Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

El muallimim akika ile ilgili açıklamalarını okudum canım. Ben akikaların sonra da kesilebileceğini bilmiyordum canım sağol..Sende sağol kayram..

hoşbuldum kevserim nasılsın?Göğüs ucun için şimdiden başlamalısın canım kreme, sonra çok zor olur senin için?

wavy bugün doktora gidecekti?Özellikle kilolarını merak ediyorum benimkilerle aynı gitti şimdiye dek kiloları..ınş. iyi sonuçlarla gelir..Benimde yarın kontrolum var şimdiden heyecanlıyım.Kuzularımı göreceğim inş.Acaba rahim boyum da ne alemde çıkacak...

Bir soru daha Gebelere domuz gribi aşısı için öncelik tanınacakmış..Ne düşünüyorsunuz vurdurma konusunda...?

neyse peşpeşe doğurucaz hehhe ayrıntılı ultrasonum perşembe günü canım 15 i yani sabırsızlıkla bekliyorum

bu arada kızlar ayrıntılı usg ne kadar sürüyo

bende cumartesi girdim usg cinsiyetler kesinleşti bir kız bir erkek bebeklerin sağlık durumu gayet iyi dedi doktor ben hiç bir bulguya ratlamadım ama yaş faktöründen amniyosentez yaptırabilirsin dedi.kızlar bana akıl verin ne olur 200 de bir de olsa düşük riskin olabilir dedi şaşırdım kaldım ne yapsam acaba :KK43:

dırımbelli ki iyi döktürmüşsün akşam,bu saat olmuş sesin yok....kaydirigubbakcemile2

bende cumartesi girdim usg cinsiyetler kesinleşti bir kız bir erkek bebeklerin sağlık durumu gayet iyi dedi doktor ben hiç bir bulguya ratlamadım ama yaş faktöründen amniyosentez yaptırabilirsin dedi.kızlar bana akıl verin ne olur 200 de bir de olsa düşük riskin olabilir dedi şaşırdım kaldım ne yapsam acaba :KK43:

Canım bunun kararını en iyi sen verirsin..Amniyosentezde Allah esirgesin sonucun kötü çıkması durumunda gebeliğini sonlandırmayı düşünürmüsün?Bu cevaba göre ver kararını..Seni ekilemek istemem ama sağlıklı olduklarını söylemiş dr.un..

bıv.............canım yas dersen ben kırkım ve dr hıç amnıyosentesden bahsetmedı.........zaten coğullar rısklı bu işlemded azda olsa duşuk rıskı var............sorun yok olsa tamam derım................benbce gonlunu ferah tut..............

kaswa wavy kjızlar kevser hu...............ıyısınız dımı.............herkes gezıyo ya doğuran gezıyooooooooooooooooooooooooooooooo ben de dopğırım inş evde kalacam gunler sayılı olcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

bebiş madem burdasın, oğlullarının resimlerini koysan keşke :) bize de iki bey geliyor, bir de isimleri ne oldu sizinkilerin?
canımmm..ben face koydum eğer face varsa ver ekleyeyimm..burayadha koyacağım.hayırlı olsun canım..benimkiler SEGEN-TUNA.
kızlar benim meme uçlarımaçıldı acaip acıyor ve sızlıyor, bi de acı acı kaşınıyor, ellemememeye özen gösteriyorum , benim zaten uçlarım çok büyüktü şimdi ii ce büyüdü, uçlarda beyaz beyaz yarıklardan akmış kurumuş topçuklar var, karbonatlı su ile siliyorum, şimdiden canımı yaktı bunlar emzirince oluyormuş ya, bebiş marry sende de oldu mu?
canım bende hiç olmadı ne yara ne sızı...dr banada karbonatlı su ile sil dedi...ben burada okumuştum kremler doğumu tetiklermiş..

bebişim ben iyiyim kuşum sen ve yeğenlerim nasıl?Neler yapıyorlar?
hep iyi olun canlarım...ben ve yeğenlerin iyi canımmm..ye iç zıçç...başka bildiklri yok..moklu çocuklarımmm:kedi:
kaswa wavy kjızlar kevser hu...............ıyısınız dımı.............herkes gezıyo ya doğuran gezıyooooooooooooooooooooooooooooooo ben de dopğırım inş evde kalacam gunler sayılı olcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
ablammmm doğuranda evdeeee......zemuszemus

dırımmmmm iyi dökmüşsün canımmmmmm...kuzeninin ismi benim kardeşimin ismi..
kızlar bu arada benim kızkardeşim yok...siz benim çocuklarımın teyzesi olduuzz..ne kadar şanslılarr..çok teşekkürler
kıssss kaswa nerededinnnnnnç.....gelinlerimigördümü naısllsaı

kızlarrrrr PAMUĞUN doğum yapmış olması gerekkkkkk...haberi olan varmıı.....teli yokkkk

senın kartallar nasıl dırım sesın hıc cıkmıyo seker..........cok yoruldun demi:)...masallah sana bu enerjine

ben geldim ya bu ikinci yazışım ya sitede sorun var yada benim nettee

geç geldim ....aksam düğünden geç geldik yattık ettik sabah dokuzbuçukta kalktık

çocuklara kahvaltı hazırladım....yedirdim sonra kendimiz ettik....

sonra faceye resimleri yükle geçmişe bak ancak geldim....

beni soranlar olmuşş anacığım ancak gelebildimm....

herkeslere tünaydın güsel haftalar diliyorum....

gelelim düğüne çok güzel bir düğün oldu harikaydı herşey ,heleki kızımız çok çokk güzeldi

gelinliğ,saçı,makyajı,tam bir uyum içindeydi taş bebek gibiydi

düğün başlamadan slyat gösterisi oldu kızımızla damadımızın resimleri bebeklik resimlerinden

sevgili iken çekildikleri, sözleri ,nişanları.....ve sevdiği akrabalarının veeeeeeee

alişimle ömüşümün resimleri ,halam alişe kıyak geçmiş iki tane ufacık hallerinin resmini

koydurmuşş....nikah salonda oldu....başta erkek tarafı başladı pek sönük kaldılar

sonra biz aldık oyun işini kızın annesi yani ,halam giresunlu,babası (eniştem)çanakkaleli

ama kızımız sürekli giresun karşılaması kolbastı isteyince kızın babasına giresunun neresindensiniz diye sormaya başladılar....

bana gelinceee eşim ve çocuklar evde kaldı hem uzak oluşu hemde şahsi arabamız olmayışı bizi caydırdı....

ha diyince kalkıp gidemeyiz dedi eşim....o evde kaldı küçük aşklarımla....

ben bi oynadım bi oynadımm anam ayakkabılarımı çıkarmısım çorabın altı parçalanadı

acısını çıkardım yani....süper geçtiii gece 1 geçiyordu eve geldik....

Son düzenleme:
X