Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çok ayıp ediyombiliyom. ama takipteyim. misafirlikte bile kopamadım.:))
dirimm kısss öpüyom hoşgeldin...
yazamasamda takipteyim..

kaswa cnm kaçmışsın ama yazayımm ben bu sabah sizle konuştuktan sonra hazırlandım evime gittim
halılarım geçen hafta yıkamadan geldi... eve girdim kurumuş çamaşırları katladım...sonra oturma odasını sildim toz aldım halısını serdim aynı işlemmm yatak odasına uygulandı..tabi dağnıklığı kaldırdım...
sonraaa taaa evlenirken çeyizimde krınkıl yatak örtüsü vardı onu serdim hiç sevmezdim toplamda 8 kere serdim sermedim yani senede birgünn...öle esti koydum gözüme hoş geldi..
sonra mutfak camını sildim aygazı temizledim...tülüm danteldi onu kaldırdım...
çaydanlıları çifledim...
çocukların odası silindi süprüldü...toplandı ...3 saat uğraştım yani .....sonra duş aldm anneme geldik kocişle evde taksi beklerken eşim dediki biz böyemi oturduk 7 sene dedi....sesiz sesizzz....çok tuaf olduk beee............şimdi kuzularımlayım size yazarken alişi besliyorum....çukkk çukkk biberonla mama içiyorrr

işte kaswa böle geçti günüm yarında düğün var cnm sabah kahvaltıdan sonra koltuk bakmaya gideceğiz kocişle...evde sadece iki kanepe kaldı oturmaya köşe koltuk lazım bize yataşdan baktık 1800 istikbalede bakalım diyoruz...çok pahalı ödemden korkuyozz hazır toplanmışızz ama lazımda...hiç eşyaya önem vermem ama oturmaya yer yok işteee eşyaları dağıttık hamişken....hemde sekiz sene oldu eskimişti klasik koltuktu verdim gitti şimdi yenii lazımm heheh :)

wavyy cnnm takip et benii bırakma sakınnn

sende bir var bir yoksun... bir bakıyom burda bir bakıyom yooook........ durduğun yerde duramıyonki..allah bilir özelinede bamıyon...

selam kızlar nasılsınız.......bugun dr dayım........pamugumun yanına bırakmadılar benı...........yanına gıdecektım yoksam..............

Bizde keseceğiz akikalarını inş... mevlütte ayrı bebek şekeri vereceğim.sana ne soracağım muallimim ,bu akikaların etlerini hemen dağıtmalımıyız bekletebilirmiyiz?Çünkü mevlütte o etlerden dağıtalım dedim.Ama ben mevlütümü hemen yapmayı düşünmüyorum bebeklerin durumuna göre bakacağım küvözde kalabilirler çok küçük doğabilirler o yüzden mevlütü hemen yapamam giime geliyor..birde Allah nasip ederse o güne eşimin ayrı adağı vardı çocukları kucağına sağlıkla aldığında onu zaten hemen vereceğiz akikaalrın etlerini soruyom ben ...

kaswa akıka kurbanını o zaman mevlut olacagı zaman kesersınız erken kessenızde atın buzluga bı sey olmaz bı kısmını dagıtın ıstersenınz dıger kısmını yıyın veya hepsını sakla mebvlut vaktı pısırın........akıkayı herkes ev halkı yıyebıulır ama esının adagını ev sahıbı yıyemez adak farklı................ınş o gunlerı goruruz

yok canım hala hastanede o...doguma kadar kalacakmıs............muallım sen daha yatmadınmı?tabi 3 tane olunca uyumukta sorun oluyo ...........

evet...ilerledik maşallah.. üçüzdü dördüzdü ikizdi derken.geçti vakit... bundan sonrası önemli hayırlısyla tamamlarız inşallah...

sende bir var bir yoksun... bir bakıyom burda bir bakıyom yooook........ durduğun yerde duramıyonki..allah bilir özelinede bamıyon...

cnm başka sayfalardada oluyom yazışıyom
artı facedeyim artıı msn açık orayada yetişim artııııııııı alişe mama yedirdim ömere şurubunu içirdim saldım oynuyolarr

selam kızlar nasılsınız.......bugun dr dayım........pamugumun yanına bırakmadılar benı...........yanına gıdecektım yoksam..............

aaa neden salmadılar yaaa nazimi yaaa bu arada pamuğun diğer cebini verin bana yaa

sen nasılsın cnmmm

kaswa akıka kurbanını o zaman mevlut olacagı zaman kesersınız erken kessenızde atın buzluga bı sey olmaz bı kısmını dagıtın ıstersenınz dıger kısmını yıyın veya hepsını sakla mebvlut vaktı pısırın........akıkayı herkes ev halkı yıyebıulır ama esının adagını ev sahıbı yıyemez adak farklı................ınş o gunlerı goruruz

bizde 50 sinde mevlüt yaptık orası için bir koç kesildi sanırım yetmedi mevlütte valla et sonra 4 kilo et aldık aksam gelenler için

anacım makine gibisin maşallah.....ben kocaman kızla bu kadar hızlı değilim..... yemeğini kendi yiyo..kendi uyuyo....

canan kıs ne misafiri ya bu saatte kov gitsinkaydirigubbakcemile3

kız annem gelmişti saat 10 da kovdum onu hehehe

helike.canan.medine pc başında horluyorlar sanırım.....

ne horlaması kızzz sabah beri çeneler düşmüş anca yetiştim hızınıza yeni bitti geldim naber nasılsın alışverişte neler aldın bakalımmm

bişey almadım daha...şu sıpa kendini göstermiyoki kızmı oğlanmı.... birde erken mi diyye endişeleniyorum....

X