Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

güle gle kullanın canım..benim cadının arabasının ikizi..... kaldı bizimkide yepyeni.... bizimkinin üstünde araba koltuğu vardı....bebekken araba koltuğunu bebek arabasına monte ederek kullanıyorduk...

kıslar bişey sorcam size. ben kaç gündür kabızım yaa:kedi: hamileliğin başında duphalac diye bi şurup kullanıyordum.. acep şimdide kullanabilirmiyim onu bir fikri olan var mı?

canbebek canım bizimki sadece kırmızı puanı yok,ben yoktum eşim elmış işte,inan fazlasını bilemiyorum canım..

kaswa canım bize de doktorumuz hastane bu işe izin vermiyor artık dedi ama eşim yine de ameliyathanenin kapısına kadar geldi girmek istiyorum dedi,içeri girip sordular,doktor eşimi içerde gördü,ısrar edin sadece doktrunuza bırakmayın canım..

wavym kabız durumunu hiç bilmiyorum kuşum ne desem yanlış olu r Allah korusunn..

park yatak 2 tane mi aldın, ikisi bi arada bi park yatakta,yatak odasında yatarlar sonra odadaki beşiklerine alırım diyorum, ama tek yatakta yatamıyorlar dediler?

marry im bi de şu kadeh süsleri çok güzeldi siz mi ayptınız? yakından çekilmişi yok mu? ben de yapçam, aşerdim valla :kedi:

kevser ikisi bir arada olmazlar....bebekler birbirlerini uyandırıyor valla elimden gelse ayrı odalara koyacamm

kıslar bişey sorcam size. ben kaç gündür kabızım yaa:kedi: hamileliğin başında duphalac diye bi şurup kullanıyordum.. acep şimdide kullanabilirmiyim onu bir fikri olan var mı?

iç ,iç bir sorun yok...Bende yaşıyorum kabızlık problemi..Ben hem hareketsizim, hem de bu haftalarda normal bu sorun...Bana dr um verdi bunu en son gittiğimde..günde 3 ölçek ama dozunu sen ayarla rahatlığına göre..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

e ne alcam ben o zaman yaa, iki karyola büyüyen onlar sallanmıyor, yatak odasına da 1 park atarım 6 ay sonra yataklarınakoyarız dedik ama olmaz gibime gelio... şu sallanan küçük beşiklerden mi alacaz 2 tane?? sen nerede yatırıyorsun kuzuları dırım?

park yatak 2 tane mi aldın, ikisi bi arada bi park yatakta,yatak odasında yatarlar sonra odadaki beşiklerine alırım diyorum, ama tek yatakta yatamıyorlar dediler?
iki yatak aldım canım,ilk zamanlar beraber yatabiliyorlar,hem küçükler,hem birbbirlerinden haberleri yok henz,diğerini de annemlerde açtık işte,orada işimizi gördü.
ama dırımın yavruları gibi byüyünce hem sığmazlar,hem birbirlerini etklerler cidden..
marry im bi de şu kadeh süsleri çok güzeldi siz mi ayptınız? yakından çekilmişi yok mu? ben de yapçam, aşerdim valla :kedi:
canım müsait zamanda çeker koyar,izah ederim.İstersen sana emanet kargo yapar yollarım canımm?

misafitrlikte bile yetişirim:))
ıkevser oda yapıyorsan tek park yatak yeter canım. ben 3 ay yatırmayı düşünüğyorum tek parkta sonra odalarına alıcaz.

kaswa sağol canım yarın içim bari. buıgün mamada fazla kaçınca iyice rhatsız etti:KK43:

çok uykusuzum bşraz uzanıyım kızlar uyrken,
herkesi öptüm kızlarr

mesajına dün cevap yazmak istedım fakat bugünü beklemek en doğru sey olacaktı.benım yazdığım neden kımse yok sözü neden bukadar sorun yarattı anlamıs değilim herhalde senınle beraber wavy arkadasım dünkü sinirini benden çıkarmış gibime geliyo ki onurunuzu kıracak biişey söyledığımı düşünmüyorum herseye atlamak isteiyorum derken bılmedığım konular hakkında yorum yapmak kımseye yanlıs bilgi vermek istemıyorum demek istedım ben aslında .ama konusma diliyle yazı dili çok farklı oluyo nereye istersen oraya çekersın .ve sen niye üstüne alınmıssın kı anlamadım sazan falan hiç düşünmediğim seylerı kendıne yakıstırmıssın üzüldüm.sonra benım burada bebeklerımın kılosu ve temızlık dısında paylastıgım fakat senle paylasamadıgım yada senın cevap yazmada tenezzul etmedıgın seylerımde oldu benım ben senı görüyordum fakat sordugum sorulara daha cok bebiş istiyoruz ve hymarryden cevap alıyodum.benım bu konuları çok dile getırdıgımı söylemıssın oysakı ben senın alinle ömerının uykusundan altını pislemesınden hastalanmasından bahsetmenden hiçde rahatsız olmadım demekkı yazdıklarımla senı bı haylı sıkmısım kusura bakma.senın dıkkat ettiğin 2 seymıs demekkı ben 8 aydır buradayım dırım .ve buradakı arkadasların daha çok hangı konular üzerınde yoğunlasıyo olmasınada dıkkat etmıyorum .beğenmediysen girmezsın falan demıssın o senın yorumun benım ağzımdan böyle bişey çıktıgını sanmıyorum .benım düşünmediğim herseyı düşünmüş ve kendınce yorumlamıssın.susmakta istemıyorum demıssın zaten ağzı olan konusuyo.konu hakkında bilgin varsa paylasıyosun pekı yoksa okonu üzerınde de yorum yapabılıyomusun dırım .bılmedıgım bı konu hakkında neyı paylasabılırım söylermısın ?yanlış bilgimi vereyım buradakı arkadaslara

bir ben senden sinriimi çıkarmadım kiii bu en son şey olur burada
iki ben bütün herkesin sorusuna elimden geldiği kadar cvp veriyorum
senin o deidğin tenezül lafını hiççç düşünmedim öle düşüncelerim olsa
bir iki arkadaşımla diğer şekilde görüşürüm ben....
üç ben senin bebeklerin için söylediğim şeyleri herhangi bir alaylama yada basit bulduğuım için yazmadım sadece senle bunları konuştuğumu hatırladım
ama senin benim ALİM VE ÖMERİM için söylediğin sözlerde alay hissettim sana önerim
birdaha yapma......yada hissettirme herkesin bebeği çok kıymetli ve ben çocuk sahibi olma konusunda kötü tecrübeler edindiğim .içinn kimsenin bebekleri hakkında alay etmemm.....alaycı tavır hissettirmem......ve herkeseee tenezül eder cvp veririm...ben hamileyken bu topicler boştu kimseden cvp alamamnın ve rahatlayamadan beklemenin ne demek olduğunu iyi biliyorum

bilmediğim konu bu topicde olmadı daha henüz çünki konumuz belliiiii
bende sizlerden bir adım önde olduğum için gebelik hakkında yaşadıklarımı söylüyorum..

gönül rahatlıyla içebilrisin cnmmmm
e ne alcam ben o zaman yaa, iki karyola büyüyen onlar sallanmıyor, yatak odasına da 1 park atarım 6 ay sonra yataklarınakoyarız dedik ama olmaz gibime gelio... şu sallanan küçük beşiklerden mi alacaz 2 tane?? sen nerede yatırıyorsun kuzuları dırım?

cnm ben baştan beri büyüyen yatağında yatırıyorum ayrı ayrıı bizim yatak sallanıyorda sende iki sepet al istersen cnm yatak odanaa

bu arada kaswa müsayit olursam bende ziyaert etmek isterim cnm haberimiz olursa tabi

şu lohusa şerbet takımından ben buradaki bir arkadaşımıza hediye yapacam ama isim vermeyeceğim

ve sözde vermeyeceğim eğer yetiştiremezsem yada yapamazsam diye malum iki bebe

ayh ben gördüm mü lohusa şerbetini merak ettim yaa
Cananın elinde olan mı dırım ?

bu arada kaswa müsayit olursam bende ziyaert etmek isterim cnm haberimiz olursa tabi

şu lohusa şerbet takımından ben buradaki bir arkadaşımıza hediye yapacam ama isim vermeyeceğim

kuzum iki kuzuyla zorlama kendini.. gerçi sana da çok ii gelir, ben çok severim mesela boncuk işleriyle uğraşmayı, niversitede kolyeler yapıp satmıştım şenliklerde :) acaip stres attırıyor..

ayh ben gördüm mü lohusa şerbetini merak ettim yaa
Cananın elinde olan mı dırım ?

evet cnm

kuzum iki kuzuyla zorlama kendini.. gerçi sana da çok ii gelir, ben çok severim mesela boncuk işleriyle uğraşmayı, niversitede kolyeler yapıp satmıştım şenliklerde :) acaip stres attırıyor..

ben çok severim el becerimde vardır cnm bebeklerim mevlüt şekerlerini koymak için sepet yaptım ...pırıltılı sapunlar mumluklar yaptım

ama iki çocukla çok uğraşamıyorum

çoookkk mutlu edersiniz beni canım,ben yeter ki vaktinde doğurayım da...Şeniz bugün neler yaptın sen...

X