Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

annnaaaaaaam iyi sulu gözlü olmuş bu hatunlar yaw..... kaswa cım topiğe geldiğimden beri hatırlıyorum..zaten yatark dinleniyorsun hep.... hymarry i hatırlıyorum..bir bir dükkanda bişey var yazmıştı ama neydi hatırlamıyorum.... şu şekerlermiydi ki.... hemen yazmış ki ben gidiyorum bakmaya ....... istanbul gibi bir yerde.... burda en uzak yer yarım saat oda otobüsle arabayla heryer 15 dk.... küçük yer eskişehir...... kaldı ki o maşallah kaç hafta bekledi.kızlar dişlendi ayol....sende beklersin inşallah korkma.......
kaydirigubbakcemile3 mevlüt şekeri baktım canım,canım kahve istemişti,gittim bi de onu içtim :CüvCüv:
ooohhh iyi ki gezmişim zemuszemus
ama kaswanın rahim boyunda sıkıntı var sanırım,bu yüzden yatmsı gerekiyor..
bu arada banada tecrübe olsun.....kaçıncı haftadan beri yatıyorsunuz........ ben zor yatarım ama. hayırlısı.
canım gebelik normal seyrederse,hiç kasma kendini,keyfine bak..

ben kaçtım karnım açken edebiyattan anlamıyorum..... eeee birde birinciyi büyütünce farklı oluyooooo.....tabi bazen bakınca ne çabuk büyüdü diye ağlayasım geiyo ama....... daha çoooook gümbürtüyle geçiyor zaman.... sabah ben hai servis geldi diye bağırıyom.... oo kayyu başladı diyo..... ben giy şu eşofmanı diyom...oooo etek giycem diyoooo..... çaktırmadan parfümü mü sıkıyo.... sabah sabah heryer kokuyoo yaaa... bugünlerde taktı yüzüklerime ne çok yüzüğün var benim hiç yok diyoooooo...

ben kaçtım karnım açken edebiyattan anlamıyorum..... eeee birde birinciyi büyütünce farklı oluyooooo.....tabi bazen bakınca ne çabuk büyüdü diye ağlayasım geiyo ama....... daha çoooook gümbürtüyle geçiyor zaman.... sabah ben hai servis geldi diye bağırıyom.... oo kayyu başladı diyo..... ben giy şu eşofmanı diyom...oooo etek giycem diyoooo..... çaktırmadan parfümü mü sıkıyo.... sabah sabah heryer kokuyoo yaaa... bugünlerde taktı yüzüklerime ne çok yüzüğün var benim hiç yok diyoooooo...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

günaydın muallimim ,günaydın hepinize.....opuyorumnanaktan

günaydın cnm

Bugün erkenciyiz çünkü randevumuz var uyuyamadım..inş.her şey yolundadır,güzel haberlerle dönerim..gelince yazarım inş...Öptüm hepinizi...kaydirigubbakcemile5
herşey çok güsell olacak merak etmeee
evet yaaa hymaryyde erkenci ama yeniler ya ondan uyku düzeni otursun hymarry de geç gelürr
günayddıııınn a.s.
anam bize gün aymadı,gece 1 de3n beri ayaktayım,biri uyuyor biri uyanıyor,tam dalmıyorlar,
temizliyom yine mıçıyorlar,yok böyle bişii
hale yine kucağımda..

dırımım maşallah canım,en kötü günün böyle resimlerdeki gibi olsun inşallaahh..
,
kaswa nasılsın canıım?

aminnn cnm yaaaa.......sanada kolay gelsin cnm ilk zamanlar uyku yok gibi bişey
2 saatte bir besle alt temizle bitiyor yaaa.........benimde ömer kelek atıyor yaa gece 1 geçiyordu uyudu sabah altıya yirmikala kalktı uyumuyor mıy mıyyy mama yaptım170 cc içti de yattı tam yatacam alişim vızıldadı ağlamadan onada dayadım mamayı sabah 8 de ali kalktı anneme verdim biraz daha uyudum ömer kalktı kalktık artıkın

iyiyim balım hazırlanmaya başlayacağım birazdan..Allah yardımcın olsun artık çok sık kalkıyorum wc ye geceleri..vallahi her kalktığımda aklıma sen geliyorsun?Hymarry bazen içim daralıyor benim..Çok küçük kiloda doğarlarsa nasıl tutacağım onları?Seninkiler tam haftalarında, iyi kiloyla doğdu...Terlikli fotolarına baktıkça hep onu düşündüm benimkiler cezve kadar doğmasın....:bbo:

cnm wc kalkman çok norma bebekler sanırım aşğa inmiş bende öleydim devammlıı uyku gelmezdi artık gözüme.....cnm kilo belli bir noktada evet önemli ama o kadarda değil
kilolu doğuk sarılık yüzünden fototerapide kalan ....solunum cihazında kalan çok var cnm ya...önemli olan sağlıklı olmaları ...hymarry kızları küçük doğdu ama öle hiçde ele avuca gelmeyecek gibi değillerdi ....tabi biz gittiğimizde dolgundular.......hiç üzülme hymRRY anne sütü veriyor üstelik ...bana oda nasip olmadı hiç takılma üzülmee...tülay24 35 haftalık ve 2500 gr gibi doğurdu ama kaçgün kaldılar küveze ....herşey nasipp

Kendime hep şunu telkinliyorum...Bu işi birileri başarabildiyse bende başarırım....

heraldeeeeeee cnm yaaa

günaydıııııııııııııııııııııın güzel anneler ve anne adaylarııııııııı........................

günaydınn cnmm

herkeslere günaydınnn bizde kalktık kahvaltı yapacağız çok öptüm sizleri

muallim aplam güsel sözler için çok merciiiiopuyorumnanaktan

mrb kızlar nasılsınız bişey sorcam benim kalçamda 3 gundur çok acıyo oturuyorum kalkarken bağırarak kalkıyorum yaa magnezyum .çiyorum 3 gundur ama fayda etmiyo heralde dr magnesyum iç dedi
sadece yardım edinnnnnnnnnnn:bbo:

ya aynısı bendede var şuan biraz iyi ama ayağa kalkınca çığlık atasın geliyo ki bazende atıyorum sanki kemiğim batıyor gibi oluyo ben magnezyum felan daha başlamadım ama perşembe günü dr randevum var orada soracağım ağrımı

Bugün erkenciyiz çünkü randevumuz var uyuyamadım..inş.her şey yolundadır,güzel haberlerle dönerim..gelince yazarım inş...Öptüm hepinizi...kaydirigubbakcemile5

güzel haberlerini bekliyoruzzzz

benimde perşembe günü randevum var gelsede bebeklerimş görsem bu arada doktorumda bugün kanal 1 de anne olunca programı var orada canlı yayında izleyin kızlar hamileliği anlatıyo:1hug:

canım benim ne mutlu ki güzel bir hamilelik geçirdim diyorsun,
benim de hayatımın en güzel günleriydi gerçekten..
o zaman neden ağlıyoruz kiiii,
o güzel ve edebi kelimeleri bebeklerinin yüzüne bakarak dökersin canım benimm
marry hayırlı ugurlu olsun bebeklerın ...hayırlı evlatlar olsunlar ınsallahhhh....:nazar:

Herkase hayırlı sağlıklı günler diliyorum arkadaşlar.ben dün bir antibiotik içtim beni mahfetti ya.karnıma ağrılar girdi bulantı kusma.nasıl yattım bilmiyorum üzerimi bile çıkaramamış eşim hiç dokundurtmadın kendine diyor.bu nasıl ilaçtı anlamadım ölüyorum sandım,hala başım bir tuaf.neyse ben hamile değilimde siz kendinize çok dikkat edin çift canlısınız aman dikkat.kaydirigubbakcemile3

artvinli canım antibiotikler çeşitli çeşitli dikkat et alerji falan olmasın,
başka bir tepki oldu mu vücudunda?

Nasılsınız kızlar ama kimsecikler yok :)
ınşaALLAH iysinizdir...

Dirim canım kırmızı olmussun aaaaa :)

Marry nasılsın canım bebişlerinle nasıl geçiyo hayat....

hymary canım bebişlerin çok tatlı yerim onları benimde 2 tane kızım olacak inşallah çookkkkkkk mutluyum kızım olacağı için onlarla konuşuyorum ağlıyorum gerçekten hamileyken çok guygusal oluyo insan helede babamız okadar mutluki görmeye değer şükürler olsun Rabbime.Allahım bebeklerine eşine ve sana sağlıklı huzurlu ömürler versin gerisi boş hiç önemseme canım benim

Nasılsınız kızlar ama kimsecikler yok :)
İnşaALLAH iysinizdir...

Dirim canım kırmızı olmussun aaaaa :)

Marry nasılsın canım bebişlerinle nasıl geçiyo hayat....
canım gece 1den beri uykusuzummibiri uyuyor,biri uyanıyor,
şimdi de gare kucağımda,karnını doyuruyorum,hale mızmızlanıyorr
alttan sıcak mis gibi kokular gelmeye başladı bilee:sinifsinif: kaydirigubbakcemile3
hymary canım bebişlerin çok tatlı yerim onları benimde 2 tane kızım olacak inşallah çookkkkkkk mutluyum kızım olacağı için onlarla konuşuyorum ağlıyorum gerçekten hamileyken çok guygusal oluyo insan helede babamız okadar mutluki görmeye değer şükürler olsun Rabbime.Allahım bebeklerine eşine ve sana sağlıklı huzurlu ömürler versin gerisi boş hiç önemseme canım benim
maşallah canım kızlarınaa,sağlıkla gelsinler inşallaahh,
güzel sözlerin için teşekkür ediyorum canım benimmopuyorumnanaktan

eneee wavym burdamısın sennn?
tam çıkıyordum biraz uyuyım diyee..

cnm hymarry kk pro kartı aldım cnm ondan kırmıziiii oldumm bide kk kupası aldım çay içecemmm heheh

ya ben de sabahtan beri bak dinle dırımımm,,

gece 1den beri ayaktayım,
sabahtan beri çocukların çamaşırlarını,beyazları,siyahları yıkadım astım astım durdum,
mustafanın iki gömleğini bir yağmurluğunu ütüledim,kahvaltısını yaptırıp gönderdim,
evimi süpürdüm,halımın üzerini kabaca sildim,
saat başı süt sağıyom,kızların biri uyuyor bir uyanıyor,besliyom,moklarını temziliyom..
E bi de habire KK ya yazıyom.........

Bu durmda beni de kırmızı yaparlar mı diye şeedicektimm kaydirigubbakcemile3

canlar ben geldimmm..
ay dün gece kabuslarla boğuştum hep. bebişler erken geliyormuş. benim hiç bişeyim hazır değil. hastane çantam bilem yok:KK43:( sabah uyanır uyanmaz ne var ne yok topladım anneme hgetirdim. şimdi yıkanma işlemleri bitti kuruyolar. sonra ütülenecekler ve benimde bi hastane çantam olacak:)) allah vaktinde kullanmayı nasip etsin..
bugün çok işim var kıslar. bir sürü müşteri var aramam gereken. bide bebişin eşya işleri arada takılabilirim size. hepiniiz öpüyom..

Dirimmm kıs can yakmışsın he:)) maşallah allah nazarlardan saklasın kuzum seni..:nazar:

hymarryyy öpüyommm güzel annem benim..a.s.

Kaswa canım güzel haberlerle gel inşallah canım benim..opuyorumnanaktan
ve diğer arkadaşlar muallim kayra, bebişim canbebek, canan, özge nasılsınız yavrular... sositososito

X