Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam kızlar..ben geldim ama kimse kalmamış...yoğun bir pazardı yine...sabahki akvaryum ve ev temizliğinden sonra kızımı babanneye bırakıp çarşıya gittim... bebişlerin park yataklarını aldım... ben 120 tl ye aldım ...... fiyatı uygun geldi....

kayracım güle güle sağlıkla kullanın canım.ama erken değilmi şimdiden alman,aldığın yerdemi saklayacaksın.

canım aslında elimde olmayan seveplerden bir sürü kişi diyebiliirm. memleketten k.validem. k.pederim görümcem gelir. burdaki görümcemde gelir... annem zaten yakın bana o uğrar ama erkek tarafı var diye karışmaz. ve kendi annem dışındakilerin hepsi yatılı kalır:gitme:

canım oldukça kalabalıksınız... peki ne kadar kalacaklar sizde? bide niye kayınvalidenler var diye annen niya karışmıyorki anlamadım.... benimki cadı gibi valla karşı tarafı bastırır....

selam kızlar..ben geldim ama kimse kalmamış...yoğun bir pazardı yine...sabahki akvaryum ve ev temizliğinden sonra kızımı babanneye bırakıp çarşıya gittim... bebişlerin park yataklarını aldım... ben 120 tl ye aldım ...... fiyatı uygun geldi....

kayracım güle güle sağlıkla kullanın canım.ama erken değilmi şimdiden alman,aldığın yerdemi saklayacaksın.

evet aslında erken...park yatakları tanıdığım biri gel al dedi..fiyatı uygun diye..elinde 3 tane kalmış.. gelecek olan kısım 150 -170 arası olacak dedi. eşimde nasılsa alıncak alalım deyince aldık... ama ben de aceleci birisiyim fıtraten ..hemde kış geldi.doktorda bana 1 ay sonra gezemeyeceğimi söylüyor... 5 ayı bititrdikten sonra evde geçireceğiz diyor...benim almalarım hiç bitmez...sevmiyorum bu huyumu ama napayım... helebirde kafama taktığım bişey olursa günlerce gezerim..ben kızıma hiç bayramlığı bir günde alamadım... 7 ayı bitirdiğimde eksiğim olmasın nolur nolmaz.... evim müsait ikizlerin odaları hazır ikisinde ayrı ayrı odaları boş sayılır....

Kayra abla güle güle kullan ...
Ya bişi sorucam cok büyük degil dimi aynı zamanda 1 tane mi iki tanemi aldın bende düşünüyorum ama cok büyükler yer yok okadar

sağolun kızlar...... teşekkür ederim..sitede virüs yok korkmayın...ben tarama yaptım.... medinecim 2 tane aldı.kurmadım daha ama benim evim müsait... yer var yani..

canım aslında elimde olmayan seveplerden bir sürü kişi diyebiliirm. memleketten k.validem. k.pederim görümcem gelir. burdaki görümcemde gelir... annem zaten yakın bana o uğrar ama erkek tarafı var diye karışmaz. ve kendi annem dışındakilerin hepsi yatılı kalır:gitme:

canım oldukça kalabalıksınız... peki ne kadar kalacaklar sizde? bide niye kayınvalidenler var diye annen niya karışmıyorki anlamadım.... benimki cadı gibi valla karşı tarafı bastırır....

ne kadar kalacakları belli değil canım kafalarını şişmesine yada insaflarına bağlı. yada benim kovmama:kedi: k.pederin olması zor olacak evde rahat davranamam. bakalım yanıltırlar belki.. bizde erkek tarafını olduğu yerde pek kızx tarafı karışmaz ama haktı yıpranıyom .annemde el atar o zaman olaya:eek:lmaz:

kayracım kusura bakma bir sürü açıklama yapmana neden oldum kıslar yok virüs benim pc kafayı yedi sanırsamm:kedi:
kayra normalde kapalıyken pek yer tutmuyor yataklar. sonrada kursan olur. bence iyi yapmışsın fiyatı gerçekten iyi canım..

benim kaynanam gelemez yazık...hem bana faydası olacak kadar sağlam değil.hem beni rahatsız etmek istemez....gelirsen gel bizim eve sen yat ben kendi evimde daha rahatım diyor... ama gideceğimi sanmıyorum..... annemde birkaç gün kalır sonra evine gider.... gündüzleri gelir.... açıkçası bir düzene oturttuktan sonra bende kimseyi istemem... yarım gün yardımcı alırım çok zorlanırsam. onuda çok gelen giden olur ortalık toplansın ikram edilcek hazırda bişeyler olsun diye.... bebeklerin sağlığında bir sorun olmazsa bir düzene girer ve öylede gider inşallah diye düşünüyrum...

kızlar temmuzda tüpbebek deneyenler topiğinde bir gelincik diye arkadaşım var..... onunki tutmamıştı...bu ay tekrar deneyecek...onun için tefriciye duası başladık. katılmak isteyen olurmu aranızda..özellikle hamile aradaşlar paylaştık....... katılmasanızda allah rızası için dua edin olurmu....

ben yatıyorum çok üşüdüm .hepinize iyi geceler.......

günaydın arkadaşlar..... ben birazdan kahvaltımı yaptıktan sonra çarşıya çıkıcam... bebek arabasını alıcam.... oradanda anneme geçicem... kardeşim loptopu götürmemişse oradan devam ederim... olmazsa akşama görüşürüz.....

herkese hayırlı güzel günler diliyorum....

gunaydınnnnnnnnnnnnn
günaydınnnnn ablaaaa
Günaydın hanımlar nasılınız bebişler nasıl
iyiyiz tırtılkurabiye sen nasılsın yanlış hatırlamıyosam ablanyada kzı kardeşin ikiz hamileydi dimi
kızlarrr bu uykusuzluk ne olacak ya gece en son saate baktığımda saat 3.24 idi sabahta 6.30 da kocişle kalktım uyumaya çalıştım olmadı kalktım puzzleme devam ettim acıktım çorba ısıttım kendime onu içtim şimdi sizlerle konuşuyorum ama çok uykum var uyuyamıyorum ne olacak böyşe yawww çok sıkıldım uykusuzluktan karnım ayyuka çıkınca neyapıcam bilmiyom artıkkkk

günaydın kızlaarr,
günaydın cananım,canbebeğim,muallimim,bebeişim,wavym,
anam aklıma gelmiyo kimse,
ismi gçen geçmeyen herkese günaydın,,
bebeişim telefonumu sessizde çantamda unutmuşum dün,şimdi görüyorum kimler kimler aramış anam,kusura bakma noolur,ararım müsait zamanda kuşum,hakkını helal et..

dün burdan çıktıktan sonra uyudum canancım,eşim ilgilendi vallah çocuklarla,hiç beklemiyordum ondan bu performansı
ay dur sare ağlıyor yedirdim kusup duruyor,bi altını alıp geliyim,evde yalnızım,eşim de işe gitti şimdi..

X