmadan once biraz inceledim , sonra baktimki cok guzel bi site, guzel vakit gecirebilcegim bi yer , uye oldum iyikide olmusum ,bu siteye girdigimde icime bi rahatlik geliyo , ilk zamanlar zorlandim ama simdi iyi zevkle devam ediyorum ,site hakkinda bilmedigim bisey varsa sorup ogrenebiliyorum , guzel arkadasliklar dostluklar bulmak icin ,bu sitenin kurucusu kimse bilmiyorum cok tesekkurler.

Ben de teşekkür ediyorum vallaha.güzel arkadaşlıklar,dertleşmek ve yardımlaşmak için harika.:))

bir tesadüf sonucu gördüğüm ve ilk üye olduğum site.daha çok kısa süre oldu ama uzun zamandır burdaymışım gibi...
ben burda çok mutluyum...
hepiniz sevgiyle kalın:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

X