Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ben hastane bana uzak kaldığı iççin süsleme ve şeker olayına giremedim,hani çok gelen gidenim olmaz karşı yakaya diye,kısmet olursa kardeşimin düğünü sonrası 49ımızda mevlüt zamanı süsletmek ve şeker olayına girmek istiyorum,
ne giyilir,gecelik giyilmez bence de,ama ne olur onu da kestiremiyorum,,

aman canım annem dedi ama bende giymem ya... birde senin dediğin gibi mevlütü hemen yapmıycaz.... eee biz mevlüt yapana kadar zaten pijama faslıda biter demi ama.... aman içine girebileceğimiz güzel bir kıyafet olur işte ya...

medinem , canbebeğimm nasılsınız kuşummm?

iyiyim bitanem ya... sıramı bekliyorum işte..... bu arada şu kızının sare ismine bayıldım biri kız olsaydı bende koyabilirdim valla.... arada onların resimlerinide koyda büyüdüklerini hep beraber görelim...

canbebeğim akika bebekler doğunca kesilen kurban,
akikayı ben mevlüde bırakıcam,mevlüdü de gerek başka koşturmalar,daha önemlisi şuan yavrular küçük olduğpundan hemen düşünmüyorum,40 çıkmadan kalabalık olmaz bu bebeklere yaaa

hıı akikayı ilk defa duydum... annemlerinde adağı var... bebekler doğduğunda kesecekler... ama bu adak... akikada adağamı giriyor... yoksa farklı nedenlerden dolayımı kesiliyor...

Hymarry iyiyim canımmmm sen nasılsınnn...
Evine geçmişsin hadi ALLAH yardım etsin...

Wavy resminiz cok hos ya eşimi gösterdim bak ne güzeller die ne kadar yakışmıs

Kayra abla nasılsının iyisin inş...
sağol canım benim:kedi:

of wavymm çok zor inann,
hareketli bir hayat ve hamilelik sonrası o şeye girmemek çook zor ne yalan söyliyim..
B ugece yine toplasan bölük pörçük 3 saat uyuyamadım belki,
bak Hale düşmüyor yakamdan..

yer,im ben onun çubuk kraker parmaklrınıopuyorumnanaktan
bu arada kızlar dün eşim dayanamadık,kızlara bebek arabamızı da aldık..

med,nem evdeyiz bakalım,Rabbim layıkıyla başetme gücü versinn..

eneee kıs maşallah valla hangi arada aldınız . ne aldınız ikzimi teklim kaça aldın dökül bakemkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

adak bir şeyi olsun istediğimiz için söz verdiğimiz kurbandır.. mesela ev alıyım kurban kescem denir..etini kesen yiyemez tamamı dağıtılır... eğer adak varsa kesmek farzdır.

akika ise kız çocukları için bir erkek çocukları için iki tane kesmek sünnettir......... kesmesi sünnet olan bu kurbana akika denir....

ben kaçtım cadı başımın etini yedi kalk diye.....oyun oynayacakmış kusura bakmayııııın.....

Güle güle kayra abla ...

Hymarry evde yardım eden varmı canım tek basına nasıl oluyo...

Wavycım rica ederim :)

sağol canım benim:kedi:
yer,im ben onun çubuk kraker parmaklrınıopuyorumnanaktan

eneee kıs maşallah valla hangi arada aldınız . ne aldınız ikzimi teklim kaça aldın dökül bakemkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
annemlerin ev serindi wavymm,bizim evde ısındoı yavruşların çıtır parmaklarııopuyorumnanaktan

canım araba Kraftın önü tek tekerlekli yanyana ikili arabası,400lira vermiş söylemesi ayıp,mevzu kızlar olunca cozutuyor benim koca..
dur bakiyim nette fotosunu bulbilcekmiyim
canan kıs ne misafiri ya bu saatte kov gitsinkaydirigubbakcemile3
delüsün kızım sen delüüü kaydirigubbakcemile3

annemlerin ev serindi wavymm,bizim evde ısındoı yavruşların çıtır parmaklarııopuyorumnanaktan

canım araba Kraftın önü tek tekerlekli yanyana ikili arabası,400lira vermiş söylemesi ayıp,mevzu kızlar olunca cozutuyor benim koca..

delüsün kızım sen delüüü kaydirigubbakcemile3

hehe hehe sen olsan verdirmezdin o parayı. dolaşırdın pisikletçiler çarşısındakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

biri benimi çağırdıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Hymarry Güle güle kullansın bebişlerin...
Ayh ne güzel duygu özendimmm....

hehe hehe sen olsan verdirmezdin o parayı. dolaşırdın pisikletçiler çarşısındakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

biri benimi çağırdıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
kaydirigubbakcemile3 :eek: Şeniz
sarem de uyandııı,çok şekillendi biliyormusn wavyymm opuyorumnanaktan,ilk günkü çirkinliği yok,yada gözümüz alıştı:kedi: kaydirigubbakcemile3
kız vallaha aldırmazdım,o prak yatakta,oto koltukları kraft olsun demişti ben uygun olsun demiştim de böyle olmuştu,şimdi koca bi araba...
Hymarry Güle güle kullansın bebişlerin...
Ayh ne güzel duygu özendimmm....
sağol medinem darısı başınaaaaopuyorumnanaktan

adak bir şeyi olsun istediğimiz için söz verdiğimiz kurbandır.. mesela ev alıyım kurban kescem denir..etini kesen yiyemez tamamı dağıtılır... eğer adak varsa kesmek farzdır.

akika ise kız çocukları için bir erkek çocukları için iki tane kesmek sünnettir......... kesmesi sünnet olan bu kurbana akika denir....
hay Allah razı olsunn..
ben kaçtım cadı başımın etini yedi kalk diye.....oyun oynayacakmış kusura bakmayııııın.....
yine bekleriiizz,ben de buralardayım gaari :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 :eek: Şeniz
sarem de uyandııı,çok şekillendi biliyormusn wavyymm opuyorumnanaktan,ilk günkü çirkinliği yok,yada gözümüz alıştı:kedi: kaydirigubbakcemile3
kız vallaha aldırmazdım,o prak yatakta,oto koltukları kraft olsun demişti ben uygun olsun demiştim de böyle olmuştu,şimdi koca bi araba...

sağol medinem darısı başınaaaaopuyorumnanaktan

ayy ne bu erkeklerin marka merakı yaa. oto koltuklarında aynısı olsu biizm biliyın. şlla kraft olck dedi ve öylede oldu:eek:lmaz:
yerim ben sareyideee.. annemin deyimiyle daha dur sen onlar 40 dona gireceklerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

40 dona mı girceklerr muhahahahah süpperr kaydirigubbakcemile3

sare babaya düşkün hale bana var ya,,

ya bu eşyalar konsunda ortalama marka başına 50 lira fark etse 200 lira fazladan vericektik,ay dedim ne olcak,oto koltuklarını 1 yaşa kadar bile kullanamıycaz,park yataklar desen markalıyla aynı benimki inan,ittik kaktık,çok karşılştrıdık bilyorsun,
bu araba konusunda da kesin 3 tekerlekli olcaktı kesin,hani önü rahat dönüyordu,kullanışlı olur dedik,bana dedi ne renk olsun ben de şu olsn dedim,onun dışında bi geldi ki bu araba

12065350_ih5.jpg

hymarry bu arabadan kimde vardı ya. comebaby de mi vardı acaba.

kullanışlı görünüyor canım. ben hala karar veremedim açıkçası böyle pusetmi alayım yoksa daha ince olanları vrya onlardan mı alsam yoksa aparatlı olandan mı alsam ayrı ayrı kullanılabilenlerden. amamnn eminim doğurunca benimde böyl olacak kociş alıp getir4ecek:))

hymarry canımmmmmmmm çok memnun olurum ziyaretime gelmenden....Şeniz arabanızı güle güle kullanın..ben sana avatarındaki fotoyu sordum canım nerede çekildiler onu hastanede mi,birde doğumdaki güzel fotonuzu kim çekti hymarry?

hymarry bu arabadan kimde vardı ya. comebaby de mi vardı acaba.

kullanışlı görünüyor canım. ben hala karar veremedim açıkçası böyle pusetmi alayım yoksa daha ince olanları vrya onlardan mı alsam yoksa aparatlı olandan mı alsam ayrı ayrı kullanılabilenlerden. amamnn eminim doğurunca benimde böyl olacak kociş alıp getir4ecek:))
canım ben biraz kullanıy8ım kullanışlılığını konuşuruz yine,nasılsa hemen almıycaksınız demi..
hymarry canımmmmmmmm çok memnun olurum ziyaretime gelmenden....Şeniz arabanızı güle güle kullanın..ben sana avatarındaki fotoyu sordum canım nerede çekildiler onu hastanede mi,birde doğumdaki güzel fotonuzu kim çekti hymarry?

canım inan tek elle yazıyorum,bazen de girip çıkıyorum bir bakıyorum akmış konuşulanlario yüzden kaçırabiliyorum,
burda medikal parkta bahçelievlerde olucan dimi,ben hemen arkasınde aoturuyorum,bi görmek isterim haberim olursa,zamanında gelsinler de annesiii kuzularrropuyorumnanaktan
avatardaki fotolardan çektik durduk kendimiz,bi fotoğrafçıyla anlaşmadık,
ameliyathanedeki fotoğraf ve videoları da eşim kendisi çekti,zaten merakı vardır,bu da ona iş oldu,valla çok güzel fotolarımız oldu yani,eşin yanına girerse ver ona gönlünce çeksin diycem biriyle anlaşmazsanız şayet..
sen ne düşünüyorsun?

sağol canım bilgilendirdiğin için... anladım şimdi...

canım benim güle güle kullansın kızların.... ya bende kraftın aldım pazartesi getirecekler eve.... nasıl 400 e aldın anlamadım yaa... benimkisi comebaby nin aynısı 500 tl idi. fakat bir üst kalite kumaşı vardı... 50TL farkediyordu.. bizde onu aldık... yani bizimki 550 TL ye geldi... bizimkisinin içi puantiyeli.... seninkindede varmı? ay eğer aynısı ise yien kazıklandım yaaaaaaaa.....

canım ben biraz kullanıy8ım kullanışlılığını konuşuruz yine,nasılsa hemen almıycaksınız demi..

canım inan tek elle yazıyorum,bazen de girip çıkıyorum bir bakıyorum akmış konuşulanlario yüzden kaçırabiliyorum,
burda medikal parkta bahçelievlerde olucan dimi,ben hemen arkasınde aoturuyorum,bi görmek isterim haberim olursa,zamanında gelsinler de annesiii kuzularrropuyorumnanaktan
avatardaki fotolardan çektik durduk kendimiz,bi fotoğrafçıyla anlaşmadık,
ameliyathanedeki fotoğraf ve videoları da eşim kendisi çekti,zaten merakı vardır,bu da ona iş oldu,valla çok güzel fotolarımız oldu yani,eşin yanına girerse ver ona gönlünce çeksin diycem biriyle anlaşmazsanız şayet..
sen ne düşünüyorsun?

inş. medicalde olacağım canım.hastane almıyormuş fotoğrafçıyı ameliyathaneye o yüzden yattı o iş..Eşimin girmesi konusunda da elimden geleni yapacağım dedi dr.ama bilmiyorum..Eşine maşallah ..kız o heyecanla nasıl çekebilmiş ne güzel..Benim eşimde çekerim merak etme diyor ama ben sanmıyorum...

Son düzenleme:
X