Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

aaaa kızlar bez stoklamak isteyenlere önemli duyurum var geliyorum az sonraq...

bebekler doğduğundan bu yana 1 numara molfix ve evy baby kullandık,
fakat d ün akşam 1 numara prima paketini açtık kii,küçücük..
bez almak isteyenler 1 numara 4 paket primayı kenara koymanızı tavsiye ederiimm..

kızlar angel baby haç haftalık oldu ya.... bir çizelgede 37 gördümde.... doğum yaptımı o....

birde egeli hiç yok artık buralarda o kaç haftalık oldu acaba? haber alan varmı?

yaw angeliin teli yok ben de haberim de yookk,

egeli kayınvalidesinde kalıyor,müsait zamanda arar haber veririm canım..

canım bez konusu şöyle
1 numara hepsi ama boyutları çok farklı,
1 numaralar içinde en küçüğü primaymış,
bu yüzden de ilk doğunca küçük olduklarından prima depolayın diyorum canım..

marry maşallah kuzum ya, yalnız üstesinden geliniyor demekki bebişlerin, sizlerden güç alıyorum valla... demekki istenince başarılıyor... bu arada dirim nerde bu sabah, uyudu mu acaba??

kızlar penses nerelerde ........umarım iyidir

bebiş istiyoruz beni sormussun canım iyiz hamdolsun bi sıkıntı yok haftaları doldurmaya çalısıyorum allahın izniyle .zaten bi gelişme olursa sana mutlaka özelden haber ederım arkadasım .sen nasılsın alıştın mı canım bebekli hayata.artık bi çok şey yerine oturmustur sanıyorum .bakalım ben napacagım .gerci yanınmda yardım eden annem olacak ama tek bakmak nasıl olur bılmıyorum allah yardımcımız olsun ne diyelim

marry maşallah kuzum ya, yalnız üstesinden geliniyor demekki bebişlerin, sizlerden güç alıyorum valla... demekki istenince başarılıyor... bu arada dirim nerde bu sabah, uyudu mu acaba??
canım eşim ctesi pazar evdeydi çok yardımcı oldu Allah razı olsun,ondan bu performansı beklemiyordum açıkçası,
dün ona da diyorum ki,seni KK da yazıcam kocişim yardımcı oldu bana,alkışlayın kızlar diycem diyorum,gülüyoropuyorumnanaktan
ama sabah işe gitti tabi,yalnızım şuanda,ama bakılıyor Allahın izniyle yaa,yeterki moral olsun,darısı sağlıklıa başına canım benimiay herkesin dehaftalar ilerledi vallaha.
dırım kınaydı düğündü uymuştur belki,gelir ama..

sabahtan beri karnım açtı yaaw,toplayıp kızlarımı annme kahvaltıya gidicem vallaha da cokacimcoook

bebiş istiyoruz beni sormussun canım iyiz hamdolsun bi sıkıntı yok haftaları doldurmaya çalısıyorum allahın izniyle .zaten bi gelişme olursa sana mutlaka özelden haber ederım arkadasım .sen nasılsın alıştın mı canım bebekli hayata.artık bi çok şey yerine oturmustur sanıyorum .bakalım ben napacagım .gerci yanınmda yardım eden annem olacak ama tek bakmak nasıl olur bılmıyorum allah yardımcımız olsun ne diyelim
canım iyi olmana sevindimm
mutlaka haber ver..tlf. noda at bana özelden canım...canım inan tek başınada bakılıyorr...hiç kafanı yorma annen olduktan sonra..az kaldııııı.
günaydın kızlarrrrrrrrrrr

selam,

aranızda amniyosentez yaptıran var mı? 35 yaş öncesi annelerde çok gerek duyulmuyor ama ben sınırdayım, ikiz bebekte düşük riski yarattığı için doktorlar çekinik kalıyor ama ben içim rahat olsun istiyorum çok kararsızım.

umut canım ben yaptırmadım ama iş arkadaşım yaptıdı...hiç bir şey çıkmadı..düşükte senin bünyene bağlı...korkmaaa.içini ferah tut

bebiş madem burdasın, oğlullarının resimlerini koysan keşke :) bize de iki bey geliyor, bir de isimleri ne oldu sizinkilerin?

kızlar benim meme uçlarımaçıldı acaip acıyor ve sızlıyor, bi de acı acı kaşınıyor, ellemememeye özen gösteriyorum , benim zaten uçlarım çok büyüktü şimdi ii ce büyüdü, uçlarda beyaz beyaz yarıklardan akmış kurumuş topçuklar var, karbonatlı su ile siliyorum, şimdiden canımı yaktı bunlar emzirince oluyormuş ya, bebiş marry sende de oldu mu?

X